مقالات / برترین بیمارستان های دبی

برترین بیمارستان های دبی

شهر دبی به دلیل برخورداری از تسهیلات درمانی و بیمارستان های بین المللی معتبر قصد دارد خود را به عنوان مرکز اصلی گردشگری _ درمانی جهان معرفی کند. این شهر علاوه بر پیشرفت در زمینه طراحی ، معماری و گردشگری ، بهترین بیمارستان ها را با ارائه خدمات پزشکی در محیطی امن و آرام همراه با تیم مجرب پزشکی و پرستاران زبردست، به مراجعین عرضه می کنند.دبی به دلیل خدمات درمانی و بهداشتی در سطح جهان شناخته شده است.

“داماک برترین سایت املاک دبی”، بیمارستان های فوق مجهز شهر دبی را به شما عزیزان معرفی می کند با ما همراه باشید.

1.بیمارستان میدکیر (Medcare Hospital)

این بیمارستان جزو زنجیره های مهم بیمارستان، در دبی محسوب می شود. بیمارستان میدکیر در زمینه های E.N.T ، قلب و اورولوژی با کمک پرستاران و پزشکان و سایر پرسنل بسیار مجرب یکی از بیمارستان های خوب در شهر دبی است. همچنین این بیمارستان یکی از قابل توجه ترین شعبه ها در اتوبان شیخ زاید و آل صفا است.

2.بیمارستان امارات (Emirates Hospital)

بیمارستان امارات، یک بیمارستان بین المللی است. بیمارستان امارات پیشگام در خدمات پزشکی، آرایشی و توانبخشی در سراسر امارات متحده عربی است. این بیمارستان با تیم پزشکی بسیار توانمند خدماتی در زمینه پوست و مو، قلب، اورولوژی، نفرولوژی، سونوگرافی و اشعه ایکس ارائه می دهد.

3.بیمارستان آستر (Aster Hospital)

این بیمارستان مجموعه ای از مراقبت های بهداشتی، کلینیک ها، داروخانه ها، بیمارستان ها و …است. بیمارستان Aster دارای چندین شعبه در منطقه بور دبی، القوایز و کرامه از مهم ترین بیمارستان ها در زمینه مراقبت های بهداشتی است. همچنین این بیمارستان با داشتن تیمی از متخصصین درمانی و بهداشتی، خدمات پزشکی و تشخیصی را با قیمت مناسب ارائه می دهند.

4.مدی کلینیک (Mediclinic)

یکی از مشهورترین بیمارستان های شهر دبی کلینیک پزشکی و بین المللی مدی کلینیک است. این بیمارستان دارای 22 کلینیک، 7 بیمارستان و 35 مرکز پزشکی در دبی، العین و ابوظبی؛ یکی از بزرگترین بیمارستان های خصوصی در دبی و امارات است. این کلینیک خدماتی با کیفیت در زمینه زنان و کودکان، پوست، آسم، ذات الریه، عفونت و … ارائه می دهد.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

خدمات سلامت در امارات

بازار کار و درآمد رشته پزشکی در امارات

اجاره ملک با داماک

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه