مقالات / تحصیل رشته دندانپزشکی در امارات

تحصیل رشته دندانپزشکی در امارات

نظام آموزش عالی در امارات

  1. تحصیل در کشور امارات، در تحصیلات عالیه و دانشگاهی با داشتن دیپلم کامل متوسطه شروع می شود. فرد متقاضی تحصیل دندانپزشکی در امارات، باید مدرک زبان آیلتس حداقل 5/5 از سازمان های معتبر داشته باشد. در صورت عدم تسلط به زبان انگلیسی، فرد متقاضی می تواند در یکی از کالج های خصوصی، زبان انگلیسی بیاموزد و سپس وارد تحصیلات دانشگاهی در کشور امارات شود. دوره لیسانس در دانشگاه های امارات بین 3 الی 4 سال می باشد و فارغ التحصیل دانشگاه امارات امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های اروپا، کانادا و آمریکا را خواهد داشت. همچنین فرد متقاضی تحصیل دندانپزشکی در امارات، پس از گذراندن 2 سال در مقطع لیسانس نیز امکان ادامه تحصیل در بریتانیا، کانادا و آمریکا را خواهد داشت.

در مقطع کارشناسی، تحصیل دندانپزشکی در کشور امارات، دانشجو می تواند 10 ساعت به صورت پاره وقت کار کند. دوره فوق لیسانس 2 ساله می باشد، تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور امارات، به دانشجو حق 20 ساعت کار پاره وقت را می دهد و دانشجو نمی تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه داشته باشد. همچنین فارغ التحصیل فوق لیسانس، امکان اقامت یکساله پس از تحصیل در امارات جهت جستجوی کار را دارد تا بتواند از طریق کاریابی در کشور امارات، ویزای دانشجویی امارات را به ویزای کار امارات تبدیل کند و در نهایت موفق به دریافت اقامت در کشور امارات شود.

در مقطع دکتری، شرط اصلی پذیرش تحصیلی دندانپزشکی در کشور امارات، ارائه مدرک معتبر آیلتس، ارائه ویزای معتبر، گواهی تمکن مالی، فارغ التحصیل شدن در مقطع قبلی در دانشگاه های معتبر می باشد.

هزینه های تحصیل رشته دندانپزشکی در امارات

تحصیل در کشور امارات از پرهزینه ترین تحصیلات برای دانشجویان رشته های مختلف می باشد. هزینه تحصیل در امارات سالانه حدود 40 هزار دلار آمریکا می باشد که در مقایسه با کشورهای منطقه، رقم بسیار بالایی است. با توجه به اینکه تحصیل در تمامی مقاطع و رشته های تحصیلی به زبان انگلیسی و منطبق با آخرین متد روز می باشد، خانواده هایی که می خواهند فرزندانشان در کشور های انگلیسی زبان تحصیل کنند، تحصیل در کشور امارات یکی از بهترین انتخاب ها است.

تحصیل رشته دندانپزشکی در امارات

تحصیل در رشته دندان پزشکی در کشور امارات، به صورت پیوسته و مستقیم امکان پذیر نمی باشد. بهترین روش برای تحصیل رشته دندانپزشکی در امارات، دریافت پذیرش ویزای تحصیلی امارات، در رشته های علوم پایه از قبیل زیست شناسی یا سایر رشته های علوم پایه می باشد، تا پس از دریافت لیسانس بتواند در مقاطع بعدی وارد دندانپزشکی امارات شود.

امکان دریافت اقامت وتابعیت امارات

  • تحصیل رشته دندانپزشکی در امارات، همچنین سایر رشته های تحصیلی در مقاطع لیسانس به بالا، به فارغ التحصیل امکان اقامت 1 الی 2 ساله در امارات را می دهد تا افراد متقاضی بتوانند به دنبال کار باشند، و پس از اشتغال به کار، امکان دریافت اقامت کشور امارات برای افراد متقاضی فراهم می شود.
  • فرد متقاضی تحصیل رشته دندانپزشکی در کشور امارات، امکان ثبت نام و دریافت پذیرش، و سپس درخواست صدور ویزای تحصیلی کشور امارات را دارد، و در این زمینه امکان دریافت مشاوره های حقوقی از وکلای پایه یک دادگستری را نیز دارد. موسسه مهاجرتی و حقوقی معتبر نیز می تواند، اعمال امور مهاجرتی شما به کشور امارات را برعهده بگیرد.

داماک بزرگترین ، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان ، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود . اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید ، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

 

 

 

 

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";