مقالات / TADBEER و همه مواردی که باید در مورد آن بدانید.

TADBEER و همه مواردی که باید در مورد آن بدانید.

کسانی که در کشور امارات زندگی می کنند، برای انجام امور منزل خود ، با خدمتکار ، آشپز یا پرستار کودک سر و کار دارند. اما امروزه نیازی به ارتباط مستقیم با این افراد نمی باشد. وزارت منابع انسانی امارات (MOHRE) مراکز خدمات TADBEER را برای جایگزینی همه کارگران خانگی در امارات متحده عربی معرفی کرده است.

با حمایت مالی این وزارتخانه ، مراکز خدمات TADBEER ، ایمنی و امنیت را برای کسانی که می خواهند کارگران خانگی خود را در دبی استخدام کنند تضمین می کند. از راننده گرفته تا نگهبان ، حدود 19 دسته کارگر وجود دارد که شما می توانید بنا به نیاز خود آنها را استخدام کنید. سرویس های TADBEER با هدف اطمینان از امنیت کارگران خانگی در امارات متحده عربی و همچنین تأمین امنیت خانواده های شاغل ، ایجاد شده اند. بنابراین باید درباره ،نحوه استخدام یک کارگر خانه دار ، پرستار بچه یا سایر کارکنان خانگی در امارات متحده عربی و هزینه هایی را که باید متحمل شوید مطالبی بدانید. بنابراین با داماک ، برترین شرکت سازنده املاک همراه باشید.

TADBEER چیست ؟

کلمه TADBEER به برنامه ریزی ، ترتیب یا راه حل عملی اشاره دارد. در اینجا ، TADBEER خدمتی است که به موجب آن دولت یک سیستم کاملاً شفاف و متمرکز برای استخدام کارگران خانگی در دبی و بقیه شهرهای امارات ارائه می دهد.

این یک فرآیند جذب و انتخاب داوطلبین است که دولت امارات متحده عربی آن را انجام می دهد ، بنابراین شما می توانید یک کارگر خانگی را در امارات متحده عربی بسته به نیاز خود برای شروع فوری کار استخدام کنید.

مرکز خدمات TADBEER چیست؟

مراکز خدمات TADBEER در حال تسهیل امتیازات ویژه ای هستند که می توانید در مورد استخدام یک کارگر خانگی مشاوره دریافت کنید. مراکز خدماتی TADBEER که تحت وزارت بهداشت و درمان فعالیت می کنند ، کارگران خانگی را در بسیاری از زمینه ها تأمین ، آموزش و استخدام می کنند.

این کارگران برای تأمین نیازهای خانگی ساکنان امارات از مکانهای مختلفی می آیند. به عنوان بخشی از ابتکار عمل ، چندین سرویس TADBEER در امارات متحده عربی وجود دارد:

 • خدمات استخدام
 • عرضه نیروی کار درخواستی (تمام وقت / نیمه وقت)
 • خدمات  و مراحل ویزای ورود TADBEER  
 • جابجائی حامیان مالی
 • آزمایشات پزشکی کارگران
 • بیمه درمانی کارگران خانگی
 • اطمینان از اینکه کارگران خانگی از فرودگاه به کارفرمایان می پیوندند
 • آموزش و جهت دهی در بدو ورود
 • حل تعارض بین طرف های استخدام

چرا TADBEER ؟

دلایل بسیاری وجود دارد که شما باید مراکز TADBEER را برای استخدام کارگران در امارات متحده عربی انتخاب کنید. اولاً ، طبق مصوبه دولت ، از یک کانال قانونی برای استخدام کارگران خانگی استفاده می کند. دوم ، از حقوق کارگران خانگی حمایت می کند ، بنابراین از رفاه آنها نیز مراقبت می شود. ، TADBEER همچنین اطمینان حاصل می کند که حامیان مالی و خانواده ها وارد هیچ شرط و شروط غیرقانونی در ارتباط با مسائل مربوط به اسناد و مدارک نمی شوند.

چه کسانی  به عنوان کارگر خانگی در امارات متحده عربی طبقه بندی شده اند؟

لیست کارگران خانگی  شامل 19 شغل است که می توانید بسته به نیاز خود آنها را استخدام کنید. این لیست از خانه دار ، خدمتکار ، پرستار خصوصی ، باغبان ، آشپز ، مربی خصوصی ، نگهبان خانه ، پرستار کودک ، متخصص خصوصی ، معلم خصوصی ، ملوان خصوصی ، مهندس کشاورزی خصوصی ، کارگر پارکینگ ، پرستار حیوانات خانگی ، راننده خانواده ، محافظ ، کارگر خانگی و آرایشگر اسب خانگی تشکیل شده است.

TADBEER  چگونه کار می کند؟

با کمک  MOHRE ، TADBEER امارات متحده عربی کارگران خانگی را از کشورهای مختلف استخدام می کند. پس از دریافت مدارک و اتمام کارهای حقوقی در داخل ، کارگران حداقل شش ماه قبل از استخدام آموزش می بینند. TADBEER مشخصات کارگران را تهیه می کند ، آنها را با خانواده ها به اشتراک می گذارد و همچنین مصاحبه ها را برای تسهیل مراحل استخدام هماهنگ می کند.

