مقالات / اقامت دبی از طریق کارت طلایی

اقامت دبی از طریق کارت طلایی

کشور امارات متحده عربی برنامه اقامت دبی را، برای جذب سرمایه گذاران و ترغیب افراد به توسعه کسب و کار و پیشرفت در استعداد های جدید، طراحی کرده است. کارت طلایی در ابتدا اقامت دائم امارات معرفی شد، اما در نهایت به ویزای طولانی مدت 10 ساله تبدیل شد. به این دلیل که به طور معمول، کشور امارات ویزای اقامت دائم را برای مهاجران صادر نمی کند. با این حال کارت طلایی هر 10 سال یک بار قابل تمدید است. افراد دارای کارت طلایی می توانند آزادانه به کشور امارات سفر کنند، زیرا حداقل اقامت در کشور امارات وجود ندارد و در صورتی که امارات را بیش از 6 ماه ترک کنند، ویزای آنها همچنان معتبر است.

افراد واجد شرایط کارت طلایی کشور امارات

1.ویزای اقامت کشور امارات برای این دسته از افراد صادر می شود: مدیران ارشد، دانشجویان برجسته، سرمایه گذاران، دانشمندان، کارآفرینان

2.متقاضی باید حداقل مدرک لیسانس و 5 سال سابقه کار داشته باشد.

3.متقاضی باید یک قرارداد کاری معتبر داشته باشد.

مدارک مورد نیاز جهت درخواست اقامت دبی

1.کپی تمامی مدارک تحصیلی

2.کپی گذرنامه معتبر

3.شناسنامه

4.گواهی ازدواج

5.گواهینامه رانندگی

6.معاینه پزشکی معتبر، هنگام مجوز اقامت، ضروری است.

7.انجام معاینات پزشکی پیش از اشتغال

هزینه های اخذ اقامت دبی

اخذ اقامت کشور امارات بسته به نوع آن هزینه های متفاوتی دارد، این هزینه ها می تواند شامل موارد ذیل باشد:

1.هزینه های مرتبط با دریافت گواهی پزشکی معتبر پس از ارزیابی پزشکی

2.هزینه های خدمات مربوط به بررسی ویزا

3.هزینه های بانکی و هزینه های مرتبط به تصویب ویزای کار از سوی وزارت کار

4.هزینه های تغییر ویزای منقضی شده یا دریافت مجوز اقامت الکترونیکی

همچنین به افرادی که 5 میلیون AED (درهم امارات) در بخش مستغلات و املاک کشور امارات سرمایه گذاری کنند اقامت پنج ساله، و به افرادی که 10 میلیون AED (درهم امارات) در این کشور سرمایه گذاری کرده باشند، ویزای ده ساله قابل تمدید تعلق می گیرد. همچنین سرمایه گذارانی که مالک ملکی به ارزش بیش از 545 هزار AED (درهم امارات) هستند، با حفظ سرمایه شان پس از بازنشستگی می توانند، اقامت دائمی شهر دبی را دریافت نمایند.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";