مقالات / هتل سامایا دیره دبی

هتل سامایا دیره دبی

  هتل سامایا، با دکوراسیونی زیبا و جذاب یکی از هتل های معروف در شهر دبی است. در هتل سامایا می توانید امکانات بسیاری همانند: سونا، باشگاه بدنسازی و اتاق هایی با تجهیزات بالا، را ببینید.

این هتل ۴ ستاره برای شما خدمات متنوعی را در بخش پذیرش آماده کرده است. کارمندان بخش پذیرش ۲۴ ساعته کار می کنند. سرویس های شست و شو در هتل شامل اتوکشی، اتوشویی و خشکشویی هستند که به شما سرویس خواهند داد. در هتل اینترنت رایگان برای استفاده همگان وجود دارد.

امکاناتی برای سفرهای کاری تعبیه شده که از جمله آنها می توان به کافی نت، اتاق های کنفرانس و همچنین دستگاه فکس و کپی اشاره کرد؛ برای مهمانان کم توان نیز امکانات گوناگونی نظیر رمپ ویلچر، دستگیره های کمکی در سرویس بهداشتی و … تعبیه شده است.

بخشی از امکانات هتل سامایا

1-آرایشگاه مردانه و زنانه

2-پارکینگ رایگان بدون نیاز به رزرو قبلی

3-آسانسور

4-خدمات نگهداری از کودک

5-فروشگاه های مختلف

6-کارکنان هتل به زبان های روسی، هندی، انگلیسی و عربی تسلط کامل دارند.

امکانات تفریحی هتل سامایا دیره دبی

استخر روبازی که در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد . سونای خشک و بخار جهت حس و حال خوب، در فضای استخر مهیا است. باشگاه بدنسازی هتل دایر است که برای ورزش روزانه می توانید از آن بهره ببرید.

رستوران های هتل

رستوران چینی جیانگنان: این رستوران در طبقه اول قرار دارد و متخصص طبخ غذاهای منطقه سیچوان در جنوب غربی چین است.

رستوران استرکیس: در اینجا می توانید تمام وعده های غذایی را ، هم به صورت بوفه باز هم به صورت منویی انتخاب و میل کنید.در این رستوران انواع غذاهای بین المللی سرو می شود. این کافه ۲۴ ساعته باز است و انواع و اقسام چای و قهوه را سرو می کند. کیک های خانگی آن بسیار خوشمزه هستند و می توانید در اینجا به موسیقی زنده گوش دهید.

فاصله هتل تا جاذبه های دبی

  • اسکله ابرا دبی: 

هشتصد متر تا هتل فاصله دارد که ۲۵ دقیقه پیاده روی خواهید داشت و با تاکسی ۱۲ دقیقه ای می رسید.

  • برج ساعت دیره:

فاصله آن تا هتل ۸۰۰ متر است که حدود ۱۳ دقیقه پیاده روی دارد و با تاکسی ۵ دقیقه ای می رسید.

  • مرکز خرید الغریر:

هتل سامایا دیره دبی ۸۰۰ متر با این مرکز فاصله دارد که تاکسی شما را ۶ دقیقه ای به آنجا خواهد رساند. با اتوبوس ۱۵ دقیقه و پیاده ۲۰ دقیقه ای می رسید.

  • مرکز خرید برج دوقلو:

 مسافت آن ۱.۲ کیلومتر است که اگر پیاده به آنجا بروید حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. تاکسی نیز ۶ دقیقه ای شما را می رساند.

  • پل معلق:

 5 کیلومتر مسافت آن است که اگر با تاکسی بروید حدودا ۶ دقیقه ای به آنجا می رسید. می توانید اتوبوس هم سوار شوید که حدودا ۲۲ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده روی تا آنجا ۳۰ دقیقه طول می کشد.

  • مسجد بزرگ

 ۲ کیلومتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه طول می کشد. اتوبوس نیز گزینه خوبی است که شما را طی ۵۰ دقیقه به این مسجد می رساند. اگر مترو سوار شوید ۴۰ دقیقه ای می رسید.

  • بازار پارچه

4 کیلومتر با شما فاصله دارد. می توانید این مسافت را با تاکسی ۱۱ دقیقه ای، با اتوبوس ۵۰ دقیقه ای و با مترو ۴۰ دقیقه ای طی کنید.

مطالب مشابه:

مدرن ترین مراکز خرید دبی

هتل های لوکس و لاکچری دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";