مقالات / تحصیل در مدارس دبی و امارات

تحصیل در مدارس دبی و امارات

کشور امارات یکی از کشور های مرزی و همسایه کشورهای عمان و عربستان است. زبان اصلی مردم امارات “عربی” است. شهر دبی، یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین شهرهای جهان می باشد. تحصیل در مدارس دبی و امارات، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افرادی است که قصد تحصیل در خاورمیانه را دارند.

“داماک برترین سایت املاک دبی”، شما را با بهترین مدارس، کالج های خصوصی و دولتی شهر دبی و کشور امارات آشنا می کند:

نظام آموزشی دبی و امارات

جالب است بدانید که تحصیل در مدارس دبی و امارات در مقطع ابتدایی و متوسطه ، در مدارس دولتی پسرانه و دخترانه اجباری و رایگان است. سیستم آموزش و پرورش امارات، سن اجباری برای تحصیل کودکان را از 5 تا 15 سالگی تعیین کرده است.

دریافت بورسیه تحصیلی در مدارس دبی و امارات

در همین ابتدا باید گفت که دانش آموزان بین المللی اجازه تحصیل در مدارس رایگان دبی و امارات را ندارند. دریافت بورسیه های تحصیلی در امارات کار دشواری است. توجه کنید که دانش آموزان باید از شرایط تحصیلی خوبی برخوردار باشند و جزو دانش آموزان برتر و رتبه اول مدرسه باشند. برای تحصیلی در مدارس دبی و امارات کمک هزینه ای ، تحت عنوان بورسیه تحصیلی در نظر گرفته نشده است. بلکه در شرایطی خاص ممکن است مدرسه به دانش آموزان رتبه اول، جهت پرداخت شهریه تخفیف دهد.

هزینه و شرایط تحصیل در مدارس دبی و امارات

همانطور که گفته شد، در مدارس بین المللی دبی و امارات از دانش آموزان شهریه دریافت می کنند. دوره دبیرستان، شامل کلاس های 6 الی 12 است که دانش آموزان پس از گذراندن این دوره مدرک تحصیلی دیپلم خود را دریافت می کنند. هزینه شهریه در مدارس دبی و امارات در ده سال اخیر به طور قابل توجهی افزایش پیده کرده است؛ اما توجه داشته باشید که فرزندانتان در بهترین شرایط و مدارس دنیا تحصیل می کنند، به همین دلیل ارزش پرداخت شهریه بالا را دارد.

مدارس، کالج ها و دبیرستان های دبی و امارات

در مدارس امارات و دبی، هدف اصلی ، آموزش زبان عربی است ؛ البته به همان اندازه بر زبان انگلیسی تاکید می شود. در دبی و امارات این امکان وجود دارد که دانش آموزان به تحصیل به زبان انگلیسی بپردازند.

مدارس خصوصی امارات

1.مدرسه خصوصی آل ادب ایرانی

2. مدرسه خصوصی الاتحاد جمیرا

3.مدرسه خصوصی الظفرا

4.مدرسه خصوصی آل یاسات

5. مدرسه خصوصی النجاه

6.مدرسه خصوصی آل بوستان

7.مدرسه خصوصی آل آمانا

8.مدرسه خصوصی العدوا

مدارس بین المللی در دبی و امارات

1.مدرسه بین المللی آمریکایی دبی

2.مدرسه بین المللی آجیال

3.مدرسه بین المللی آل معالی

4.مدرسه بین المللی النهضه

5.مدرسه بین المللی المنهال

6.مدرسه بین المللی العین

7.مدرسه بین المللی آل انصار

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

نظام آموزشی امارات

مهاجرت به امارات

بورس تحصیلی امارات

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";