علاوه بر این ، TADBEER همچنین با شرکت های خصوصی برای تأمین کارگران خانگی ، اطمینان از جبران خسارت و اقامت آنها در امارات متحده عربی همکاری می کند.

چگونه یک کارگر خانگی را از طریق TADBEER استخدام کنیم؟

اگر می خواهید با استفاده از TADBEER کارگر خانگی استخدام کنید ، می توانید به راحتی از طریق تلفن با آنها تماس بگیرید یا درخواست کمک آنلاین از طریق اینترنت را انجام دهید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام کارگر خانگی ،به مرکز خدمات TADBEER مراجعه کرده و یا یک برنامه را انتخاب کنید. روند استخدام کارگر خانگی به مراحل زیر تقسیم می شود.

 • هنگامی که تقاضانامه را پر کردید ، شرایط و طبقه کارگر خانگی را ذکر کنید.
 • همچنین اطلاعاتی درباره تمام وقت یا نیمه وقت بودن ، ساعات کار یا هر گونه مهارت خاص بیفزائید.
 • پروفایل کارگران مناسب بر اساس نیازهای خاص شما به اشتراک گذاشته می شود و سپس مصاحبه ها بر اساس پروفایل های خلاصه شده تنظیم می شوند.
 • در صورت عدم تفاهم در مصاحبه ، TADBEER شما را به گزینه مناسب دیگری از کارگر خانگی ارجاع می دهد.
 • در صورت توافق پس از انجام مصاحبه ، شرایط قرارداد طبق نیاز شما تنظیم می شود.
 • این قرارداد همچنین اطمینان خواهد داد که از حقوق اساسی کارگران مراقبت می شود. بنابراین کارگر حق دارد در صورت بروز هر گونه مشکل در هر زمان شکایت خود را به TADBEER دبی یا سایر مراکز خاص امارت اعلام کند.
 • همچنین از رضایت طرفین اطمینان حاصل کرده. و در صورت اختلاف نظر ، کارگر قابل تعویض است.
 • متقاضیان همچنین حق تغییر کارفرما یا درخواست جایگزینی در صورت عدم رضایت را دارند.

ملزومات استفاده ار خدمات TADBEER شامل چه مواردی می شود؟

برای استخدام کارگر خانگی چهار بسته استخدام وجود دارد و هرکدام شرایط متفاوتی دارند.

بسته1 : TADBEER مستقیماً از حامی مالی قرارداد 180 روزه از کشور مبدا پشتیبانی می کند. شما باید سایر وعده های غذایی ، اتاق و حمام جداگانه ، حقوق ماهیانه و تمدید گذرنامه را از دیگر شرایط مربوط به خوابگاه برای کارگر خانگی تهیه کنید.

بسته 2 :حمایت مالی TADBEER به شما این امکان را می دهد که یک کارگر خانگی را به مدت 180 روز استخدام کنید و شرکت تمام هزینه های تمدید گذرنامه را به جز شرایط مربوط به محل اقامت قبول می کند.

بسته 3 :  TADBEER با تضمین استخدام کارگر خانگی در همان روز اول ورود به کشور با یک قرار داد 2 ساله از آنها حمایت مالی می کند شما باید محل اقامت، حقوق و سایر شرایط را قبول کنید.

بسته 4 :از یک سیستم انعطاف پذیر برای کارفرمایان برای استخدام کارگران به صورت ساعتی ، روزانه یا هفتگی برخوردار است. به عنوان مثال ، چهار ساعت در روز برای تمیز کردن ، خدمات پرستار بچه ، خانه داری یا باغبانی هفتگی.

چگونه می توان ویزای کارگر خانگی را در دبی دریافت کرد:

مراکز TADBEER همچنین می توانند به اخذ ویزای کارگران خانگی در دبی کمک کنند. آژانس های مجاز ثبت شده تحت نظارت TADBEER نیز می توانند به این خدمات کمک کنند. با این حال ، برنامه های واقعی باید از طریق فهرست عمومی اقامت و امور خارجه (GDRFA) ارائه شوند. تعدادی از اسناد و شرایط به این ضمیمه شده است. فقط خانواده ها مجاز به حمایت از کارگر خانگی در دبی هستند و برای این کار حداقل محدوده حقوق نیز وجود دارد. برای جزئیات بیشتر می توانید با کتاب راهنمای عمومی اقامت و امور خارجه (GDRFA) در ارتباط باشید. لطفا توجه داشته باشید که کارگران خانگی فقط از کشورهای هند ، سریلانکا ، فیلیپین ، بنگلادش ، اندونزی و اتیوپی. قابل حمایت مالی هستند.

نتیجه گیری :

مراکز TADBEER از شنبه تا پنجشنبه بین ساعت 08:00 صبح تا 08:00 بعد از ظهر آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان می باشد.

این خلاصه راهنمای ما در مورد TADBEER در امارات متحده عربی است. اکنون می دانید چگونه یک کارگر خانگی را در امارات استخدام کنید ، امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه