مقالات / امنیت در کشور امارات متحده عربی

امنیت در کشور امارات متحده عربی

شهر دبی از جمله شهرهای مهم کشور امارات می‌باشد . کشور امارات یکی از ثروتمند ترین و امن ترین کشور های همسایه به کشور عزیزمان ایران است . امنیت در این شهر  در سطح بالایی مشاهده می شود . برای هر فردی بسیار مهم است که در کنار هزینه های مهاجرت ، امنیت و ارامش را تجربه کند.

داماک ” بهترین سازنده املاک لوکس در دبی در نظر دارد در مورد امنیت کشور امارات و مخصوصا شهر زیبای دبی اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

سطح جرم و جنایت در شهر دبی حدود 13.8 درصد است که نشان دهنده سطح امنیتی بسیار عالی در این کشور می باشد . مشکلات ترافیکی در این شهر دیده نمی شود یا به ندرت دیده می شود . یکی از دغدغه های امروزه همه مردم جهان ترافیک و مشکلات رانندگی است که در این شهر کمتر با این مشکل مواجه می‌شوید .

1-  میزان سرقت از منازل در دبی

دراین قسمت قصد داریم میزان نگرانی مردم نسبت به سرقت از منازل در دبی را بررسی کنیم.

نگرانی بابت سرقت منزل و دزدی در دبی امارات حدود 15.32% است.

نگرانی در مورد اینکه چیزی از افراد سرقت شود حدود 13.14% می باشد.

می توان این شهر را نسبت به این موضوع در رده بهترین شهرها از لحاظ امنیت قرار داد.

2- سرقت ماشین از دبی

نگرانی مردم برای سرقت ماشین خود در شهر دبی حدود 11.41% است.

همچین این آمار برای سرقت لوازم ماشین در این شهر حدود 17.43% است.

سرقت اتومبیل و وسایل آن برای این شهر نیز در رده بسیار عالی قرار خواهد گرفت.

3- توهین و نزاد پرستی در دبی

نگرانی افراد نسبت به توهین و فحاشی در این شهر حدود 19.83% است.

نگرانی افراد درباره توهین و یا حمله بخاطر مسائل نژاد پرستانه مثل رنگ پوست ، ملیت و قومیت در شهر دبی حدود 14.66% است.
” کشور  امارات و بخصوص شهر دبی بخاطر مهاجرت زیاد کارگران، نسبت به موضوع نژاد پرستی کاملاً مصون می باشد.

مشکلات مواد مخدر در دبی

 دیگر موارد امنیت فکری و روانی، مواد مخدر می باشد که برای خانواده و سلامت جامعه بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

مشکل و نگرانی مردم نسبت به استفاده یا خرید و فروش مواد مخدر در دبی تقریباً در حدود 18.11% است که یکی از بهترین رتبه ها برای امنیت خانواده نسبت به این موضوع محسوب می‌شود و نتیجه ای بسیار عالی برای این شهر است.

شرایط امنیت فردی در دبی

میزان راحتی و امنیت در این شهر فوق العاده و زیبا بسیار چشمگیر و مثال زدنی است . شما می‌توانید به تنهایی در هر ساعت از شبانه روز و در هر منطقه ای که دوست دارید قدم بزنید و پیاده روی کنید و از جاذبه های این شهر زیبا لذت ببرید . امنیت و ارامش یکی از مهم ترین عوامل جذب توریست به این شهر زیبا می‌باشد .

نتیجه گیری

 با توجه به تحقیقات و آمارهای دقیق ، متوجه می شویم کشور امارات و مخصوصا شهر دبی نه تنها کشور پیشرفته و زیبایی است بلکه دارای امنیت و آرامش فوق العاده برای گردشگران و ساکنین می باشد و می توان به جرات گفت دبی یکی از امن ترین شهر هایی بوده که در این زمینه مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است.

سخن نهایی

شرکت داماک ، بزرگترین ، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد .  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز ، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید . تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است . اگر تمایل به سرمایه گذاری در املاک دبی را دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید ، تا با خیال راحت این امر امکان پذیرشود.

مطالب مشابه