مقالات / مجهز ترین بیمارستان های دنیا

مجهز ترین بیمارستان های دنیا

بیمارستان های جهان بر اساس تکنولوژی و امکانات دسته بندی می شوند. برخی از این بیمارستان ها آنقدر  امکانات به روز و طراحی زیبایی دارند که ممکن است آرزوی هر پزشک و یا جراحی باشد که در این مراکز مشغول به کار شوند.

ما در این مقاله اطلاعات دقیقی درباره ی تعدادی از این بیمارستان ها، جمع آوری نموده ایم. برای اطلاعات بیشتر تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بیمارستان شارپ مموریال(Sharp Memorial Hospital)

مقام مجهزترین و زیباترین بیمارستان دنیا، نزد بیمارستان شارپ مموریال می باشد که در سال 1995 تاسیس شده است. این بیمارستان در ابعاد یک هتل پنج ستاره  طراحی شده است که دیوارهایش با نقاشی هایی که جایشان در موزه است تزئین شده. بیمارستان مموریال شارپ تعداد زیادی آسانسور دارد که باعث معطلی کسی نمی شود. از بهترین امکانات این مکان اتاق های بسیار شیک، بهترین خدمات به بیماران و همراهان آن ها و از همه مهم تر امکانات درمانی، پزشکی و تشخیصی این بیمارستان است که تا به امروز بی رقیب می باشد.

بیمارستان گلوبال سیتی، فیلیپین(Global City Hospital, Philippines)

 یکی از معتبرترین مراکز پزشکی در دنیا بیمارستان گلوبال سیتی می باشد که هدف اصلی این مرکز راحتی و رضایت بیمارانی است که از سر تا سر دنیا به آن مراجعه می کنند. این مرکز دارای امکانات تشخیصی و درمانی پیشرفته ای است.

بیمارستان پونت پاسیفیک(Pont-Pacific Hospital)

 یکی از زیباترین و مجهز ترین بیمارستان های آمریکای مرکزی و جنوبی  بیمارستان پونت پاسیفیکا می باشد که محبوب ترین مراکز توریسم پزشکی نیز می باشد.  این بیمارستان برای بیماران و همراهانشان امکانات بسیار زیاد و پیشرفته ای در نظر گرفته است.

بیمارستان پیتزبورگ، آمریکا(Pittsburgh Hospital, USA)

 بیمارستان پیتزبورگ، از زیبا ترین و برترین بیمارستان های کودکان در جهان  که تنها به چیزی که شباهت ندارد بیمارستان است. این مرکز یک فضای آرامش بخش و فانتزی به همراه امکاناتی چون، کتابخانه، اتاق های بازی، اتاق موسیقی درمانی، غذاخوری زیبا، باغ بزرگ برای کودکان فراهم کرده است که والدین بعد از ترخیص به زور بچه هایشان را به خانه می برند.

بیمارستان ماتیلدا(Matilda Hospital)

بیمارستان ماتیلدا در هنگ کنگ در چین می باشد که طراحی فوق العاده و پیشرفته ای دارد و همین طور امکانات پزشکی پیشرفته که به بهبود سریع بیماران کمک می کند.

بیمارستان ماسا چوست ،آمریکا (Massachusetts General Hospital)

 این بیمارستان در ایالت بوستون  از قدیمی ترین مرکز تحقیقات و آموزش می باشد که وابسته به دانشگاه هاروارد است، که در سال1811 تاسیس شده است.بیمارستان ماسا چوست آمریکا دارای 19 هزار  کادر درمانی، 3هزار 500 پزشک، 906 تخت خواب، 3هزار زایمان، 35 هزار عمل جراحی، که  با استفاده از این ها خدماتی، به مراجعه کنندگان ارائه می دهند.

بیمارستان شاریته برلین درآلمان(Charité Berlin)

شاریته در 14 نوامبر 1709 تاسیس شد، این بیمارستان با داشتن 290 پروفسور، 18 هزار و 700 نفر کادر درمانی و پزشکی، 3هزار و 11 تخت خواب و بیش از 8هزار دانشجوی پزشکی و درآمد سالانه دو میلیارد یورو، بزرگ ترین تاسیسات پزشکی اروپا و جهان محسوب میشود.

بیمارستان وینی پالمر(Winnie Palmer Hospital)

 بیمارستان وینی پالمر، بیشتر مخصوص  زنان و کودکان  می باشد. در این مرکز بهترین و باتجربه ترین متخصصان زنان و زایمان و اطفال وجود دارد که مشغول به کار هستند.طراحی و امکاناتی در داخل این بیمارستان وجود دارد که کار را برای پزشکان و پرستاران و درمان را برای بیماران راحت کرده است.

بیمارستان سیتی(City Hospital)

بیمارستان سیتی واقع در کشور امارات متحده عربی در شهر دبی امکانات زیادی دارد ،به طوری که ممکن است افراد آن را با هتل اشتباه بگیرند. این امکانات  نظیر، سالن ورزشی،سونا، استخر های بزرگ، جکوزی و… است.

داماک بزرگترین ، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان ، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود . اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید ، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه