مقالات / آخرین قوانین قرنطینه برای سفر به داخل و خارج از امارات متحده عربی

آخرین قوانین قرنطینه برای سفر به داخل و خارج از امارات متحده عربی

قرنطینه شدن ، مسئولیت اجتماعی و حقوقی هر فردی است که با شخصی که از COVID-19 رنج می برد در تماس بوده است.همچنین در امارات متحده عربی، در این روزهای کرونایی ، چندین قانون قرنطینه برای جلوگیری از شیوع این بیماری همه گیر وجود دارد.

ایزوله و بهداشتی کردن افرادی که بعد از سفر به کشور باز می گردنند یکی از مهم ترین قوانین برای امارات متحده عربی و دیگر کشور ها برای جلوگیری از شیوع بیماری است. تمامی مسافران و گردشگران موظف هستند از دستورالعمل های بهداشتی وضع شده برای جلوکیری از شیوع ویروس کرونا پیروی کنند؛ چرا که دولت امارات در این موارد بسیار سختگیر است.

با ما همراه باشید تا درباره قوانین قرنطینه وضع شده، در امارات بیشتر بدانید. داماک ، برترین سایت املاک جهان، شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند.

قوانین وضع شده برای جلوگیری از شیوع کرونا

مسافرانی که می خواهند وارد کشور امارات متحده عربی شوند باید از 48 الی 72 ساعت قبل از ورود، تست کرونا بدهند. همچنین سازمان مدیریت بحران و حوادث به افرادی که وارد امارات متحده عربی می شوند پیشنهاد می کند که حد اقل 10 روز خود را در محل مورد نظر قرنطینه کند. هر فردی که خود را قرنطینه می کند باید در این مدت مراقب خود باشد و سلامتی خود را گزارش کند.

قوانین و محدودیت ها برای سفر به دبی

ساکنان و گردشگرانی که وارد دبی می شوند باید همان دستور عمل های کلی را رعایت کنند. مسافرانی که وارد فرودگاه دبی می شوند باید تست کرونا از بینی(PCR) را انجام دهند.افرادی که جواب تست آن ها منفی می شود، می توانند از قرنطینه بیرون آمده در حالی که افرادی که جواب تستشان مثبت شده است، باید به مدت 14 روز درخانه  قرنطینه شوند تا زمانی که جواب تست منفی شود.

 همچنین گردشگران در دبی باید برنامه COVID-19 DXB را دانلود و فعال کنند.

مسافران می توانند در محل های شخصی خود یا در هتل ها خود را قرنطینه کنند با این حال ، کسانی که آزمایششان مثبت شده اما در یک مکان مشترک زندگی می کنند یا به یک مرکز قرنطینه فرستاده می شوند یا به یک بیمارستان و یا هتل  منتقل می شوند.

آیا گردشگران هم می توانند واکسینه شوند؟

واکسینه شدن افراد، نگرش مثبتی را در شهر ایجاد کرده است.در ژانویه دولت امارات اعلام کرد که تمامی شهروندان و ساکنان شهر دبی واجد شرایط واکسیناسیون هستند.تعداد کل دوزهای واکسن در هر 100 نفر در کل جمعیت در 3 آوریل ،به اندازه  86 نفر بوده است.هدف اصلی امارات، واکسینه کردن 100 درصد جمعیت واجد شرایط است.اما در حال حاضر دولت امارات قادر به واکسینه کردن گردشگران نمی باشد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه