مقالات / سرمایه گذاری مطمئن

سرمایه گذاری مطمئن

روش های دیگر سرمایه گذاری مطمئن پر سود در دبی

با توجه به افزایش حضور سرمایه گذاران در امارات پیشنهاد می کنیم، اگر قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید، هر چه سریع تر اقدام کنید. چرا که فرصت ها بسیار محدود هستند و بعد از آن بدون شک سرمایه ی سرمایه گذارن چندین برابر خواهد شد. در این مقاله با روش های دیگر سرمایه گذاری در امارات آشنا می شویم.

در سال های اخیر که تحریم های اقتصادی علیه مردم و تجار ایرانی افزایش یافته است. بسیاری از افراد برای ادامه به کسب و کار و فعالیت خود، به یکی از طرق بالا به سرمایه گذاری پرداخته اند. این نوع فعالیت های تجاری به دور از تحریم های جهانی علیه ایران می باشد. از این رو تجار می توانند با خیالی آسوده به فعالیت تجاری بپردازند.

اگر تمایلی به راه اندازی و یا سرمایه گذاری در یک فعالیت تجاری را ندارید، می توانید به راحتی اوراق دولتی و سهام خریداری کنید. این سرمایه گذاری حداقل باید به ارزش 500 هزار دلار باشد. اینگونه سرمایه گذاری بسیار پر سود و مطمئن است.

1. استراتژی سرمایه گذاری خود را بشناسید.

قبل از گذاشتن پول نقد خود روی میز، بدانید چه نوع سرمایه گذاری  را خریداری می کنید. آیا این خانه برای چند خانواده یا یک خانواده است؟ آیا سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی تجاری را ترجیح می دهید؟ هر یک از این کلاس ها دارای درجات مختلف ریسک و بازده است.

افق زمانی شما چیست؟ چه زمان به پول احتیاج خواهید داشت؟ اگر این یک سرمایه گذاری کوتاه مدت است، گزینه های دیگری را در نظر بگیرید (داشتن پول قفل شده در املاک اجاره بلند مدت ممکن نیست معقول باشد). اگر می خواهید انگشتان پا را درون آب فرو کنید، اعتماد سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  (REIT) مناسب تر خواهد بود.

  1. در بازار املاک مستغلات دبی خود تحقیق کنید.

تحقیقات ضروری است. اما ، برخی از افراد برنامه ریزی و توجه را به این حد انجام می دهند که به یک بلوک تبدیل می شود. شما باید بتوانید جریان پول نقد یک ملک را تخمین بزنید تا بدانید زمان مناسب خرید است.

جریان نقدی همه چیز درمورد میزان وجه نقدی است که ماهانه از سرمایه گذاری دریافت می کنید.

برای انجام این محاسبه، تمام هزینه ها و پرداخت های مربوط به بهره برداری از ملک را در نظر بگیرید. با یک ملک و اجاره مسکونی، شما با جمع آوری اجاره از مستاجر درآمد کسب می کنید.

پولی که از اجاره بها می گیرید مالیات، بیمه، پرداخت، تعمیر، به روزرسانی و سایر هزینه های مرتبط با مالکیت ملک را در بر می گیرد.

یک سرمایه گذار خوب در املاک مستغلات دبی  تمام هزینه هایی که با مالکیت ملک متحمل می شوند را در نظر گرفته و نسبت به سود بالقوه آنها را میسنجد.

 محاسبه جریان پول شما یک معادله ساده است: کل هزینه های خود را از کل درآمد خود کم کنید. رقم حاصل مبلغ پولی است که شما از ملک خود تهیه می کنید.

پشت بام-بررسی-تجزیه و تحلیل

برای کمک به اطمینان در خرید خود، آنها تلاش می کنند قبل از تصمیم گیری برای خرید، هرچه بیشتر اطلاعات در مورد ملک را ارائه دهند. تمام این اطلاعات، همراه با استانداردهای کیفیت، گواهینامه Roofstock را تشکیل می دهند.

تخصص آنها در ارزیابی، مذاکره و بستن معاملات املاک است. بنابراین آنها در تلاش نیستند تا چیزی برای شما بفروشند، بلکه در عوض به دنبال اضافه کردن ارزش به یک فرآیند موجود و معمولاً پیچیده هستند.

  1. خرید و نگه داشتن

احتمالاً درباره افرادی که در املاک یا سهام سرمایه گذاری کرده اند، شنیده اید و وقتی اقتصاد به یک سطح خشن رسید، همه آن را از دست داده اند. چیزی که شاید چندان در مورد آن چیزی نشنیده باشید، این واقعیت است که اگر همین مدت طولانی، بیشتر ممکن بود همین افراد احتمال داشت بتوانند ضررهای خود را جبران کنند.

 شما فقط هنگام فروش پول از دست می دهید و ضررهایی که بسیاری از افراد در املاک مستغلات دبی متحمل می شوند به این دلیل است که آنها در زمان اشتباه می فروشند.

به همین دلیل است که خرید و نگه داشتن به عنوان یک استراتژی سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  بسیار قدرتمند است.

وقتی در اولین نشانه رکود از بازار خارج می شوید، ضررهای خود را قفل می کنید. خرید و نگه داشتن به شما امکان می دهد از شیفت های اقتصادی استفاده کنید این مهم است.

چگونه می توان در سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  درآمد دلاری  کسب کرد.

هنگام خرید املاک مستغلات دبی، باید این کار را با طرز فکر بلند مدت انجام دهید. همانطور که از مثال بالا می بینید، خرید و نگه داشتن، یک استراتژی استثنایی در زمینه ایجاد ثروت است.

دارایی می تواند به طور موثر نمونه کار شما را متنوع کند و سودهای کوتاه مدت را در قالب جریان پول دریافت کند.

ویژگی های اجاره ای برای سرمایه گذاران منفعل

با وجود فراز و نشیب های بازار، املاک مستغلات دبی همیشه روند صعودی دارد. بنابراین، سرمایه گذاری شما به احتمال زیاد ارزش بیشتری را برای طولانی مدت نگه داشتن آن خواهد داشت.

یکی از مهمترین مزایای خرید و نگهداری املاک مستغلات دبی  این واقعیت است که درآمد پایدار به شما می دهد. تا زمانی که خصوصیات اجاره خود را اشغال کنید، می توانید به یک منبع درآمد ثابت و از پیش تعیین شده وابسته باشید.

یک استراتژی طولانی مدت خرید و فروش به شما جریان جاری پول، مزایای مالیات سالانه و قدردانی بلند مدت را می دهد. همانطور که گری کلر می گوید:

این مانند علاقه مرکب با یک توربو شارژر است.

این به شما امکان می دهد درآمد خود را تکمیل کنید یا از خود کاملاً حمایت کنید. وقتی مالکیت خود را ایجاد می کنید، می توانید برای تهیه املاک مستغلات دبی  بیشتر به سرمایه گذاری  بپردازید و درآمد اجاره خود را بیشتر بسازید.

  1. سازماندهی شوید.

اگر به عنوان یک مالک در صدر امور نیستید، باید با انواع پیامدهای منفی مقابله کنید. تأخیر در پرداخت و صورتحساب، مستاجرانی که نمی توانند به شما اعتماد کنند، معامله هایی که از بین می روند و موارد دیگر.

مالکیت و مدیریت یک ملک اجاره ای می تواند بسیار زیاد باشد. به سازماندهی زیادی احتیاج دارد. وقتی می خواهید چگونگی کسب درآمد دلاری در املاک مستغلات دبی را در نظر بگیرید ، استفاده از زمان واقعی برای سازماندهی بسیار مهم است. در زیر چند نکته خوب در مورد املاک مستغلات دبی  آمده است.

سیستمی را پیدا کنید که کار کند.

همه ما متفاوت هستیم و سیستم سازمانی که برای شخص دیگری کار می کند ممکن است برای شما کار نکند. برخی از سیستم های مختلف سازمانی را امتحان کنید. از جمله کابینه های تشکیل پرونده های فیزیکی و نرم افزار سازمانی دیجیتال.

مطلع باشید.

تغییر در نرخ اجاره، تقاضا و ارزش املاک بر نحوه عملکرد ملک شما تأثیر خواهد گذاشت.

 کمک بگیر

با استخدام پیمانکار یا دستیار هیچ مشکلی وجود ندارد. حتی یک کارمند پاره وقت می تواند تفاوت زیادی را برای مدیریت کار خود ایجاد کند.

وقتی اولین بار شروع می کنید، این ممکن است گزینه ای برای شما نباشد. اما با بزرگ شدن، ممکن است به کسی احتیاج داشته باشید که تماس برقرار کند، در را بکوبد، سازماندهی تعمیر و نگهداری و غیره کند.

می توانید سابقه نگهداری و سایر کارهای سازمانی را به پیمانکاری که در Upwork پیدا کردید ، تفویض کنید تا بتوانید روی تصویر بزرگ متمرکز شوید.

  1. همیشه خواص اجاره را تجزیه و تحلیل کنید.

تجزیه و تحلیل مداوم یک کلید موفقیت در سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  است.

شما باید با دقت تمام اعداد و فاکتورها راسبک و سنگین کنید تا مطمئن شوید که اقدام به خریدی که می کنید در دراز مدت به اندازه کافی سودآور می باشد یا نه؟ با فکر کردن در مورد درآمد، تقاضای املاک و عواملی خاص برای بازار محلی خود شروع کنید.

آیا کارفرمای جدیدی وارد شهر، سیستم حمل و نقل جدید یا واحدهای تجاری جدید شده است؟ بدانید که بهترین فرصتهای سرمایه گذاری بلند مدت را در کجا می توانید پیدا کنید و همیشه در حال تحلیل معاملات هستید- این تنها راهی است که شما یک سرمایه گذار طرفدار خواهید شد.

جریان نقدی یک شروع عالی است.

وقتی یک معامله جدید به سرانجام برسد، شما باید با محاسبه جریان پول خود شروع کنید. در مرحله بعد، اطلاعاتی از املاک پیش بینی شده و سایر عواملی را که ممکن است بر ارزش بلند مدت ملکی که در آن سرمایه گذاری می کنید تأثیر بگذارد، در نظر بگیرید.

باید اطلاعات را با گذشت زمان در بازار خود بدانید، بنابراین شروع به انجام پیش بینی های خود کنید!

میانگین نرخ اطلاعات ملی بین سالهای 1963 و 2008 ، 5.4٪ بود.

هیچ راهی برای اطمینان کامل در مورد سودآوری یک سرمایه گذاری  در املاک مستغلات دبی وجود ندارد.

هنگامی که یک معامله خوب به نتیجه برسد، مهم است که شما آماده اجرای آن باشید. با نمایندگی کار کنید که در سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  تخصص دارد. اطمینان حاصل کنید که آنها مرتباً برای تحلیل شما معاملات را برای شما ارسال می کنند.

یک سیستم تجزیه و تحلیل داشته باشید. اگر یک ویژگی بعد از تجزیه و تحلیل اولیه اضافه می شود، به سایت مراجعه کنید.

 واقعیت این است که فرصت رویایی قرار نیست در دامان شما بیفتد. شما باید تلاش کنید تا آن را جستجو کنید.

فرصت های خود را تجزیه و تحلیل کرده و ماشه را هنگامی که زمان مناسب است، بکشید. استفاده از این رویکرد به این معنی است که شما به سرعت می توانید نحوه کارآمد ساختن پول در املاک مستغلات دبی  را با موثرترین روش پیدا کنید.

  1. تیم املاک خود را بسازید.

نکته مهم در املاک مستغلات دبی برای به یاد آوردن زمانی که می خواهید یاد بگیرید، چگونه در املاک مستغلات دبی کسب درآمد دلاری  کنید، کار گروهی است. شما نمی توانید این کار را به تنهایی انجام دهید. احاطه خود با تیم پشتیبانی، شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.

هیچ چیز در انزوا اتفاق نمی افتد. سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  یک کار گروهی است.

با تعیین اینکه به چه نوع کمکی نیاز دارید، شروع کنید. برای کمک به شما در شناسایی فرصت های سرمایه گذاری و آشنایی با بازار محلی، از یک نماینده املاک مستغلات دبی دعوت کنید.

یک وام دهنده پیدا کنید تا در تأمین اعتبار سرمایه گذاری خود کمک کند. با یک متخصص مالیات کار کنید تا به شما در حفظ و تنظیم همه سوابق مالی خود کمک کند. و یک مدیر املاک می تواند به شما در انجام کارهای روزانه سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  کمک کند.

املاک مستغلات دبی – راهنمایی- تیم

این بازیکنان کلیدی به سرمایه گذاری شما در سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  کمک می کنند. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا گزینه های سرمایه گذاری بزرگی را بپردازید که در درازمدت پرداخت می شود.

خود را در مورد هر جنبه ای از روند سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  آموزش دهید. کتاب ها را بخوانید، به پادکست ها گوش دهید، با سایر سرمایه گذاران صحبت کنید و به جلسات ملاقات بروید. همیشه معاملات را تحلیل کنید.

اگر متعهد به سرمایه گذاری در املاک مستغلات دبی  باشید و خطرات محاسبه شده را مرتکب شوید، شانس بسیار خوبی برای تولید یک جریان درآمد منفعل (و به طور بالقوه درآمد دلاری  زیادی) دارید.

انواع مختلف سرمایه‌گذاری

توضیحاتی در مورد سرمایه‌گذاری مطمئن در حوزه مسکن  و املاک دبی

  • ساز و کار این سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن دبی و املاک دبی
  • پلتفورم‌های سرمایه‌گذاری مطمئن
  • مزایای این سرمایه‌گذاری

آیا واقعا سرمایه گذاری مطمئن در بخش مسکن دبی و مستغلات امارات مقرون به صرفه است؟

امارات یکی از کشورهای تفریحی و توریستی است، که به دلیل مکان های توریستی و زیبا، مورد استقبال بسیاری از مردم از سراسر جهان قرارگرفته است. این کشور از گذشته تا به الان به دلیل داشتن مکان های تفریحی، دریاهای زیبا و بناهای تاریخی و جذاب توانسته مردم زیادی را به سمت خود جذب کند و باعث توسعه و پیشرفت زیاد این کشور شده است.

  سرمایه گذاری مطمئن در مسکن دبی  و مستغلات امارات

خرید خانه دوم در خارج از کشور دارای سابقه طولانی نبوده ولیکن یکی از سبک های زندگی و کسب سود در قرن ۲۱ محسوب می شود. با توجه به مجوز دولت امارات در سرمایه گذاری مطمئن و خرید ملک به اتباع خارجی، افراد زیادی به سرمایه گذاری مطمئن در مسکن دبی و مستغلات امارات فکر کرده و در پی این موضوع هستند که آیا سرمایه گذاری مطمئن در مسکن دبی  امارات مقرون به صرفه است و یا خیر. آنها به این موضوع فکر می کنند که آیا کشور امارات گزینه خوبی برای سرمایه گذاری مطمئن بوده و اینکه چنانچه در آینده تصمیم به زندگی در کشور دیگری نمایند، می توانند به امارات مهاجرت کنند یا خیر.

در واقع قبل از سال ۲۰۰۰ میلادی، کشور امارات در بخش مسکن دبی و ساخت و ساز رونق چندانی نداشته و جزو مقاصد سرمایه گذاری مطمئن محسوب نمی شد. در قرن ۲۱ همه چیز در امارات عوض شد. بانکها شروع به ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران و بخش های ساختمان نمودند و نوسازی بافت های فرسوده آغاز شد. متخصصان و معماران شهرسازی پا به عرصه گذاشته و سرمایه گذاری مطمئن در مسکن دبی  و مستغلات امارات رونق زیادی یافت. از سال ۲۰۰۳ میلادی قوانین حقوقی و مقررات ساخت و ساز در امارات تغییرات زیادی داشته است. تمام این تغییر و تحولات در راستای ایجاد سود و جذابیت برای سرمایه گذاری مطمئن در مسکن دبی  و مستغلات امارات بوده است. در ادامه به بررسی دلایل خرید ملک در امارات می پردازیم.

سرمایه گذاری مطمئن در مسکن دبی  و مستغلات امارات ایده آل برای طولانی مدت است. قیمت های خرید ملک در امارات برای سرمایه گذاری مطمئن دراز مدت و بازگشت سرمایه و سود مناسب است. کارشناسان توصیه می کنند که خرید ملک در امارات بهترین سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود. خریداران ملک در امارات از این مزیت نسبت به سایر کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و قبرس برخوردارند که قیمتهای املاک در آنها در اوج خود قرار دارد.

۷. اصل کلیدی سرمایه گذاری در ملک دبی

سرمایه گذاری در ملک یکی از متداول‌ترین نوع سرمایه‌گذاری از سال‌های قبل بوده و هست. اغلب افراد اولین فکری که درباره سرمایه‌های مازاد خود بعد از تامین نیازهای ضروری اولیه ‌شان می‌کنند، استفاده از این سرمایه‌ها برای خرید خانه دوم، زمین یا ویلا است تا از این طریق بتوانند با حفظ ارزش سرمایه ‌شان، با پیشرفت قیمت‌ها و پا به پای تورم از ارزش افزوده قابل توجهی برخوردار شوند.

هرچند سرمایه‌گذاری در بازار ملک به خصوص بازار مسکن دبی هميشه به دلايلی مهم و پررونق بوده است؛ به اين معنا که در مقاطع زماني مختلف و به رغم تحولات سياسي و اقتصادي متنوعي که در سياست هاي پولي يا بازارهاي موازي اتفاق مي افتد، حوزه مسکن دبی  همواره به عنوان يکي از کم ريسک ترين بخش ها در برگشت سرمايه باقي مانده است. اما، در این رابطه مانند سایر بازارها قواعدی وجود دارد که در صورت رعایت آنها هم استرس‌های ناشی از سرمایه‌گذاری کاهش پیدا می‌کند و هم می‌توان به سرمایه‌گذاری پرسودتر و ایمن‌تری اندیشید.

 هرچند بازار مسکن دبی  بازاری است که همیشه حداقل پا به پای تورم پیشرفت قیمتی داشته و برای مالکان این املاک ارزش افزوده‌ای حداقل به نسبت افزایش حجم نقدینگی، ایجاد کرده است، اما فاکتورهای خاصی در رابطه با سرمایه‌گذاری بهتر در بازار املاک و مستغلات وجود دارد که به خصوص توجه به آنها برای کسانی که به تازگی می‌خواهند این نوع سرمایه‌گذاری را انجام دهند توصیه می‌شود.

در واقع بسیاری از افرادی که برای بار اول یا دوم تصمیم گرفته اند، سرمایه مازاد خود را در بازار املاک پس انداز کنند و از این طریق ارزش افزوده سرمایه خود را هم در طول زمان تضمین کنند، اغلب نمی‌دانند که چه زمانی باید این کار را انجام دهند. عمده سوالی که ممکن است اغلب متقاضیان سرمایه‌گذاری در بازار مسکن دبی  در حال حاضر با آن مواجه باشند، این است که آیا زمان مناسبی را برای ورود به این بازار انتخاب کرده‌اند یا خیر؟ قبل از آنکه به این پرسش پاسخ داده شود، باید بدانید که چند عامل مهم را، باید قبل از ورود به بازار سرمایه ‌ای مد نظر قرار دهید و با تکیه بر تحلیل‌های موجود بتوانید بهترین انتخاب را در این بازار انجام دهید.

اصل اول داماک گروپ:

اصل تقاضا

فرض کنید سرمایه‌ای مشخص در اختیار دارید که می‌خواهید آن را در بازار ملک سرمایه‌گذاری کنید. برای این سرمایه‌گذاری گزینه‌های مختلفی را پیش روی خود می‌بینید، مثلا اینکه آپارتمان بخرید یا زمین یا ویلا؟ در این زمینه بهترین گزینه پیشنهادی شما خرید آپارتمان و بعد زمین است. البته زمین را در صورتی خریداری کنید که قصد دارید آن را بسازید و بودجه کافی هم برای این امر در اختیار دارید یا اصول بازی در ساخت و سازهای مشارکتی را به خوبی می‌دانید! آپارتمان به این علت نسبت به سایر گزینه‌های ملکی انتخاب بهتری محسوب می‌شود که تقاضا همواره برای آن وجود دارد و از طرفی بازار آن نسبت به بازار زمین یا ویلا و سایر مستغلات، بازار پرطرفدارتری است.

از طرف دیگر در حال حاضر تقاضا در بازار مسکن دبی  بیشتر از عرضه واقعی آن است و اگر شما حتی بخواهید آپارتمانتان را اجاره بدهید، می‌توانید ارزش افزوده قابل توجهی در سرمایه خود شاهد باشید. عده ای هم سرمايه گذاري روي زمين را بيشتر توصيه مي کنند، دلیل آنها این است که زمين، هميشه گران ترين کالا در بازار مسکن دبی بوده و هست و سرمايه گذاران خبره اين را خوب مي دانند و بيشترين دارايي غيرنقدي آنها زمين هايي است که در زمان مناسب خريده اند.

اصل دوم داماک گروپ:

اصل آرامش

زمان مناسب برای خرید ملک، فاکتور مهم دیگری است که در موفقیت سرمایه‌گذاری در این زمینه اثرگذار است. بر این اساس بهترین زمان سرمایه‌گذاری در بازار ملک زمانی است که بازار در آرامش به سر می‌برد و یا هنوز به رونق کامل یا سقف قیمتی نرسیده است. البته تشخیص این امر با توجه به اینکه بازار مسکن دبی  از الگوی ثابتی برای رکود و رونق پیروی نمی‌کند و اساسا پیش‌بینی بازار مسکن دبی  چندان ممکن نیست، نیاز به مطالعه و بررسی و نتیجه‌گیری دقیق و صحیح دارد.

البته افزایش میزان تقاضا در بازار خرید ملک می‌تواند نشانه خوبی برای مناسب بودن زمان خرید باشد، هر چند باید دقت کنید که زمانی وارد این بازار نشوید که تقاضا برای خرید به حدی زیاد شده باشد که به علت پیشی گرفتن تقاضا نسبت به عرضه، قیمت ملک سیر افزایشی به خود بگیرد.

اصل سوم داماک گروپ:

اصل موقعیت

سنجش موقعیت ملکی که قصد خرید آن را دارید یکی دیگر از ضرورت‌های یک سرمایه‌گذاری موفق در این زمینه است. سعی کنید سرمایه خود را برای خرید ملکی هزینه کنید که به اصطلاح عموم، جای پیشرفت دارند. به عبارت دیگر، کيفيت منطقه اي که شما در آن ملک يا زميني را خريداري مي کنيد، در موفقيت يا عدم موفقيت سرمايه گذاري و پيش بيني استقبال افراد و شرکت ها نسبت به اجاره يا خريد ملک شما تاثير مستقيم مي گذارد.

به عنوان مثال، اگر شما در يک محله در نزديکي يکي از دانشگاه هاي کشور سرمايه گذاري کنيد، اين شانس را خواهيد داشت که پس از ساخت، واحدهاي خالي تان پر از دانشجويان و استادهايي شود که محلي زندگي شان از دانشگاه فاصله دارد. اگر زميني در جوار اين دانشگاه خريده ايد حتي مي توانيد آن را پانسيون (خوابگاه دانشجويي) کنيد، يا يک زمين ورزشي براي آخر هفته هاي دانشجويان تدارک ببينيد، یا خرید ملک در مکان هایی مانند مرکز شهر هم که همیشه متقاضی برای آن وجود دارد پیشنهاد مناسبی در این زمینه به نظر می‌رسد. موقعیت انفرادی ملک در کنار موقعیت محله‌ای آن نیز امر مهم دیگری است که باید در زمان خرید به آن توجه کنید، واقع شدن ملک در مسیرهای اصلی رفت و آمد مانند کنار خیابان یا دو نبش بودن ملک و سایر ویژگی‌های این چنینی باعث می‌شود، ارزش افزوده ملکتان نسبت به سایر املاک اطراف که این ویژگی‌ها را ندارند بیشتر شود.

اصل چهارم داماک گروپ:

اصل قیمت

برای سرمایه‌گذاری در بازار ملک صبر و حوصله به خرج دهید و از طرف دیگر خوب بگردید و تحقیق کنید. اگر وقت مناسبی را به این امر اختصاص دهید و عجولانه خرید نکنید، می‌توانید املاک قیمت مناسب یا زیر قیمتی را پیدا کنید که به دلایلی مانند نیاز مالی فروشنده، می‌توانید آن را به صورت یک فایل اکازیون خریداری کنید. البته این امر به این معنا نیست که در انتخاب ملک وسواس بیش از حد به خرج دهید.

اصل پنجم داماک گروپ:

اصل بی طرفی

گرچه ممکن است که بخواهيد يک آژانس معاملات ملکي به شما در خريد يا چگونگي سرمايه گذاري کمک کند اما شما بايد به هر حال براي سرمايه گذاري پولتان با کمي تحقيق و آگاهي قبلي وارد اين بازار شويد. بديهي است که مراجعه به آژانس معاملات ملکي براي يافتن زمين مناسب، فشار غير ضروري براي خريد آن به شما وارد مي کند؛ پس مهمترين نکته اين است که بي طرفانه به آمار املاک و محله ها در چارچوب ميزان سرمايه خود نظر انداخته و بررسي هاي لازم را انجام دهيد.

اصل ششم داماک گروپ:

اصل امتیاز

بايد امتيازات محله را بررسي کنيد. مثلا اينکه محله داراي چه امکاناتي است و مهمتر اينکه چه امکاناتي را نياز دارد. اگر زمين يا ملک شما در مکاني واقع شده باشد که از نظر سطح دسترسي به اماکن تفريحي – ورزشي يا فرهنگي رتبه خوبي دريافت کند ارزش زمين يا ملک شما هم بي شک بالا خواهد رفت. حتي اگر بخواهيد دست به کار ساخت و ساز در زمين شويد شناخت امکانات در تعيين هدف ساخت و ساز به شما کمک خواهد کرد، يعني کمبودها راهي پيش روي شما براي انتخاب بهترين بهره برداري از زمين تان باز مي کند، یا محله هايي که با فرصت هاي شغلي رو به رشد مواجه شده اند، توانايي جذب افراد بيشتري براي اجاره مسکوني و اداري دارند. اگر شما متوجه شده ايد که يک شرکت بزرگ در حال ساخت يا نقل مکان به اين منطقه است، مي توانيد مطمئن باشيد که تعداد زيادي کارگر يا کارمند هم به منطقه اضافه مي شوند و همين ممکن است باعث تغيير قيمت مسکن دبی يا زمين شما شود.

اصل هفتم داماک گروپ:

اصل به روز بودن

با قيمت هاي روز آشنا باشيد. علاوه بر تمام اصول گفته شده و انتخاب مکان مناسب زمين، اگر دنبال ساخت و ساز روي زمين تان هستيد، مهمترين عامل تاثيرگذار در قيمت تمام شده مسکن دبی ، مصالح ساختماني و سهم آنها در قيمت است. هر سرمايه گذاري بايد آگاه باشد که در نهايت کار، چقدر بابت مصالح بپردازد و چه مقدار از ساخت و ساز روي زمينش سود خواهد کرد.

مطالب مشابه