مقالات / مدرن ترین مراکز خرید دبی

مدرن ترین مراکز خرید دبی

سفر به دبی با ریزه کاری ها و انتخاب های مختلفی همراه است؛ به طور مثال: آیا پولم کافی است؟ چه هتلی بگیرم؟ مراکز تفریحی اش کجاست؟ از کجا خرید کنم که هزینه اش زیاد نباشد؟

داماک، بهترین گزینه های مرکز خرید را به شما پیشنهاد می دهد تا با خیال راحت انتخاب کنید.

مرکز خرید مرکاتو

مرکز خرید مرکاتو بیش از 90 فروشگاه ، انواع کافی شاپ، غذاخوری و هفت سالن سینما دارد. این مرکز خرید در منطقه مسکونی جمیرا واقع شده است. معماری این مرکز خرید به سبک رنسانس می باشد و در آن از انواع هنرهای سنتی ایتالیایی ، اسپانیایی و فرانسوی استفاده شده است. مرکز خرید مرکاتو در دل خاورمیانه نظر همگان را به خود جلب می کند. معماری این مرکز خرید با معماری اصیل عربی بسیار متفاوت می باشد و این مرکز اولین مرکز خرید تفریحی در خاورمیانه می باشد.

مرکزخرید دراگون مارت دبی


یکی از معروف ترین مراکزخرید دبی، دراگون مارت دبی می باشد ؛البته این راهم باید بدانید که اکثر مسافران ، این مرکز خرید را به اسم دراگون مال دبی می شناسند.
اگر به دنبال لباس های خاص و متنوع اما با قیمت ارزان و باورنکردنی هستید، مرکز خرید دراگون مارت بهترین گزینه برای شماست.
دراگون مارت دبی، بزگترین مرکز خرید چینی است که در خارج از کشور چین قرار دارد.

از جمله مزایای این مرکز خرید این است که شما بدون آنکه به چین بروید ، می توانید با رفتن به مرکز خرید دراگون مارت در دبی با اجناس و فرهنگ چینی آشنا شوید.

مرکز خرید اوت لت دبی

در مرکز خرید اوت لت دبی ، لباس های طراحان مطرح دنیا وجود دارد که در ایران با قیمت زیادی به فروش می رسند، اما در دبی همان لباس ها را با قیمت بسیار ارزان تر می توانید خریداری کنید. اگر شما خودروی بدون راننده هم اجاره کردید، در پارکینگ این مرکز خرید به سادگی می توان جای پارک پیدا کرد. مرکز خرید اوت لت دبی در جاده العین قراردارد و شما می توانید از ساعت 10 صبح تا 10 شب از آن بازدید کنید.

مرکز خرید الکرامه

اگر به دنبال کیف و کفش های بسیار شیک و ساعت های لوکس با قیمت مناسب هستید و یا می خواهید سوغاتی بخرید ، می توانید به مرکز خرید الکرامه مراجعه کنید. این مرکز خرید به دلیل داشتن تخفیف های فوق العاده ، گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

امیدواریم که این مطالب مورد قبولتان واقع شده باشد.

مطالب مشابه:

مراکز خرید دبی

مرکز خرید الغریر

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";