مقالات / سرمایه گذاری مطمئن

سرمایه گذاری مطمئن

روش های دیگر سرمایه گذاری مطمئن پر سود در دبی

با توجه به افزایش حضور سرمایه گذاران در کشور امارات پیشنهاد می کنیم، اگر قصد سرمایه گذاری در این کشورمدرن را دارید، هر چه سریع تر اقدام کنید. چرا که فرصت ها بسیار محدود هستند و شما می توانید با این هدف بدون شک سرمایه ی خود را چندین برابر کنید . در این مقاله با روش های دیگر سرمایه گذاری در امارات متحده عربی آشنا می شویم.

در سال های اخیر که تحریم های اقتصادی علیه مردم و تجار ایرانی افزایش یافته است. بسیاری از افراد برای ادامه ی کسب و کار و فعالیت خود، به یکی از طرق به سرمایه گذاری پرداخته اند. این نوع فعالیت های تجاری به دور از تحریم های جهانی علیه ایران می باشد. از این رو تجار می توانند با خیالی آسوده به فعالیت تجاری بپردازند.

اگر تمایلی به راه اندازی و یا سرمایه گذاری در یک فعالیت تجاری را ندارید، می توانید به راحتی اوراق دولتی و سهام خریداری کنید. این سرمایه گذاری حداقل باید به ارزش 500 هزار دلار باشد. اینگونه سرمایه گذاری بسیار پر سود ، امن و مطمئن است.

استراتژی سرمایه گذاری خود را بشناسید.

قبل از برنامه ریزی برای یک سرمایه گذاری امن ، بهتر است بدانید چه نوع سرمایه گذاری  و چه نوع اهدافی را دنبال می کنید. آیا این مکان برای چند خانواده یا یک خانواده مناسب می باشد؟ آیا سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی تجاری را ترجیح می دهید؟ هر یک از این موارد دارای درجات مختلف ریسک هستند.

اگر هدف شما سرمایه گذاری کوتاه مدت است و می خواهید یک روش مطمئن تر سرمایه گذاری کنید ، پیشنهاد ما به شما سرمایه گذاری در املاک و مستقلات در شهر دبی است.  

در بازار املاک و مستغلات دبی تحقیق کنید

تحقیق و مشورت در هر زمینه ای می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرید و زود تر به هدف نهایی خود برسید. شما باید بتوانید جریان پول نقد یک ملک را تخمین بزنید تا بدانید زمان مناسب خرید آن ملک چه زمانی است. برای انجام این محاسبه، تمام هزینه ها و پرداخت های مربوط به بهره برداری از ملک را در نظر بگیرید. با یک ملک و اجاره مسکونی، شما با دریافت اجاره از مستاجر درآمد معقولی کسب خواهید کرد.

مبلغی که از اجاره بها دریافت می کنید شامل مالیات، بیمه، پرداخت، تعمیر، به روزرسانی و سایر هزینه های مرتبط با مالکیت می شود.

یک سرمایه گذار خوب در املاک و مستغلات دبی  تمام هزینه هایی که مالک ها متحمل می شوند را در نظر گرفته و نسبت به سود بالقوه آنها را میسنجد.همچنین هنگام خرید املاک در شهر دبی ، باید با چشم اندازی بلند مدت و خیالی آسوده پیش رفت.

ویژگی های اجاره ای برای سرمایه گذاران منفعل

با وجود فراز و نشیب های بازار، املاک و مستغلات دبی همیشه روند صعودی داشته است. بنابراین، سرمایه گذاری شما به احتمال زیاد ارزش بیشتری را برای طولانی مدت نگه داشتن آن خواهد داشت. سرمایه گذاری در املاک به شما این امکان را می دهد تا درآمد خود را چند برابرکنید. وقتی مالکیت خود را قطعی می کنید، می توانید برای خرید املاک و مستغلات دبی  بیشتر به سرمایه گذاری  بپردازید و درآمد خود را چندین برابر کنید.

اگر به عنوان یک مالک نمی توانید ، در کلیه امور ورود کنید باید با کلیه پیامد های منفی آن رو به رو شوید، اعم از تاخیر در روند پرداخت صوتحساب و ….

مالکیت و مدیریت یک ملک اجاره ای می تواند بسیار سود آور باشد . وقتی می خواهید چگونگی کسب درآمد دلاری در املاک مستغلات را در نظر بگیرید، این نکته را نیز به یاد داشته باشید که تغییر در نرخ اجاره، تقاضا و ارزش املاک بر نحوه عملکرد ملک شما تأثیر خواهد گذاشت. شما همچنین می توانید با استخدام یک پیمانکار و یا دستیار به روند کار خود بهبود ببخشید. حتی یک کارمند پاره وقت می تواند در این امر کمک کننده باشد.

شاید در ابتدای کار برای شما کمی چالش برانگیز باشد ، اما با گستردگی حوزه تجارت و مسکن ، ممکن است به کسی که در این امور اطلاعات دارد احتیاج داشته باشید، که شمارا راهنمایی کند.

شما می توانید کلیه امور مربوط به فعالیت های پیمانکاری و ساختمانی و همچنین فعالیت های کاری را به ارگان و یا نهاد مربوطه تحویل دهید.همچنین تجزیه و تحلیل کلید موفقیت در سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  است.

هنگامی که در یک معامله ای سود آوری خوبی به نتیجه برسد، مهم است که شما آماده اجرای آن باشید.و با نمایندگی کار کنید که در سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  تخصص دارد. اطمینان حاصل کنید که آن نمایندگی برای تحلیل شما، گزارش روزانه را برای شما ارسال می کند. نکته مهم در املاک و مستغلات دبی که به ما کمک می کند دراین شهر کسب درآمد کنیم ، کار گروهی است. شما به سختی می توانید این کار را انفرادی انجام دهید. همکاری شما با تیم پشتیبانی، شانس موفقیتان را افزایش می دهد. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات دبی  یک کار گروهی و تیمی است.

برای کمک به شما در شناسایی فرصت های سرمایه گذاری و آشنایی با بازار محلی، از یک نماینده املاک  کمک بگیرید. یک وام دهنده پیدا کنید تا در تأمین اعتبار سرمایه گذاری خود کمک کند. با یک متخصص مالیات کار کنید تا به شما در حفظ و تنظیم همه سوابق مالی خود کمک کند. و یک مدیر املاک می تواند به شما در انجام کارهای روزانه سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  کمک کند. این مشاورین به عنوان بازیکنان کلیدی در این امر به سرمایه گذاری شما بخش املاک و مستغلات دبی  کمک می کنند. آنها همچنین شما را یاری می کنند تا گزینه های پرسود بزرگی را تجربه نمایید. اگر متعهد به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات دبی  باشید ومرتکب هیچ خطایی نشوید ، شانس بسیار خوبی برای تولید یک جریان درآمد منفعل (و به طور بالقوه درآمد زیادی) خواهید داشت.

آیا سرمایه گذاری برای ملک در کشور امارات مقرون به صرفه است؟

امارات یکی از کشورهای تفریحی و توریستی است، که به دلیل مکان های توریستی و زیبا، مورد استقبال بسیاری از گردشگران در سراسر جهان قرارگرفته است. این کشور از گذشته تا به حال به دلیل داشتن مکان های تفریحی، دریاهای زیبا و بناهای تاریخی و جذاب توانسته توریست های زیادی را به خود جذب کرده و باعث توسعه و پیشرفت روز افزون این کشور شود.

  سرمایه گذاری مطمئن در دبی  و امارات

خرید خانه در خارج از کشور دارای سابقه طولانی نبوده ولی یکی از سبک های زندگی و کسب سود در قرن ۲۱ محسوب می شود. با توجه به مجوز دولت امارات در سرمایه گذاری مطمئن و خرید ملک به اتباع خارجی، افراد زیادی به سرمایه گذاری مطمئن در مسکن دبی و مستغلات امارات فکر کرده و در پی این موضوع هستند که آیا سرمایه گذاری مطمئن در املاک امارات مقرون به صرفه است و یا خیر. آنها به این موضوع فکر می کنند که آیا کشور امارات گزینه خوبی برای سرمایه گذاری مطمئن بوده و اینکه چنانچه در آینده تصمیم به زندگی در کشور دیگری نمایند، می توانند به امارات مهاجرت کنند یا خیر. امروزه سرمایه گذاری در ملک یکی از متداول‌ترین نوع سرمایه‌گذاری از سال‌های قبل بوده ، اغلب افراد اولین ایده ای که درباره سرمایه‌های مازاد خود بعد از تامین نیازهای ضروری اولیه ‌شان می‌کنند، استفاده از خرید خانه دوم، زمین یا ویلا است تا از این طریق بتوانند با حفظ ارزش سرمایه ‌شان، با پیشرفت قیمت‌ها و پا به پای تورم از ارزش افزوده قابل توجهی برخوردار شوند.

