مقالات / اقامت دبی

اقامت دبی

اخذ اقامت دبی با شرکت داماک damac

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به آمدن و درخواست اقامت در دبی هستند . اگر یک کارفرما شما را برای کار خود انتخاب کند شما می توانید اقامت دبی را دریافت کنید. ویزای اقامت دبی باید هر سه سال تمدید شود. راه دیگر برای اخذ اقامت در دبی  خرید ملک است. پس از اخذ اقامت شخصی، وی مجاز به افتتاح حساب بانکی در دبی نیز خواهد شد.

مشاوران شرکت ما در دبی می توانند در مورد راه های اصلی اخذ اقامت در امارات شما را راهنمایی کنند. با یک تجربه گسترده در امور مختلف شرکتی، در صورت نیاز به راهنمایی، برای افتتاح شرکتی در دبی نیز می توانید به متخصصان ما اعتماد کنید.

چه کسانی میتوانند اقامت امارات صادر کنند؟

چندین شرط وجود دارد که براساس آنها، یک فرد خارجی می تواند درخواست اقامت در امارات را دریافت کند. این شرایط همچنین به ملیت متقاضی بستگی دارد. در هنگام درخواست اجازه اقامت دبی باید شرایط زیر را برآورده کنید:

شهروندان سایر ملت ها، به غیر از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، هنگام عزیمت به دبی باید درخواست اجازه اقامت بگیرند.

در صورت اخذ ویزای اقامت از طریق اشتغال، این کارفرما خواهد بود که ویزا را از طرف شهروند خارجی درخواست می کند.

ویزای اقامت برای اقدامات مختلف از جمله تنظیم حساب بانکی در دبی یا خرید کالاهای مختلف از جمله خودرو ضروری است.

اعتبار گذرنامه هنگام درخواست ویزای اقامت دبی حداقل 6 ماه است.

مشاوران شرکت داماک damac می توانند اطلاعات کاملی درباره کلیه مزایایی که یک شهروند خارجی می تواند پس از اخذ مجوز اقامت در امارات به دست آورد، به شما ارائه دهد.

شرایط جدید برای اخذ ویزای اقامت دبی با داماک damac

در سال 2018 ، دولت امارات متحده عربی تعدادی از الزامات مربوط به اخذ اقامت دبی را تغییر داده است. در شرایط جدید، اتباع خارجی که متقاضی دریافت اجازه اقامت بر اساس یک قرارداد کار هستند، باید گواهی رفتار خوب را نیز ارائه دهند که باید از کشورهای محل اقامت آنها اخذ شود. در مورد افرادی که مشاغل را تغییر می دهند، این گواهی لازم نیست. یک نیاز جدید برای اتباع خارجی که متقاضی مجوز اقامت هستند، داشتن آدرس ایمیل معتبر است، از طریق مقامات محلی به آنها ایمیلی ارسال می شود که در مورد ویزاهای خود به آنها اطلاع داده می شود.

نقل مکان در یک منطقه آزاد در دبی  با شرکت داماک damac

در مورد مجوز اقامت به دست آمده از طریق اشتغال، مقامات منطقه آزاد به محض اینکه کارمندان کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای شروع کار را صادر کنند، ویزا صادر می کند، در حالی که در مورد شرکت در یک منطقه آزاد دبی، اجازه اقامت بخشی از مراحل ثبت نام است.

اقامتگاه با خرید ملک در دبی  با شرکت داماک damac

روش دیگر اخذ ویزای اقامت دبی خرید ملک است، کارآفرینان خارجی می توانند با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، اقامت دبی را اخذ کنند.

شرایط اخذ ویزای اقامت از طریق ملک اینگونه است که ارزش ملک باید حداقل 1 میلیون درهم (تقریبا 275،000 دلار) باشد. ویزای اقامت به دست آمده با خرید یک ملک در دبی دوره اعتبار دو ساله دارد و به شخص، حق کار در امارات را نخواهد داد. اما مزیت اصلی آن این است که مالکان ملزم به ثبت شرکت در دبی نیستند. شرکت داماک به شما کمک می کند چگونه به راحتی اقامت دبی را بدست آورید .

شرکت داماک همواره از پله های اول با شماست. نگرانی وجود ندارد. شما می توانید با شرکت داماک damac صاحب خانه های لوکس ولاکچری شوید.

شرکت داماک damac به آنچه انجام می دهد افتخار میکند .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی می توانید با کارشنا سان داماک گروپ در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه