مقالات / اقامت از طریق کارآفرینی در دبی

اقامت از طریق کارآفرینی در دبی

 اقامت از طریق کارآفرینی در حال حاضرطرفدار زیادی دارد. راهی بسیار مطمئن و پربازده برای مهاجرت به شهر دبی محسوب می‌شود.

همه ساله کارآفرینان زیادی از سراسر دنیا که سرمایه لازم را دارند، شهر دبی را یک مزایا و یک موقعیت برای کار آفرینی انتخاب می کنند. شهردبی یکی از بالاترین رونق های بازار را در دنیا دارد؛ و در سالهای اخیر این شهر در حوزه تجارت های بین المللی شاهد رشد بی شماری بوده به همین جهت مقصد بسیار مناسبی برای ثبت شرکت و کارآفرینی به حساب می آید.

ثبت شرکت و اقامت از طریق کارآفرینی در دبی

برای کارآفرینی و ثبت شرکت در دبی ارائه بیزینس پلن الزامی است، در واقع ارائه برنامه کاری تعیین می‌کند که افراد شرایط کارآفرینی در این شهر را دارند یا خیر پس لازم است، متقاضیان برای نوشتن بیزینس پلن ازمتخصصین راهنمایی واطلاعات کامل بگیرند. اگر حرفه ای که انتخاب کرده اید  نو و خلاق باشد شانس بسیار بالایی برای پذیرفته شدن شما وجود دارد، همچنین لازم است ثابت کنید که زمینه کاری شما به اقتصاد دبی کمک شایانی می کند و ارائه راهکار شما دراقتصاد دبی پایدار خواهد بود، اگر با درخواست شما برای کارآفرینی در دبی موافقت شود باید اقامت لازم در خصوص  لایسنس انجام دهید، لایسنس در واقع مجوز شروع به کار است. 

مدارک لازم جهت اقامت از طریق کارآفرینی در دبی

مدارک لازم برای ثبت شرکت و کارآفرینی عبارتند از: انتخاب نام برای شرکت ارائه اطلاعات در مورد سهامداران نام و نام خانوادگی، محل تولد، و آدرس محل سکونت، ارائه اسکن، و ترجمه رسمی پاسپورت، و مدارک شناسایی، ارائه ترجمه از یکی از قبوض رسمی جهت تائید آدرس محل سکونت در کشور مبدا الزامی است.

مزایای اقامت از طریق کارآفرینی در دبی

1-در شهر دبی نیازی به پرداخت مالیات و ارزش افزوده نیست.

2- با توجه به ورود گردشگران زیاد به شهر دبی متقاضیان می توانند از بهترین امتیازها برای  برند سازی و خدمات خود بهره ببرند.

3- دسترسی کامل به ابزارهای مالی  و پولی با سرمایه کم

4-دسترسی به بزرگترین بندر خاورمیانه و مناطق آزاد

5-امکان افتتاح حساب شرکتی در شهر دبی

6- وجود زیر ساخت  حمل و نقل و صادراتی

شهر دبی در کشور امارات متحده عربی شرایط زندگی و ثبات اقتصادی بسیار خوبی دارد و جزء کشورهای ثروتمند نیز شناخته شده است.

داماک ابرسازنده ترین شرکت سازه در جهان

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه