مقالات / بهترین مناطق دبی برای خرید ملک

بهترین مناطق دبی برای خرید ملک

شهر دبی یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین شهرهای جهان محسوب می شود. به همین دلیل خرید ملک در این شهر مدرن و لوکس سرمایه گذاری فوق العاده ای است.

“داماک برترین سایت املاک دبی”، برای خرید ملک در بهترین مناطق دبی شما عزیزان را راهنمایی می کند. شهر دبی  از سایر شهرهای کشور امارات متحده عربی متمایز است، زیرا درآمد نفتی آن تنها 6% از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد.اکثر درآمد شهر دبی از گردشگری، منطقه آزاد جبل علی و سایر خدمات تجاری است. پیشرفت چشمگیر دبی در زمینه طراحی ، معماری و صنایع مختلف، توجه همگان را به خود جلب کرده است. هم چنین ، کنفرانس هایی در زمینه های تجاری ، علمی و ورزشی در این شهر برگزار می گردد و افراد زیادی از سرتاسر جهان در این رویدادهای مهم شرکت می نمایند.

1.منطقه دیره دبی

منطقه دیره از برج های غول پیکر و لوکس ، سوییت های کوچک و مناسب تشکیل شده است. این منطقه در میان دانشجویان، خانواده ها ، شهروندان کشور امارات و مهاجران محبوبیت خاصی دارد. جالب است بدانید که رود خور، دبی را به دو قسمت اصلی با نام های دیره و بر دبی تقسیم کرده است. بخش شمالی آن دیره است و اکثر سازه های این منطقه بافتی سنتی دارند. بازار های محلی دبی نیز در این منطقه واقع شده اند. دیره، منطقه محبوبی برای خرید ملک و اجاره خانه در دبی محسوب می شود.

محله های منطقه دیره دبی

ابوهیل (Abu Hail)، رقه البطین (Riggat Al Buteen)، البراهه (Al Baraha)، الضغایه (AL Zagaya)، الخبیصی (Al Khabaisi)، الممزر (Al Mamzar)، المزهر (Al Mizhar) و …

2.منطقه جمیرا

جمیرا از لوکس ترین مناطق مسکونی دبی است. منطقه جمیرا، منطقه مسکونی بسیار مشهور و محبوبی در میان مردم است. ساکنان این منطقه اکثرا از آسیای شرقی و اروپا هستند. این منطقه ویلاهای زیبایی را برای خرید در اختیار مردم قرار می دهد. خانه های ویلایی در منطقه جمیرا، جزء جاذبه های گردشگری شهر دبی محسوب می شوند؛ همچنین برج جمیرا با طراحی خاص و منحصر به فردش در این منطقه احداث شده است.

برخی از مناطق مسکونی شهر دبی

نخل جمیرا (Palm Jumeirah)، ام سقیم (Umm Suqeim)، نخل جبل علی (Palm Jebel Ali)، نخل دیره (Deira Island) و …

3.منطقه بر دبی

این منطقه یکی از مهم ترین مناطق شهر دبی محسوب می شود. منطقه بر دبی ،با بافت کاملا مدرن به یکی از پرطرفدارترین مناطق دبی تبدیل شده شده است. اکثر آسمان خراش های بی همتا در اینجا واقع شده اند. بسیاری از سرمایه گذاران برای خرید در دبی به این منطقه سر می زنند، حتی برای اقامت چند روزه شان در هتل های این منطقه مستقر می شوند. بخش عظیمی از شهرت شهر دبی به دلیل منطقه بر دبی است.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

هتل های لوکس و لاکچری در دبی

زندگی لاکچری در دبی

خرید خانه لوکس در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";