مقالات / لوکس ترین آپارتمان های دنیا دردبی

لوکس ترین آپارتمان های دنیا دردبی

دبی شهری زیبا است که از آپارتمان های مختلفی ساخته شده است. شاید بتوان دبی را ازسرزمین هایی دانست که دارای لوکس ترین آپارتمان های دنیا است.

این آپارتمان ها دارای امکانات بی نظیری می باشند که زندگی در آن ها را بی نظیر و رویایی ساخته است.

دبی امروزه هیچ شباهتی به شهری که در سال های گذشته بوده ندارد. در گذشته چیزی جز صحرایی بیش نبود اما امروزه حتی از بیابان هایش هم کسب درآمد می کند.

ساکنین این شهر که روزگاری از طریق صید ماهی و مروارید و البته کشاورزی در مقیاس کوچک امرار معاش میکردند این روزها دارای انواع مشاغل پول زا و جهانی و دارای آپارتمان های لوکس میباشند.

لوکس ترین و گران قیمت ترین آپارتمان های جهان دردبی قرار گرفته شده است.

بخش داخلی این آپارتمان گران قیمت و لوکس که پنت هاووس برجی در جزیره ی جمیرا نیز میباشد ۲۵،۸۳۶٫۵۹ فوت مربع است.

آپارتمان لوکس ومدرن زیردریا دردبی با داماک damac group؟

یکی از ثروتمندان دبی اقدام به ساخت واحدهای آپارتمانی لوکس در زیر دریا کرده است و این واحدهای مسکونی از نظر امکانات واقعا پیشرفته و فوق مدرن هستند. شیخ نشین دبی قیمت فروش آپارتمان مسکونی در زیر دریا در جزایر مصنوعی که در ساحل خلیج فارس احداث نموده را اعلام کرد.

براساس این گزارش ها قیمت  آپارتمان لوکس مسکونی در زیر دریا در جزایر مصنوعی شیخ نشین دبی بالغ بر 5 میلیون درهم (حدود چهار میلیارد و 750 میلیون تومان) اعلام کرده است. مساحت هر واحد مسکونی بالغ بر 1700 فوت مربع است که داری تمامی امکانات رفاهی اعلام شده است.

منفعت خرید آپارتمان لوکس در دبی با داماک ؟ damac  group

۱- رشد اقتصادی مداوم

یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید آپارتمان لوکس در هر جای دنیا توجه کنید رشد اقتصادی است.

یکی از بزرگ ترین فواید خرید آپارتمان لوکس در دبی این است که اقتصاد این شهر مبتکر با سرعت خوبی رو به رشد است.

۲- رشد جمعیتی مداوم

بسیاری از پروژه های جدید آپارتمان های لوکس در دبی شروع به کار کرده اند تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهند تا فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران فهیمی که می خواهند بازگشت سرمایه بیشتری را داشته باشند، فراهم آورند.

۳- پیشرفت و نوآوری مداوم

درحال حاضر دبی به یکی از هوشمند ترین شهرهای جهان تبدیل شده است ودارای لوکس ترین آپارتمان های دنیا است. همیشه چیزهای جدیدی درباره دبی وجود دارد که همین یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی است.

۴- وزارت شادی

در دبی وزارت شادی وجود دارد. دولت دبی همیشه در جهت بهتر کردن زندگی مردمش و شاد نگه داشتن آنها در تلاش است.

با چنین خلاقیت و فدارکاری که دولت امارات برای مردمش انجام می دهد، نمی توانید تصور کنید که چقدر سرمایه گذاریتان در دبی در سال جاری شکوفا خواهد شد.

۵- امنیت

در میان تمام فواید خرید آپارتمان لوکس در دبی، امنیت چیزی است که تمام ساکنین دبی از آن برخوردارند.

برای خرید آپارتمان لوکس دردبی از کجا شروع کنیم؟

حدود ۷۴۰۰۰ ویلا و آپارتمان لوکس در دبی برای فروش وجود دارد.

انتخاب های زیادی وجود دارد. اما باید چه کارهایی را انجام داد که وقتی شب می خواهیم بخوابیم نگران این نباشیم که نکند هزینه اضافه ای پرداخته ایم یا کیفیت آپارتمان لوکس در حد مطلوب نبوده باشد.

بنابراین در ابتدا، باید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید زندگی کنید، چقدر توانایی مالی دارید و متراژ آپارتمان لوکس براساس بودجه شما چقدر می تواند باشد. خانه باشد یا آپارتمان؟ تمام این مسائل به شرایط شخصی شما بستگی دارد. مجردید یا متاهل؟ آیا این احتمال وجود دارد که بخواهید بعد از ۳ یا ۵ سال دیگر جا به جا شوید؟ اگر متاهل هستید، دارای فرزند هم هستید؟ اگر بچه دارید، در کجا می خواهند تحصیلاتشان را ادامه دهند؟

آیا داستان های خوبی درباره آپارتمان لوکس در دبی  وجود دارد؟

افرادی که در ابتدای سال ۲۰۰۳ و پس از آن، شجاعانه دست به خرید خانه و آپارتمان های لوکس زده اند، با اینکه مدت طولانی صبر کردند تا آپارتمان شان تکمیل شود اما در سال ۲۰۰۸ به شدت سود کردند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";