هرچند سرمایه‌گذاری در بازار ملک به خصوص بازار مسکن دبی هميشه به دلايلی مهم و پررونق بوده است، حوزه مسکن دبی  همواره به عنوان يکي از کم ريسک ترين بخش ها در برگشت سرمايه باقي مانده است. اما در این رابطه مانند سایر بازارها قواعدی وجود دارد که در صورت رعایت آنها هم استرس‌های ناشی ازسرمایه‌گذاری کاهش پیدا می‌کند و هم می‌توان به سرمایه‌گذاری پرسودتر و ایمن‌تری اندیشید.

از طرف دیگر در حال حاضر تقاضا در بازار مسکن دبی  بیشتر از عرضه واقعی آن است و اگر شما حتی بخواهید آپارتمانتان را اجاره بدهید، می‌توانید ارزش افزوده قابل توجهی را در سرمایه خود شاهد باشید. عده ای هم سرمايه گذاري روي زمين را بيشتر توصيه مي کنند.

زمان مناسب برای خرید ملک، فاکتور مهم دیگری است که در موفقیت سرمایه‌گذاری در این زمینه اثرگذار است. بر این اساس بهترین زمان سرمایه‌گذاری در بازار ملک زمانی است که بازار در آرامش به سر می‌برد و یا هنوز به رونق کامل یا سقف قیمتی نرسیده است. البته تشخیص این امر با توجه به اینکه بازار مسکن دبی  از الگوی ثابتی برای رکود و رونق پیروی نمی‌کند و اساسا پیش‌بینی بازار مسکن دبی  چندان ممکن نیست، نیاز به مطالعه و بررسی و نتیجه‌گیری دقیق و صحیح دارد.

سنجش موقعیت ملکی که قصد خرید آن را دارید یکی دیگر از ضرورت‌های یک سرمایه‌گذاری موفق در این زمینه است. سعی کنید سرمایه خود را برای خرید ملکی هزینه کنید که به اصطلاح عموم، جای پیشرفت دارند. به عبارت دیگر، کيفيت منطقه اي که شما در آن ملک يا زميني را خريداري مي کنيد، در موفقيت يا عدم موفقيت سرمايه گذاري و پيش بيني استقبال افراد و شرکت ها نسبت به اجاره يا خريد ملک شما تاثير مستقيم مي گذارد.

به عنوان مثال، اگر شما در يک محله در نزديکي يکي از دانشگاه هاي کشور سرمايه گذاري کنيد، اين شانس را خواهيد داشت که پس از ساخت، واحدهاي خالي تان پر از دانشجويان و استادهايي شود که محلي زندگي شان از دانشگاه فاصله دارد. اگر زميني در جوار اين دانشگاه خريده ايد حتي مي توانيد آن را پانسيون (خوابگاه دانشجويي) کنيد، يا يک زمين ورزشي براي آخر هفته هاي دانشجويان تدارک ببينيد، یا خرید ملک در مکان هایی مانند مرکز شهر هم که همیشه متقاضی برای آن وجود دارد پیشنهاد مناسبی در این زمینه به نظر می‌رسد. موقعیت انفرادی ملک در کنار موقعیت محله‌ای آن نیز امر مهم دیگری است که باید در زمان خرید به آن توجه کنید، واقع شدن ملک در مسیرهای اصلی رفت و آمد مانند کنار خیابان یا دو نبش بودن ملک و سایر ویژگی‌های این چنینی باعث می‌شود، ارزش افزوده ملکتان نسبت به سایر املاک اطراف که این ویژگی‌ها را ندارند بیشتر شود.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین ، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد.  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه