مقالات / راهنمای سفر به دبی

راهنمای سفر به دبی

آیکون تاورز برنده جایزه زیباترین سازه لوکس جهان

قصد سفر دارید؟ چگونه سفر خود را برنامه‌ ریزی می‌کنید؟ چگونه تور مورد نظر خود را پیدا می‌کنید؟

چگونه سفری رویایی به دبی داشته باشیم؟

راهکار های سفر به دبی به شما کمک خواهند کرد سفری رویایی و همراه با آرامش داشته باشید. زمانیکه قصد سفر دارید درست در همان لحظه ابتدایی شروع به خیال بافی و برنامه ریزی برای سفرتان خواهید کرد. اما برنامه ریزی برای شهری که برای اولین بار قصد سفر به آن جا را دارید کمی مشکل خواهد بود. چون قاعدتا نمی توانید تصور زیادی راجع به مقصد مورد نظرتان داشته باشید. حتی اگر اطلاعات زیادی هم راجع به جایی که قرار است بروید جمع کنید باز هم با سفر کردن و از نزدیک دیدن تفاوت بسیاری خواهد داشت.

در اینجا قصد داریم نکات مهمی که ممکن است در اولین برخورد مفید واقع شوند را برای شما توضیح دهیم. می توان گفت به کار گیری این نکات می توانند سفری لذت بخش را برای شما رقم بزنند. بهتر است بدانید که یکی از شهرهایی که هر ساله ایرانی ها ی بسیاری تمایل دارند به آن جا سفر کنند دبی است.

معرفی دبی

دبی از زیباترین شهرهای امارات متحده عربی می باشد. این شهر به دلیل دارا بودن امکانات گردشگری فراوان توریست های بسیاری را جذب خود می کند. بهتر است بدانید رفتن به دبی ممکن است چالش هایی را برای شما ایجاد کند. چالش ها زمانی اتفاق می افتند که خود را با شرایط فرهنگی محیط دبی وفق ندهید. این بدان معنا است درصورتی که خارج از چهارچوب اجتماع شهر دبی رفتار کنید ممکن است دچار مشکل شوید. در ادامه راهکارهایی برای سفر بهتر به دبی به شما توضیح خواهیم داد. دانستن راهکارهایی برای سفر بهتر به دبی به شما کمک خواهد کرد تا در شرایط جدید حضور بهتری داشته باشید.

 معرفی راهکار های سفر به دبی

برای داشتن سفری جذاب و خاطره انگیز راهکارهای زیادی وجود دارد. در اینجا چند مورد از راهکارهایی برای سفر بهتر به دبی اشاره خواهیم کرد.

انتخاب زمان مناسب از راهکار های سفر به دبی

فصل های زمستان و تابستان از فصل های پرطرفدار مسافران به شهر دبی است. دبی در این دو فصل برنامه ها و امکانات تفریحی خاصی را برای مسافران در نظر دارد. در فصل زمستان گرمای هوا کمتر می شود و شرایط مناسبی برای گشت و گذار در شهر ایجاد خواهد شد. از طرفی تابستان و آفتاب داغ شهر دبی طرفداران خاص خود را دارد.

قبل رفتن به دبی باید علایق خود را بسنجید. طبق علایق خود یکی از دو فصل زمستان یا تابستان را می توانید انتخاب کنید. بنابراین یکی از راهکارهای برای سفر بهتر به دبی، انتخاب بهترین زمان برای رفتن به دبی می باشد. سفرهای زمستانی دبی از ماه آذر شروع و تا پایان فروردین ادامه دارد.

بیشتر ایرانیان به دلیل وجود تعطیلات نوروزی، نوروز را برای سفر انتخاب می کنند. در فصل تابستان به دلیل اینکه دمای هوا در طول روز اغلب 30 درجه سانتی گراد است و دمای هوا در طول شب کمتر از 12 درجه نخواهد شد شاهد تابستانی سوزان خواهید بود.

کسب اطلاعات دقیق قبل از سفر به دبی

یکی از بهترین راهکارهای برای سفر بهتر به دبی، کسب اطلاعات دقیق قبل از سفر می باشد. بنابراین قبل سفر باید درباره مکان هایی که دوست دارید بروید و تفریحاتی که قصد انجامش دارید اطلاعات کافی را کسب کنید. برای مثال قبل از رفتن به سفر بهتر است از مراکز خرید و زمان حراجی فروشگاه ها باخبر شوید. همچنین از قبل هتل یا مراکز تفریحی که در نظر دارید را رزرو کنید.

از آنجایی که برخی از رستوران های شهر شهرت جهانی دارند از چند ماه قبل باید نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید. بنابراین اگر می خواهید طعم غذای خاصی در رستوران خاصی را بچشید بهتر است از قبل، حضورتان را اعلام کنید. از بهترین راهکارهای برای سفر بهتر به دبی رزرو کردن از قبل هتل ها و مراکز تفریحی می باشد.

بهتر است بدانید که تفریحات زیادی از قبیل شنا، بالن سواری، قایق رانی، آف رود و… در دبی وجود دارد. همه این فعالیت ها نیازمند وسایل خاصی هستند که باید از قبل آن ها را تهیه کنید. یکی از بهترین راهکارهای برای سفر بهتر به دبی این است که در مورد تفریح مدنظر خود از قبل اطلاعات کافی را کسب کنید.

از قبل رزو کردن هتل، یکی از بهترین راهکارها برای سفر بهتر به دبی می باشد.

از آنجاییکه در شهر دبی هزاران هتل و مسافرخانه وجود دارد. هتل ها و مسافرخانه های دبی از شرایط و امکانات متنوعی برخوردار هستند. هر چه امکانات یک هتل بیشتر و لوکس تر باشد طبیعتا از لحاظ قیمت گران تر خواهد بود.

یکی از راهکارهای برای سفر بهتر به دبی آگاهی از هتل ها و قیمت های آن ها می باشد. برای مثال برخی هتل ها مانند هتل آتلانتیس تمام تفریحات آبی که تصور می کنید را در خود جای داده است اما برخی هتل ها فقط یک ساحل اختصاصی دارند. بهتر است بدانید که هتل های ساحلی اکثرا تفریحات آبی را دارا می باشند. بنابراین باید از قبل در مورد رزرو هتل اطلاعات کافی را بدست آورید.

در صورتی که تنها قصد شما استفاده از استخرهای آبگرم می باشد احتیاجی به رزرو هتل های ساحلی نخواهید داشت زیرا اکثر هتل های دبی استخر آبگرم را دارند. یکی دیگر از نکات و راهکارها برای سفر بهتر به دبی این است که باید از قبل مشخص کنید که فقط می خواهید از تفریحات هتل استفاده کنید یا تفریحات خارج از هتل را هم می خواهید تجربه کنید زیرا شهر دبی از تفریحات گوناگونی مانند آکواریوم دبی، شهربازی ها، پارک های آبی، زمین گلف، مرکز اتومبیل سواری، اسطبل های اسب سواری و غیره برخوردار است. بنابراین باید زمانی که در هتل اقامت دارید و هزینه ایی که بابت آن پرداخت می کنید را در نظر بگیرید. بررسی هتل و تفریحاتی که مد نظر دارید قبل از سفر از بهترین راهکارها برای سفر بهتر به دبی می باشد.

راهکار طلایی

پوشش اسلامی یکی از بهترین راهکارها برای سفر بهتر به دبی

پوشش مناسب از راهکار های سفر به دبی

بهتر است بدانید که دبی یک شهر کاملا لیبرال می باشد. اما ساکنان شهر دبی به تعهدات اسلامی پایبند هستند. بنابراین از توریستان و مسافران انتظار دارند که به اعتقادات آن ها توجه کنند. ساکنان شهر دبی از افرادی که به اعتقادات آن ها احترام می گذارند استقبال بیشتری خواهند کرد. البته اهالی دبی به نوع پوشش شما هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.

اما پوشیدن لباس های اسلامی برای آن ها نوعی احترام محسوب می شود. این کار نوعی احترام گذاشتن به ساکنان محلی به حساب می آید و از طرف آن ها هم از شما استقبال بیشتری خواهد شد. بنابراین توصیه می شود قبل از سفر به دبی راجع به پوشش خود فکر کنید. بنابراین پوشش مناسب موقع سفر به دبی یکی از راهکارها برای سفر بهتر به دبی محسوب می شود.

 آشنایی با فرهنگ دبی

یکی از بهترین راهکارها برای سفر بهتر به دبی آشنایی با فرهنگ آن می باشد. توریست هایی که از سایر کشورهای اسلامی به دبی سفر می کنند مشکلی نخواهند داشت زیرا فرهنگ مسلمانان به یکدیگر نزدیک است. اما گردشگران سایر کشورها بهتر است قبل از سفر به دبی با آداب و فرهنگ آن ها آشنایی لازم را پیدا کنند.

سوگند خوردن در ملاعام جرم محسوب می شود زیرا نباید دین دیگری به صورت عمومی رواج داده شود. حتی اگر ناآگاهانه این کار را انجام دهید ممکن است شما را زندانی کنند. لازم به ذکر است که جهل از قانون دفاعی، برای شما به شمار نمی آید. به جرات می توان گفت یکی از بهترین راهکارها برای سفر بهتر به دبی آشنایی با فرهنگ و آداب اهالی دبی می باشد.

سفر به دبی

شهر دبی را عروس خلیج فارس، بزرگترین شهر امارات متحده و مدرن ترین شهر نزدیک به کشورمان ایران می نامند. دبی دومین شهر گران منطقه و بیستمین شهر لوکس دنیاست. این شهر در سال های اخیر سعی دارد تا نام خود را در میان مدرن ترین شهرهای دنیا بگنجاند. شهر دبی با قرارگیری در حاشیه خلیج فارس توانسته در مدت زمان کوتاه، 50 سال، از صحرایی سوزان و چادرنشینی به شهری مدرن با ساختمان های بلند تبدیل شود. دبی، شهر تضادها و پر از تفریحات گوناگون برای گردشگران است. در این شهر همزمان می توان به اسکی روی برف پرداخت یا روی شن های ساحلی قدم زد؛ همچنین در صحرای سوزان و کویری به سافاری هیجان انگیز رفت. بزرگترین آسمان خراش دنیا در این شهر قرار دارد که به مکانی برای پرش از ارتفاع و بازدید تبدیل شده است. غذاهای همه ملیت های جهان در دبی یافت می شود. در سال 2018 نزدیک به 16میلیون گردشگر از شهر دبی بازدید داشته اند. هدف شما از سفر به دبی هر چه که باشد در تورهای دبی می توانید بهترین تجربه سفر به این کشور کویری را کسب کنید.

آب و هوای شهر دبی همانند دیگر شهرهای اطراف خلیج فارس، گرمسیری است. تابستان های دبی بسیار گرم بوده و از طرفی رطوبت هوا بسیار بالاست تا جایی که دمای هوا به 41 درجه سانتی گراد می رسد. رطوبت و گرمای بالای تابستان دبی از تعداد گردشگران این شهر می کاهد و از طرفی باعث کاهش در قیمت ها هم می شود. هوای آفتابی را در بیشتر روزهای سال در دبی می بینید؛ بنابراین برای جلوگیری از گرمازدگی یا آفتاب سوختگی لباس سفید رنگ به تن کنید. زمستان دبی با آب و هوایی خنک و دمایی در حدود 24 درجه سانتی گراد در طول روز، برای سفر به دبی مناسب است. سیل عظیم گردشگران در زمستان به سمت دبی روانه شده و باعث افزایش قیمت هتل در دبی یا پروازهای این شهر می شود.

نوروز زمانی مناسب برای سفر به دبی

تعطیلات طولانی نوروز زمان مناسبی برای سفرهای خارجی مخصوصاً شهرهای نزدیک به ایران می باشد. در نوروز، شهر دبی مملو از گردشگران ایرانی می شود. با اینکه تاریخ در دبی به سال هجری قمری شمرده می شود و نوروز جشنی ایرانی محسوب می شود اما صنعت گردشگری دبی به این جشن باستانی بزرگ چند سالی است توجه ویژه دارد. همانند ایران در دبی نوروز جشن گرفته می شود. مسافرانی که در تعطیلات نوروز به این شهر سفر می کنند، می توانند در مراسم عید ایرانی های مقیم دبی شرکت کنند. همزمان با تعطیلات سال جدید هجری شمسی در دبی، مراسم ها و فستیوال های موسیقی تماشایی برپا می شوند. هنوز هوا چندان گرم نشده و گاهی بادهای خنک می وزند.

کریسمس زمانی مناسب برای سفر به دبی

تعطیلات کریسمس در دبی بسیار تماشایی برگزار می شود. از چراغانی برج های بلند و نورپردازی های دیدنی شهر گرفته تا آتش بازی های مشهور کریسمس. شروع سال میلادی در دبی با جشنواره های خرید زمستانی همزمان است و در مراکز خرید این شهر، جای سوزن انداختن نیست. گردشگران به سمت دبی سرازیر می شوند تا از بهترین تخفیف ها در خرید یا تفریحات شبانه کریسمس بهره مند شوند. همزمانی کریسمس با آب و هوای عالی زمستان و افزایش گردشگران باعث افزایش قیمت تور دبی و حتی تکمیل ظرفیت سریع تورها می شود؛ بنابراین برای خرید تور دبی کریسمس زودتر از همیشه (حداقل یک ماه) مقدمات سفر را بچینید.

سفر به دبی در جشنواره ها و رویدادهای خاص

بیشتر جشنواره ها و فستیوال های دبی در نیمه دوم سال برگزار می شوند. با شروع پاییز سفر گردشگران به دبی شروع شده و در زمستان به اوج خود می رسد. جشنواره خرید دبی همزمان با بلک فرایدی یا سایبر ماندی(جمعه و ىوشنبه سياه) و تعطیلات کریسمس، بهترین زمان برای سفر شما گردشگران به این شهر مدرن است. اگر چه تعداد گردشگران بیشتر شده و قیمت ها گران تر می شوند اما با کمی گشت و گذار در بهترین مراکز خرید دبی، حراجی های عالی پیدا خواهید کرد. در فصل تابستان نیز، جشنواره خرید دبی رونق خوبی داشته و حراجی های تابستانی در این شهر برگزار می شوند. مخصوصاً که ارزان ترین زمان سفر به دبی را فصل تابستان می دانند.

راه های سفر ارزان به دبی

مهم ترین نکته برای سفر ارزان به دبی، توجه به فصل و آب و هوای این شهر توریستی است. زمان هایی از سال را برای خرید تور دبی انتخاب کنید که قیمت ها در پایین ترین حالت ممکن قرار داشته باشند. به سراغ خرید تورهای گروهی بروید تا اینکه سفر انفرادی داشته باشید. در سفرهای گروهی می توانید هزینه هایی مانند حمل و نقل را بین گروه تقسیم کنید. از طرفی می توانید به سراغ تور لحظه آخری دبی بروید. بیشتر تورهای لحظه آخری دبی در نیمه اول سال و فصل گرم برگزار می شوند. یکی از راه های سفر ارزان نیز، خرید همزمان بلیط هواپیما و رزرو هتل در دبی است؛ چرا که همواره روی قیمت های بالا و خرید بیشتر، تخفیف های بهتری به مسافران داده می شود. به سراغ هتل هایی برای اقامت بروید که امکانات رایگان بیشتری ارائه می دهند.

مدیریت هزینه ها در شهر دبی

گردشگرانی که تنها یک بار به دبی سفر کرده اند متوجه گران بودن این شهر توریستی شده اند. دبی از ثروتمندترین شهرهای جهان است که به خاطر تفریحات مدرن و به روزی که دارد، از گران ترین شهرها نیز محسوب می شود. آمار بالای گردشگران این شهر در سال های اخیر، حاکی از علاقه وافر مسافران به جاذبه های دبی است. با این حال برای کاهش هزینه های سفر به سراغ تورهایی بروید که ترانسفر رایگان یا خدمات ویژه ارائه می دهند. سیستم حمل و نقل عمومی دبی بسیار پیشرفته و خطوط مترو مسافران را به نقاط مهم شهر می رسانند. با خرید دبی کارت هزینه های تردد را به راحتی بپردازید و به جای تاکسی، به سراغ اتوبوس یا مترو بروید. در نزدیکی بیشتر مراکز خرید دبی، ایستگاه مترو واقع شده و دسترسی به جاذبه ها را آسان نموده است. همچنین برای خرید در چنین سفری، ارز درهم دبی نیاز دارید که بهتر است قبل از سفر و در ایران تهیه کنید.

جاذبه های گردشگری دبی

شهر دبی از جمله شهرهای جهان است که برای گردش در آن، نیازمند هزینه بالا هستید. بهترین جاذبه های دبی در چند دهه اخیر ساخته شده اند و قبل از آن، این شهر در میان گردشگران چندان شناخته شده نبود. در نهایت با سیاست های جدید ساخت و ساز و توجه به صنعت گردشگری، زیرساخت ها برای ورود گردشگران به دبی آماده شد. جاذبه های دبی امروزه شاهد بازدید گردشگران سراسر جهان در تمام طول سال هستند. جاذبه هایی مانند برج العرب، برج الخلیفه، جزیره های نخلی، جزیره جهان، دبی مال با پیست اسکی، صحراهای رمل، قلعه، موزه ملی یا لوور، برج ساعت و خیابان شیخ زاید در دبی دیدنی هستند.

پیست اسکی دبی

از معروف ترین و جذاب ترین جاذبه های دبی، پیست اسکی آن است. این پیست اسکی در دبی مال قرار دارد. گردشگرانی که از گرمای طاقت فرسای فضای بیرون به هوای خنک مرکز خرید دبی پناه می برند، نمایی از فضایی پر برف پیش رو دارند. تنها کافیست به رستوران دبی مال رفته تا از پنجره ای شیشه ای، گردشگران را در حال اسکی تماشا کنید. گردشگرانی که برخلاف مردم بیرون مال، از سرمای شدید کاپشن های پشمی به تن دارند و تماشای این تضادها تصویر جالبی به وجود آورده است.

تفریح در صحراهای رمل و جزیره های نخل دبی

برای سافاری هیجان انگیز در میان جاذبه های طبیعی دبی خود را آماده کنید. با ماشین های صحرایی روی تپه های ماسه روان رانندگی کرده و دلهره را تجربه کنید. با شترسواری به دیدن رمل ها بروید و در نهایت با غذاهای خوشمزه عربی در چادرهای سیاه پذیرایی شوید. منظور از جزیره های نخل در دبی، جزیره های طبیعی نیستند. این جزیره های مصنوعی با نام های نخل جمیرا، دیره و جبل علی شبیه به درخت خرما ساخته شده اند. در این جزیره ها با بهترین هتل های دبی، ویلاهای لوکس کنار ساحل و مراکز تفریحی روبرو هستید. مراکز تفریحی مانند پارک های آبی، رستوران ها، امکانات ورزشی و تفریحات آبی، سینما و حتی مراکز غواصی در جزیره های نخل دبی وجود دارند.

مدارک مورد نیاز برای سفر به دبی

برای سفر به امارات و شهر دبی، نیاز به اخذ ویزای این کشور دارید. بسته به نوع ویزای درخواستی، قیمت ویزای دبی متغیر خواهد بود. ویزای توریستی دبی به صورت الکترونیکی صادر می شود و نیاز به پاسپورتی با اعتبار حداقل 6 ماه و 10 روز دارد. اسکن صفحه اول پاسپورت و عکس پرسنلی با زمینه سفید، شناسنامه و کارت ملی را برای درخواست ویزای دبی نیاز دارید.

خرید دبی

دلیل بیشتر گردشگران برای سفر به دبی، خرید است. به همین علت، لیست بهترین مراکز خرید دبی بسیار بلند بالا بوده و تعدادشان زیاد است. مراکز خرید دبی در فستیوال خرید یا فستیوال تابستانی با برنامه های سرگرم کننده مانند قرعه کشی، اهدای جوایز و تخفیف های عالی، گردشگران را به سمت خود می کشانند. مراکز خریدی همچون دبی مال، سیتی سنتر، وافی، ابن بطوطه و مرکز خرید امارات از بهترین مکان ها برای گشت و گذار هستند. همچنین برای خرید کالاهایی همچون طلا، پارچه، ادویه و عطر بهتر است به سراغ بازارهای دبی بروید. مرکز خرید سیتی سنتر دبي، بیش از 300 فروشگاه و 13 رستوران و کافی شاپ دارد. سیتی سنتر دبی برای چندین سال و قبل از راه اندازی ایران مال، به عنوان بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه شناخته می شد. ساختمان سه طبقه آن، 11 سالن سینما و سرزمین جادویی برای بازی کودکان دارد.

تورهای دبی و جاذبه های گردشگری

دبی شهری پرتکاپو، با فرهنگی غنی و هتل های مجلل ، مقصد بی نظیر برای مسافران و گردشگران در امارات متحده عربی است. تورهای متنوع و بازدید از مناظر دیدنی ، غذا و خرید تنها از معدود کارهایی است که می توانید در تور دبی تجربه کنید.

دبی یکی از شهر های توریستی امارات میباشد که در بین گردشگران بسیار طرفدار دارد. جاذبه ها و مکانهای دیدنی دبی را میتوان مهمترین دلیل انتخاب تور دبی با هواپیمایی ماهان دانست.

هتل های زنجیره ای جمیرا

هتل های جمیرا از لوکس ترین و بهترین هتل های زنجیره ای دبی است که جوایز متعددی در زمینه سفر و گردشگری به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از قطب های هتلداری دنیا مطرح شده اند.

هتل های جمیرا از 3 ستاره تا 5 ستاره آماده خدمات رسانی به مسافران می باشد. تمامی هتل های جمیرا شامل ترانسفر اختصاصی و پارک آبی رایگان و سرویس به مراکز خرید رایگان را شامل می شود.

هتل 3 ستاره جمیرا زعبیل هاوس مینی

جمیرا زعبیل هاوس مینی، بهترین هتل 3 ستاره دبی می باشد که در منطقه بر دبی قرار دارد و شما میتوانید با کمترین هزینه در یک هتل 3 ستاره به همراه پارک ابی رایگان و ترانسفر رایگان اقامت داشته باشید.

جمیرا زعبیل هاوس السیف 4 ستاره

هتل جمیرا زعبیل هاوس السیف، هتل دارای 200 اتاق با طراحی عالی و ساختاری الهام بخش است .از مزایای این هتل نزدیکی به سفارت آمریکا و مراکز خرید الغریر برجمان می باشد.

جمیرا کریک ساید 5 ستاره

هتل جمیرا کریک ساید، در منطقه دیره و نزدیکی رود خور قرار گرفته است. جمیرا کریک ساید در قلب دبی واقع شده و دسترسی سریع و آسان به فرودگاه بین المللی و مراکز خرید و استفاده از پارک آبی رایگان و استفاده از استخر شیشه ای و استخر روباز از مزیت های این هتل است.

جمیرا امارات تاورز 5 ستاره

هتل 5 ستاره جمیرا امارات تاورز که در منطقه شیخ زائد و در فاصله 5 دقیقه ای از بزرگترین مرکز خرید دبی قرار گرفته است. ترانسفر لوکس اختصاصی رایگان یکی از مزیت های اقامت در هتل جمیرا امارات تاورز است. علاوه براین، این هتل به دلیل سالن کنفرانس هایی که دارد بزرگترین جلسات کاری و سمینارها در این هتل انجام میشود.

جمیرا بیچ 5 ستاره

هتل جمیرا بیچ در منطقه جمیرا ساخته شده و ترکیبی از آب و آتش و خاک در ساختار این هتل دیده می شود تمامی اتاقهای این هتل روبه دریاست و برج العرب در دید شما مسافران عزیز میباشد.

این هتل لوکس و دیدنی به واسطه رستوران ها و ساحل و پارک آبی وایلد وادی احاطه شده هر لحظه ای که در این هتل اقامت داشته باشید پراز هیجان و لذت برای  شماست.

جمیرا زعبیل سرای 5 ستاره

هتل جمیرا زعبیل سرای شبیه به قصر عثمانی است . تمامی اتاق ها بالکنی روبه دریاست . در ساخت این هتل دوبرابر برج العرب طلا به کار رفته شده است. از خدمات این هتل می توان به تعداد شبهای اقامت پارک آبی رایگان، سرویس رایگان به مراکز خرید امارات مال و بازدید از منطقه مدینه الجمیرا اشاره کرد.

این هتل مجهز به بزرگترین سالن ماساژ  و حمام ترکی و بهترین رستوران ها از جمله النفورا –لاله زار –ریب روم است.

دبی شهری است که در آن سنت و مدرنیته در کنار هم قرار گرفته‌اند. علاوه بر این، این شهر ترکیبی از فرهنگ‌های متفاوت است.

شرکت داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روزبه شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید.

برند های معروف جهانی ورساچه، بوگاتی، جاست کاوالی، تایگروود، پارامونت، ترامپ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد.

داماک damac  در نظر دارد با وام هایی بدون بهره آپارتمان  ای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد.

مزایای این وام به شرح زیر است :

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه
 • انتشار سهام

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید.

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران، به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه، اقدام به خرید نمایید . لطفا” پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد. میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید. نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست.

دفتر مرکزی داماک در پارک تاورز در بیزینس بی منتظر شما سروران خواهد بود. همین امروز کلید فول فرنیش و برند را از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره، سند ملک را از همان ابتدا به شما واگذار می کند.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه