مقالات / آکواریوم شارجه

آکواریوم شارجه

با ورود به این آکواریوم، جهان پنهان درعمق دریا و موجودات جذاب در آن را کشف کنید. در امارات آکواریوم های زیادی وجود دارد که این آکواریوم ها نشان دهنده جهان رنگی، پر رمز و راز و عمق زنده دریا می باشند.این آکواریوم بزرگ، همواره در طی سال مورد توجه گردشگران قرار می گیرد.آکواریوم شارجه اولین بار در 16 ژوئن سال 2008 افتتاح شد و اکنون دارای متنوع‌ترین موجودات دریایی است. آکواریوم شارجه مانند آکواریوم دبی یکی از زیباترین آکواریوم‌ های دنیا به شمار می رود. این آکواریوم شگفت انگیز، فضایی مشابه قایق را برای توریستان و گردشگران به نمایش می گذارد.

داماک ،ابر سازنده املاک جهان ، آکواریوم شارجه را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

معرفی آکواریوم شارجه

آکواریوم شارجه اولین و بزرگترین مرکز آموزشی دولتی در امارات است، که در مساحت 6500 مترمربع ساخته شده و شامل: دو طبقه و 20 آکواریوم مملوء از 1.8 میلیون لیتر آب است . انواع موجودات دریایی در اندازه های مختلف در سواحل سنگی، صخره های مرجانی، تالاب ها، و شاه پسندها، در یک مکان رویایی برای نمایش به گردشگران جمع شده اند. در زیر آب های این مجموعه متنوع‌ترین موجودات دریایی شامل ۱۵۰ گونه مختلف از انواع جانوارن دریایی مانند:عروس دریایی، کوسه ، مانگروها، دلقک ماهی ها، پرتوهای دریایی و کوسه های ریف و دیگر جانوران آبزی محلی را مشاهده خواهید کرد. در آکواریوم شارجه، ماکت های مختلفی از قایق های قدیمی و ابزارآلات ماهیگیری را خواهید دید که همگی نقش بسزایی در دریا و صیادی داشته اند و همین عوامل سبب رشد و توسعه اقتصادی شهر شارجه شده است (از لحاظ دریایی). در آکواریوم و موزه دریایی شارجه می توانید مجموعه ای از مرواریدهای درخشان بی نهایت زیبا که جزو قدیمی ترین مروارید ها به شمار می روند را تماشا کنید، این مرارید ها به زمانی برمی گردند که امرار معاش مردم از طریق صید مروارید بود. همچنین می توانید یک کشتی بزرگ چوبی زیبا را ببینید که در بیرون ازمجموعه لنگر انداخته است. Sharjah Aquarium به عنوان یک زیستگاه امن برای زندگی دریایی شناخته شده است. در آکواریوم شارجه محیطی ایده آل برای رشد صخره های مرجانی در نظر گرفته شده که برای جلوگیری از آلودگی دریایی و آسیب های زیست محیطی بسیار مناسب می باشد. در آکواریوم شارجه ، متخصصان برای حفاظت از محیط زیست دریایی تلاش بسیاری کرده اند.

پیشنهاد می کنیم اگر به شهر توریستی شارجه سفر کردید، حتما از این آکواریوم مهیج دیدن کنید. این آکواریوم محل مناسبی برای تفریح خانواده ها محسوب می شود و کودکان علاقه زیادی به آن دارند.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک قرآنی دبی

پارک واقعیت مجازی در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه