مقالات / ارزان ترین خانه در دبی

ارزان ترین خانه در دبی

در هنگام سفر به دبی اولین چیزی که به ذهن ما خطور می کند، اقامت در خانه های لوکس و و گران قیمت این شهر می باشد. اما نباید فراموش کرد که علاوه بر خانه های گران و فول فرنیش و لوکسی که برای ثروتمندان در نظر گرفته شده، خانه های ارزان قیمت هم در دبی پیدا می شود که مختص افراد کم درآمد است.

برای افراد کم درآمد که قصد سفر به این شهر را دارند اجاره، خانه ارزان در دبی مقرون به صرفه تر است. در شهر دبی مشاورین املاک زیادی وجود دارد که مسافران می توانند برای اجاره ارزان ترین خانه از این مشاورین املاک کمک بگیرند و راهنمایی های لازم را کسب کنند.

مدارک لازم برای اجاره خانه ارزان در دبی

  1. ارائه تصویر از پاسپورت
  2. ارائه تصویر بلیط سفر
  3. ارائه تصویر کارت اقامت
  4. تسویه کامل هزینه اجاره منزل در دبی

با قوانین ثابتی اجاره آپارتمان در دبی ثبت می شود. تمام خانه های اجاره ای در دبی باید دارای شماره شناسه RERA باشند. در قوانین کرایه منزل در دبی باید هزینه های اینترنت، آب و برق ثبت شود. ثبت مبلغ اجاره ملک در دبی و مبلغ ودیعه در قرارداد بسیار مهم می باشد.

شرایط ارزان ترین و بهترین منطقه در دبی  

محله بر یکی از بهترین منطقه اجاره آپارتمان در دبی می باشد. محله بر در دبی شامل برج های بلند و لوکس می باشد. تمام خانه های اجاره ای در دبی (محله بر) دارای امکانات کامل نیز هستند.

در محله با دسترسی به مراکز خرید، مترو و اتوبوس، انواع باشگاه ها و استخر ها و سینما بسیار آسان تر می باشد. مدت زمان قرارداد خانه اجاره ای در دبی معمولا به صورت شش ماهه و یک ساله می باشد. مستاجران می توانند پس از اتمام قرارداد اجاره آپارتمان در دبی، قرارداد را تمدید کنند.

اجاره کنندگان باید ۵% از کل مبلغ کرایه خانه در دبی را به مالک خانه به عنوان بیعانه پرداخت کنند. مالکان ۵% از مبلغ اجاره خانه در دبی را نزد خود نگه می دارند و اگر فرد اجاره کننده خسارتی به خانه وارد نکرده باشد این مبلغ را به او باز می گرداند. اجاره خانه در دبی به صورت روزانه هم امکان پذیر می باشد برای تخلیه آپارتمان و تمدید قرارداد از سوی مستاجران، باید حداقل یک الی دو ماه قبل از اتمام قرارداد مالک خانه را از تصمیم خود مطلع کنند.

 در دبی مدت قرارداد اجاره حداقل شش ماه یا یک سال می باشد و هنگامی که مدت قرارداد مستاجر تمام شد، مستاجرمی تواند قرارداد خود را تمدید کند. وقتی که مستاجر بخواهد آپارتمان را تخلیه یا تمدید کند باید حداقل قبل از دوماه مالک را در جریان بگذارد وهمچنین اگر مالک با درخواست مستاجر( تخلیه ، تمدید ) موافقت کند باید مستاجر را حداقل 12 ماه قبل از طرف نامه رسمی دادگاه مطلع سازد.

مناطق ارزان برای اجاره ی خانه در دبی به ترتیب: رمرام، پارک سرمایه در دبی، روستای مثلثی جمیرا، میردیف و برج رودخانه جمیرا هستند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه