مقالات / جاده الصفوح

جاده الصفوح

خیابان سلطان بن عبدالعزیز آل سعود، در سپتامبر  2016 به جاده الصفوح تغییر نام داد. جاده الصفوح ، یک مسیر شریانی در دبی است ، که به موازات خط ساحلی و در امتداد جاده شیخ زاید قرار دارد که زیر مجموعه های جمیرا را در طول مسیر متصل می کند. بنابراین به جاده جمیرا یا جاده ساحلی جمیرا نیز معروف است.

املاک در جاده الصفوح

جاده الصفوح با طیف وسیعی از امکانات به یک مقصد محبوب تبدیل شده است. با رونق بازار املاک و مستغلات املاک مسکونی در جاده الصفوح یا از قبل فروخته شده و یا به فروش خواهند رسید. اگر در جاده D 94 قدم بزنید، ساختمان های آپارتمانی ، مجتمع های ویلایی ،هتل ها و مهمانسراهای زیادی را مشاهده خواهید کرد. در مورد واحدهای مسکونی در حال حاضر ارائه شده ، ممکن است چند خانه ساحلی لوکس یا ویلا برای اجاره در جاده الصفوح پیدا کنید.

البته ویلا های دوبلکس و یک طبقه هم وجود دارد که چشم اندازی از دریا را ارائه می دهد. اکثر ویلا های موجود، دارای وسعت 3000 متر مربع  بوده و شامل: چهار اتاق خواب بزرگ ، یک سالن نشیمن با بالکن و فضاهای اختصاصی برای پارکینگ هستند. ویلاها معمولاً در محوطه های دروازه ای ساخته می شوند که در آن ساکنان به امکانات رفاهی مانند: استخر، باشگاه ها و پارکینگ مشترک هستند وبه خیابان نیز دسترسی دارند.

هتل های واقع شده در جاده الصفوح

هتل های 5 ستاره زیادی در جاده الصفوح وجود دارد از جمله : هتل جمیرا القصر و هتل جمیرا مینا السلام

هتل جمیرا القصر ، یک استراحت گاه بسیار لوکس و راحت است که در منطقه جمیرا قرار دارد. این هتل، مکان محبوبی برای برگزاری عروسی‌ها و یک جاذبه جذاب برای گردشگران است که علاقه مند به تجربه مهمان نوازی عرب‌ها هستند.

فضاهای حمل و نقل و پارکینگ در جاده الصفوح

ساکنان ، فضای پارک اختصاصی زیادی در جاده الصفوح دارند. کسانی که در ویلاها یا محوطه های مستقل زندگی می کنند، می توانند اتومبیل خود را در فضاهای اختصاص یافته یا ساخته شده در کنار ملک پارک کنند. مجتمع های آپارتمانی دارای امکاناتی مانند پارکینگ زیرزمینی نیز هستند. علاوه بر این ، مناطق پارکینگ رایگان و فضای پارکینگ چند سطحی اختصاصی در مناطق تجاری شلوغ مانند Dubai Media City وجود دارد.

حمل و نقل عمومی در جاده الصفوح

 یافتن وسایل حمل و نقل عمومی در جاده الصفوح نیز بدون دردسر است. تراموا الصفوح  در امتداد مسیر جمیرا قرار دارد که به مترو دبی متصل می شود. همچنین، ایستگاه های اتوبوس زیادی در فواصل کوتاه در دهکده دانش ، اینترنت سیتی ، مدیا سیتی و سایر جوامع متصل به خیابان سلطان بن عبدالعزیز آل سعود وجود دارد.

سوپر مارکت ها در جاده الصفوح

در جاده الصفوح، سوپرمارکت های زیادی وجود دارند که از اکثر مناطق مسکونی  به راحتی قابل دسترسی است. در ذیل به توضیح امکانات یکی از این سوپرمارکت ها می پردازیم.

Choithrams: یک سوپرمارکت زنجیره ای معروف است که دارای شعبات بسیاری در سراسر دبی است. انواع مواد غذایی و مصرفی را دارا است. همچنین چند شعبه در سراسر کشور امارت دارد.

سواحل نزدیک کنار جاده الصفوح

جاده الصفوح به خط ساحلی نزدیک است. ساحل الصفوح، همچنین به عنوان ساحل مخفی شناخته می شود و از جاده به طور مستقیم قابل دسترسی است. همانطور که از نامش پیداست ، Secret Beach شباهت زیادی به سایر سواحل و کلوپ های ساحلی دبی ندارد، اما برای کسانی که به دنبال آرامش و آفتاب گرفتن هستند ، یک مکان بی نظیر است.

مواردی که باید در نظر بگیرید

جاده الصفوح یک شبکه جاده ای شریانی است به همین دلیل بسیار شلوغ و پر تردد بوده و درنتیجه یافتن یک مکان پارک رایگان ممکن است برای بازدیدکنندگان مشکل باشد. با این حال ، این منطقه دارای پارکینگ های اختصاصی است. ساکنان یک فضای خصوصی را در داخل یا نزدیک ملک خود خواهند داشت.

پس اگر به دنبال یک جاده ساحلی زیبا همراه با امکانات وسیع و ساحلی آرام هستید، این مکان زیبا را از دست ندید.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه