مقالات / برنامه امارات برای داشتن هوای پاک

برنامه امارات برای داشتن هوای پاک

امارات متحده عربی در تلاش برای حمایت از منابع پایدار و استفاده از منابع جایگزین ، با بسیاری از شرکت های اتومبیل سازی که در زمینه اتومبیل های برقی مدل های مختلفی را عرضه می کنند، شروع به همکاری کرده است. این خودرو ها به آرامی جایگزین اتومبیل های بنزینی می شوند که با استفاده از یک موتور احتراق داخلی کار می کنند. امروزه می بینیم که این خودروهای کم مصرف، در بین رانندگان سراسر کشور محبوب شده اند.

اگر علاقه مند به پذیرش یک سبک زندگی سازگار با محیط زیست هستید ، در این مقاله به معرفی برخی از شرکت های ارائه دهنده اتومبیل برقی در امارات متحده عربی می پردازیم، پس با ما همراه شوید.

شرکت های برتر خودرو برقی در امارات متحده عربی

در حالی که تا چند سال پیش یافتن بسیاری از برند های ارائه دهنده اتومبیل های الکتریکی دشوار بود ، با گذشت زمان، مدل های جدید و متنوعی وارد بازار می شوند. امروزه شرکت های اتومبیل سازی در حال سرمایه گذاری در مدل های الکتریکی هستند که از نظر مصرف انرژی و محیط زیست مناسب می باشند.

TESLA

تسلا ، یکی از مشهورترین شرکت های وسایل نقلیه الکتریکی و انرژی پاک ، از اولین شرکت هایی بود که خودروهای الکتریکی سازگار با محیط زیست را در امارات عرضه کرد. تسلا که یکی از پیشگامان نوآوری در صنعت خودرو سازی است و از خودروهای الکتریکی که آلایندگی صفر دارند و با مصرف 100٪ باتری کار می کنند ، مدل های مختلفی  دارد. تسلا مدل های گوناگونی تا به حال عرضه کرده که مدت زیادی است که در بازار حضور دارند مانند: مدل x  و s. البته جدید ترین مدل آن که y نام دارد در سال 2021 عرضه شد.

BMW

تسلا در زمینه تولید ماشین برقی تنها نیست، BMW نیز تاثیر قابل توجهی در تولید ماشین های برقی داشته است. این شرکت تعداد زیادی ماشین الکتریکی برای علاقه مندان به محیط زیست تولید کرده است. شما می توانید هاچ بک با سقف بلند BMWi3 و چهار درب اول Gran Gran – BMWi4 را پیدا کنید.

CHEVROLET

شورولت، یک برند اتومبیل جهانی است که توسط تولید کننده آمریکایی ، جنرال موتورز، شناخته شده است. این غول مشهور خودرو سازی، در سال 2017 شورولت بولت EV ، یک ماشین کاملاً برقی ، پنج درب را به بازار عرضه کرد. این اولین اتومبیل برقی بود که با یک بار شارژ کار می کرد و مسافت تقریبی 520 کیلومتر را طی می کرد. اخیراً ، شرکت  سری Bolt EV را نیز راه اندازی کرده است که مسافت پیموده شده را با 5 بارشاژ کردن مسافت 565 کیلومتر را پیموده است  ، که بیش از 45 کیلومتر از نسخه قبلی آنها ارتقا یافته است. قیمت اولیه اتومبیل های Bolt EV در امارات متحده عربی با توجه به نرخ تبلیغات آنلاین 168،500 درهم است.

FORD

فورد ، کمپانی مشهور اتومبیل سازی چند ملیتی آمریکایی ، نیازی به معرفی ندارد ، اما ورود بسیار جذاب آنها به عرصه اتومبیل های برقی ، شهرت این کمپانی را چند برابر کرده است. این شرکت اخیراً از یک موستانگ E-Mach تمام برقی در امارات متحده عربی رونمایی کرده که پیش بینی می شود با یک بار شارژ مسافت پیموده شده 248 مایل تا 379 مایل بپیماید. این اتومبیل دارای موتورهای همزمان مغناطیسی است که فقط در عرض 0.5 ثانیه حداکثر گشتاور را ارائه می دهند. E-Mach با داشتن موتورهای صاف و رینگ های آلیاژی 18 اینچی ، توجه هر فردی را به خود جلب می کند.

سخن نهایی

البته لازم به ذکر است که با راه اندازی شرکت های اتومبیل سازی، مدل های جدیدی هر ساله تولید می شوند، تعداد خودروهای برقی در سرتاسر کشور به سرعت در حال رشد است.

با جایگزینی 20٪ ناوگان اتومبیل ادارات دولتی با خودروهای الکتریکی ، امارات متحده عربی به عنوان چراغی راهنما ، برای تغییر و تحول شده است. علاوه بر اتومبیل های برقی ، امارات متحده عربی طرفدار استفاده از اتوبوس های برقی است. راه اندازی ناوگان جدید اتوبوس های برقی در دبی ، تجلی تلاش های بی وقفه این کشور در جهت پایداری و انرژی پاک است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه