مقالات / سردترین مکان های دبی

سردترین مکان های دبی

شهر دبی با دمای هوای 40 درجه سانتی گراد، شهری گرم محسوب می شود.

داماک برترین سایت املاک دبی ، شما را با سردترین مکان های شهر دبی آشنا می کند:

1.تالار یخی چیل اوت (Chillout)

در طبقه اول مرکز خرید تایمز اسکوئر شهر دبی، یک محوطه سراسر پوشیده از یخ وجود دارد که دما در آن به منفی 6 درجه سانتی گراد می رسد. این مکان برای نوشیدن شکلات داغ در هوای سرد بسیار معروف است.

2.آی اسکریم (Iscream)

تا به حال طعم تند کاری را در آی اسکریم حس کرده اید؟ کاری تند می تواند شما را در معرض گرمازدگی قرار دهد. اما جالب است بدانید که، آی اسکریم در لامر با کاری سرو می شود و این امکان را برای شما فراهم آورده است که آن را میل کنید و نگران گرمازدگی نباشید.

3.اسکی دبی (Ski Dubai)

شاید برایتان تعجب برانگیز باشد که شهری که تا این حد گرم است چطور می تواند اسکی داشته باشد؟ اسکی شهر دبی سرپوشیده است و توسط دستگاه های خنک کننده و اسنومیکر به سردترین مکان در دبی تبدیل شده است این سرما به حدی زیاد است که زیستگاه مناسبی برای پنگوئن های موجود در اسکی می باشد.

4.اتاق برف (Snow Room)

یکی دیگر از مکان هایی که می توان از گرمای شهر دبی به آن پناه برد می توان به اسپا ترکی هتل زعبیل سرای دبی اشاره کرد. این اتاق پوشیده از برف برای آرامش ، بهبود خلق و خوی و درمان درد بسیار مفید است. اما علت اصلی رفتن به این مکان، دوری از گرمای رو به افزایش تابستان شهر دبی است.

5.وکس سینما (Wax Cinema)

وکس سینما، یکی از محبوب ترین سینما های شهر دبی است. تصور کنید که یک صندلی راحت همراه با تهویه مطبوع سرد، در فصل تابستان شهر دبی؛ در حالی که بروزترین و جدیدترین فیلم های تابستان بر روی پرده نشان داده می شود می توانید از سرمای هوا نیز لذت ببرید. ممکن است آنقدر از محیط لذت ببرید که برای تهیه بلیط دوم و فیلم بعدی نیز اقدام نمایید.

6.سوشی کانتر (Sushi Counter)

رستوران سوشی کانتر، با طراحی خاص داخلی که همه چیز به شکل یخ می باشد حتی صندلی های موجود در رستوران. رستوران ژاپنی سوشی کانتر، با ارائه غذاهای دریایی و محیطی خنک می تواند روز خوبی را برایتان رقم بزند. عاشقان غذا به محض ورود به رستوران، با قفسه ای از سالاد های تازه در یخچال رو به رو می شوند.

داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه