مقالات / کسب و کارهای کوچک و متوسط

کسب و کارهای کوچک و متوسط

کسب و کارهای کوچک و متوسط به طور خاص تحت حمایت دولت است.

موقعیت های شغلی ایده آل در بین بازارهای کشورهای اروپایی و آسیایی مزایای خاصی را برای افراد جویای کار در دبی ایجاد می کند. شرکت داماک damacgroup.org یک شرکت معتبر و مورد اعتماد می باشد و می تواند راهنمایی های خوبی را به شما عزیزان ارائه بدهد.

راهنمای مشاغل در دبی را با داماک damac ببینید :

راهنمای مشاغل در دبی سایر اطلاعات مورد نیاز شما برای کار در دبی را در اختیارتان قرار می دهد.

با داماک damac امور مربوط به کار را معرفی می کنیم:

آداب و اصول محل کار چگونه است:

در محل کار لباس رسمی باید پوشیده شود. در اکثر مکان ها، لباس رسمی کار برای خانم ها و آقایان کت و شلوار است. شما همیشه باید به مسائل فرهنگی عمومی احترام بگذارید بخصوص در ماه مبارک رمضان که شما نباید در حضور مسلمانانی که روزه دارند چیزی بخورید یا بیاشامید. اکثر مکان ها محلی را فراهم کرده اند که از دید روزه داران خارج است و افرادی که روزه نیستند می توانند در این محل ها چیزی بخورند.

اقتصاد امارات

همانند کشورهای حوزه خلیج فارس، تنوع اقتصادی در امارات حمایت می شود، به حدی که صنایع غیر نفتی در حال حاضر بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی را تامین می کنند. پروژه های عمده عبارت است از پتروشیمی، پالایشگاه نفت، مخابرات، حمل و نقل هوایی و گردشگری. امارات دارای بالاترین درآمد سرانه در جهان عرب است. تنوع صنایع در دبی بیش از سایر کشورها است و مجموعه ای از پروژه های صنعتی ، تولیدی، ساخت و ساز و خدماتی در حال انجام است.

فسخ قرارداد استخدامی(پایان دادن به کار) به چه صورت است؟

اگر یک شخص کمتر از یکسال در جایی کار کرده باشد و قرارداد کار فسخ شود، یک حکم منع استخدام ۶ ماهی به صورت اتوماتیک توسط وزارت کار به شخص اعمال میشود. اگر کارفرما به کارمند حکم اعتراضی ندارم، بدهد، میشود از ۶ ماه منع شدن استخدام کارمند جلوگیری کرد. دقت کنید  که قوانین استخدامی ممکن است در مناطق آزاد متفاوت باشد. به علاوه، یک سوال معمول این است که آیا کارفرما اجازه دارد که اگر هزینه ای جهت آموزش کارمند کرده است، هنگام خروج کارمند آن هزینه را از او پس بگیرد. جواب این سوال منفی است – مگر اینکه شما در قراردادتان با همچین موردی توافق کرده باشید که کارمند باید هزینه های آموزشش را هنگام خروج به کارفرما پرداخت کند.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان داماک گروپ damac که هدف آن ها تشکیل دادن یکپارچگی در بخش های خصوصی امارات به منظور موفقیت بخش های خصوصی و خوشبختی کشور است همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی در ارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";