مقالات / هزینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ملک در دبی

هزینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ملک در دبی

هزینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با داماک damac چگونه است ؟ 

متاسفانه در مورد هزینه، اغلب شرکت های مهاجرتی و وکلا به طور شفاف توضیحی به متقاضی نمی دهند و بعد از اینکه بخشی از هزینه اعلام شد به طور ناگهانی هزینه های دیگری را اعلام کرده و باعث کدورت و ناراحتی می شوند. برای مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری چند نوع هزینه مطرح است:

1- هزینه های صدور ویزا

همسر و فرزندان بالای ۱۸ سال

فرزندان زیر ۱۸ سال هر کدام

هزینه های فوق شامل هزینه وکیل نمی باشد و می بایست مستقیما به دولت امارات پرداخت شود.

2- هزینه های کارشناس حسابرسی

این هزینه بستگی به نوع پرونده شما دارد.

3- هزینه های کارشناس ارزیاب ملک

که این هزینه ها با توجه به قیمت ملک تعیین می شود.

4- هزینه های ترجمه مدارک

که توسط مترجم از شما دریافت می شود.

5- هزینه های وکالت پرونده

یکی از تفاوت های اساسی شرکت داماک damac انجام تمامی مراحل توسط مشاوران مجرب  و مورد تایید اداره مهاجرت امارات می باشد. تمامی ارتباط ها به طور مستقیم و بدون واسطه می باشد.

مراحل و مدت زمان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در امارات

زمان دریافت ویزای سرمایه گذاری در امارات  نیز متاسفانه توسط اکثر مشاورین به طور شفاف اعلام نمی شود و زمان کمتری از آنچه در واقعیت است به متقاضی اعلام می شود.

مراحل دریافت ویزای سرمایه گذاری امارات  به چند بخش تقسیم می شود که هر بخش زمان مخصوص به خود را دارد.

مرحله اول:‌ آماده سازی مدارک

مرحله دوم: دریافت دعوت نامه  کاری

مرحله سوم: بعد از دریافت دعوت نامه ۶۰ روز زمان دارید تا هزینه ویزا ها را پرداخت کرده و پرونده را برای اداره مهاجرت ارسال نمایید. بعد از ارسال پرونده برای اداره مهاجرت وارد مرحله چهارم می شوید.

مرحله چهارم: بعد از اینکه پرونده را برای اداره مهاجرت ثبت کردید ۲۸ روز زمان دارید تا مدارک پرونده را ارسال نمایید. در این ۲۸ روز امکان انجام تست های پزشکی و گواهی عدم سو پیشینه نیز فراهم می شود. البته می توانید تست های پزشکی و یا عدم سو پیشینه را بعدا نیز ارسال نمایید.

چالش ها و فرصت های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به امارات:

چالش ها

نداشتن جایگاه مشابهی که در کشور ایران به عنوان صاحب کسب و کار داشتید.

راهکار1

واقع بین باشید. در کشور های پیشرفته معمولا تفاوت کمتری بین طبقات اجتماعی وجود دارد و همه افراد با هر میزان سرمایه و شغلی به صورت یکسان در کنار هم زندگی می کنند. تبدیل هزینه ها از ریال به درهم در کشور جدید و احساس منفی در تبدیل پول از ریال به درهم . از قبل درهم  خریداری کنید. همچنین در نظر داشته باشید که سالهای گذشته توانسته اید کسب درآمد خوبی کنید و حالا می توانید با آن درآمد شرایط خود را در کشور جدید بهتر کنید.

فرصت ها

شرایط بیزینسی خوب و توسعه در کسب و کار ها

امارات کشوری مهاجر پذیر است و از تمام ملیت ها در این کشور زندگی می کنند. کشور تک بعدی و تک ملیتی نیست.

زندگی در یکی از با کیفیت ترین و پیشرفته ترین کشور های دنیا

آب و هوای مطبوع امارات برای زندگی در مقایسه با کشور های دیگر

اگر قصد مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری را دارید شما را دعوت می کنیم با مشاوران مجرب و متخصص داماک damac در ارتباط باشید.

داماک damac بهترین انتخاب برای شما درتمام لحظات زندگیتان میباشد.

سرمایه گذاری در امارات و شرایط عمومی آن را با داماک damac بیشتر بشناسید.

سرمایه گذاری در امارات یکی از راه های مهاجرت به امارات می باشد و در ادامه شرایط عمومی امارات را بررسی خواهیم نمود، شیخ محمد بن رشید آل مکتوم، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی، در اکتبر ۲۰۱۴، با هدف ایجاد استراتژی نوآوری ملی در امارات متحده عربی و با ایجاد امارات متحده عربی به عنوان یکی از نوآورترین کشورهای جهان در طی هفت سال استراتژی نوآوری ملی را در امارات متحده عربی پایه ریزی کرد.

این استراتژی نوآوری در هفت بخش دنبال می شود که نوآوری به عنوان عنصر تعالی شناخته می شود:

سرمایه گذاری در امارات

انرژی های تجدید پذیر

حمل و نقل

آموزش

بهداشت

فن آوری

آب

فضا

سرمایه گذاری در امارت انواع مختلفی دارد، یکی از شهرهایی که گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری در امارات به نظر میرسد، دبی می باشد ، دبی به واسطه مسیرهای دریایی که در یک مجتمع دریایی قرار دارد سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب کرده است.

امارات متحده عربی یک پادشاهی مطلق فدرال است و در جنوب غربی قاره آسیا واقع می باشد . امارات متحده عربی متشکل از ۷ شیخ نشین می باشد که نام آنها شهر های شارجه، دبی ، عجمان، فجیره، راس الخیمه، ام القوین و ابوظبی است که شهر ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی است. هر یک از این ۷ شهر شیخی جداگانه دارد ولی در نهایت حاکم و رئیس دولت کشور امارات فردی به نام  شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان می باشد که حاکمیت به طور موروثی به وی رسیده است. زبان رسمی کشور امارات « عربی » است و به علت اینکه کشوری توریستی است اکثر مردم در کشور امارات به زبان انگلیسی مسلط هستند.

سرمایه گذاری در امارات و استانداردهای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در امارات به دلایل گوناگون مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران واقع شده است . سرمایه گذاری در مهارت های تخصصی، مشوق های بخش خصوصی، مشارکت های تحقیقاتی بین المللی و نوآوری در درون دولت بر چهار استراتژی بنیادین بنا گذاشته شده اند که دولت و بخش خصوصی را ملزم می کند که بر این چهار مسیر استاندارد حرکت کنند تا بینش بلند مدت دولت را عملی کنند.

مسیر های استاندارد سرمایه گذاری را با داماک damac بشناسید.

مسیر اول، ایجاد محیطی مهیج برای نوآوری به شکل نهادهای حمایتی و تنظیم قوانین برای حمایت از آن ها بوده است. این ساختارهای تخصصی مانند، فضاهای مناسب نوآوری و همچنین زیرساخت های تکنولوژیکی را برای نوآوری در همه بخش ها ایجاد خواهد کرد. همچنین بر تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف نوآوری متمرکز خواهد شد.

مسیر دوم، نوآوری های دولتی با نهادینه کردن شیوه های نوآورانه با حمایت از یک سیستم یکپارچه از ابزار مدرن. این استراتژی به تمام نهادهای دولتی نیاز دارد تا هزینه هایشان را یک درصد کاهش دهند و آن را برای پروژه های تحقیقاتی و نوآوری اختصاص دهد. برنامه های آموزشی و آموزش ملی در زمینه نوآوری نیز راه اندازی خواهند شد.

مسیر سوم نوآوری بخش خصوصی را تشویق خواهد کرد تا شرکت ها را برای ایجاد مراکز نوآوری و تحقیقاتی علمی، فن آوری های جدید و توسعه محصولات و خدمات نوآورانه، تشویق کند. امارات متحده عربی شرکت های پیشرو بین المللی در بخش های اصلی نوآوری در زمینه های تحقیقاتی که در اولویت دولت هستند را جذب می کند، جوامع و مناطق نوآوری ایجاد می کنند و از تحقیقات کاربردی در حوزه های اولویت ملی حمایت می کنند. این وضعیت همچنین امارات متحده عربی را به عنوان مرکز بین المللی برای تست نوآوری های جدید ارتقا خواهد داد.

مسیر چهارم برای افراد با مهارت های نوآورانه با تمرکز بر علم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات، از جمله ایجاد وسایل آموزشی برای مدارس و دانشگاه ها، می باشد. هدف ایجاد یک فرهنگ ملی است که نوآوری و کارآفرینی را از طریق همکاری میان بخش های عمومی، خصوصی و رسانه ای تشویق می کند.

برای به دست آوردن اطلاعات مفید در باب سرمایه گذاری در امارات می توانید به سایت داماک damac مراجعه کنید.

سرمایه گذاری در امارات و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار:

شرایط سرمایه گذاری در امارات و شاخص هایی که باعث پیشی گرفتن امارات از سایرین می باشد و همچنین عواملی که بر اقتصاد و تجارت امارات تاثیر گذار هستند در ذیل آمده اند:

هزینه های رقابتی انرژی از لحاظ برق، آب و گاز

هزینه های رقابتی املاک و مستغلات؛ هزینه اجاره برای اجاره زمین هایی که برای اهداف سرمایه گذاری صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند، کم می شوند.

هزینه های تامین مالی رقابتی، سطح بالایی از نقدینگی و سیستم بانکی قوی حمایت شده توسط دولت

حداکثر هزینه گمرکی ۵ درصد است که کمترین نرخ در منطقه خاورمیانه است.

در دسترس بودن کارگران ماهر و غیر ماهر در نرخ های بسیار مناسب

پیاده سازی بسیاری از توافقنامه های بین المللی و مقررات اصلاحاتی که از حقوق کار و حمایت از یک رابطه شفاف سالم بین کارفرمایان و کارکنان حمایت می کند.

در دسترس بودن همکاری با کسب و کار های محلی و بررسی بازارهای مختلف درونی امارات متحده عربی و کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس.

پیدا کردن بهترین املاک برای سرمایه گذاری درامارات با داماک damac

مطالب مشابه