مقالات / سفر به دبی با کشتی

سفر به دبی با کشتی

برای رسیدن به دبی مسیرهای مختلفی وجود دارد، اما استفاده از مسیرهای دریایی بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب خواهد بود. اگر قصد سفر دریایی دارید ، یکی از بهترین گزینه ها ، بدون شک سفر با کشتی کروز است. این کشتی های تفریحی با امکانات رفاهی فوق العاده ای که دارند، خاطرات خوشی را برایتان به ارمغان می آورند.

دراین مقاله ،داماک قصد دارد به بررسی سفر دریایی به دبی بپردازد؛ پس همراه ما باشید.

برای سفر دریایی با کشتی ، در ابتدا باید اقدامات لازم جهت اخذ ویزای توریستی دبی را انجام دهید، سپس از شهر محل زندگیتان به بندر لنگه بروید و در نهایت با خرید بلیت کشتی، از راه دریایی، خودتان را به شهر زیبا و توریستی دبی برسانید.  شما هرگز در این سفر خسته نمی شوید، چرا که این سفر معمولا با کشتی های تندرو انجام می شود و چیزی حدود ۵ تا ۷ ساعت به طول می انجامد. اگر با کشتی های کروز به دبی سفر کنید ، به شما اجازه می دهند از خدمات و امکاناتی که این کشتی ها در اختیارتان می گذارند به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. همچنین اگر در سفر، بار زیادی به همراه دارید، بی شک باید از کشتی های مسافرتی استفاده کنید ؛ کشتی های مسافرتی به شما اجازه می دهند بارهای سنگین تری حمل کنید و هزینه زیادی هم بابت این حمل و نقل نپردازید. درواقع اگر شما بخواهید با هواپیما راهی شهر دبی شوید و دوباره با هواپیما از دبی به ایران بیایید، نهایتا می توانید در هر مسیر به ازای هر نفر 20 کیلوگرم بار داشته باشید. اما اگر با کشتی این مسیر را طی کنید، می توانید به ازای هر نفر، 50 کیلوگرم بار وارد کشتی کنید، حتی اگر بارتان اضافه شود کشتی مبلغ خیلی کمی از شما دریافت می کند؛ پس سفر دریایی برای شما به صرفه تر می باشد.

نکات حائز اهمیت در سفر با کشتی

شما در  طول سفر با کشتی، یک سری وسایل را حتما باید با خود همراه داشته باشید، مثل: کرم های ضد آفتاب، داروهای خاص، شارژر ها و …که بهتر است آن ها را در کیف کوچکی قرار دهید که در زمان نیاز، به آنها دسترسی پیدا کنید . در هنگام رزرو کردن کشتی ، به طور کامل تحقیقات خود را انجام دهید مثلا اگر سرگرمی یا تفریح خاصی در نظر دارید حتما قبل از رزرو پرس و جو کنید ،چرا که کشتی‌های گوناگونی برای سنین متفاوت با سرگرمی‌ها و جاذبه‌های متنوع وجود دارد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

آپارتمان های رویایی داماک

آپارتمان های هوشمند در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";