مقالات / ترن هوایی فرمول روسی

ترن هوایی فرمول روسی

داماک برترین سایت املاک دبی ، یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات در امارات متحده عربی را به شما عزیزان معرفی می کند. با ما باشید تا بخشی از اطلاعات این پارک هیجان انگیز را در اختیارتان قرار دهیم.

شهربازی ها سن و سال نمی شناسند. هر کسی که دوست دارد اوج آدرنالین را تجربه کند، می تواند به این مکان بیاید. از این رو یکی از مکان های تفریحی که در سراسر دنیا به آن اهمیت ویژه داده می شود، شهربازی ها هستند.

معرفی شهربازی فراری

شهربازی فراری ورد ابوظبی هم، از آن دسته شهربازی هایی است که هر کسی که عاشق تفریح و بازی است، بی نهایت از آن لذت می برد. شاید در ظاهر وقتی وارد شهربازی فراری ورد می شوید، این شهربازی برایتان عادی به نظر بیاید، اما در استفاده از امکانات و وسایل های تفریحی آن، نظرتان کاملا عوض می شود.

شهربازی دنیای فراری، یکی از مشهورترین شهربازی های جهان است که با الهام از ماشین های فراری در مکانی سرپوشیده ساخته شده است. این شهربازی در جزیره یاس ابوظبی با مساحتی بالغ بر 86 هزار متر مربع ساخته شده است. برای تصور بزرگی این شهربازی، 7 زمین فوتبال را در کنار هم تصور کنید. در یک جمله باید بگوییم که دنیای فراری، دنیای عاشقان سرعت است. در این شهربازی، با مدرن ترین وسایل تفریحی مواجه می شوید که توسط فراری ساخته شده است. در سقف شهربازی بیش از 200 هزار متر مربع، آلومینیوم به کار رفته است که از نمای بالا، آرم فراری را نشان می دهد. با این میزان آلومینیوم می توان 16750 اتومبیل فراری را ساخت. بزرگترین آرم شرکت فراری تاکنون بر روی سقف های شهربازی فراری ساخته شده است.شهربازی دنیای فراری، بزرگترین شهربازی موضوعی جهان است که به واسطه الهام از یک برند، ساخته شده است. در این شهربازی، سریع ترین ترن هوایی جهان به نام “فرمول روسی” قرار گرفته است که سرعت آن به 240 کیلومتر بر ساعت می رسد.

فرمول روسی سریعترین و ترسناکترین ترن هوایی جهان است که فاصله رسیدن به حداکثر سرعت آن تنها 7 ثانیه طول می کشد. شتاب این ترن هوایی، سرعت بالا و مسیر پیچ در پیچی که دارد، اوج هیجان را برای شرکت کننده ها به ارمغان می آورد. مراقب باشید که ناخن هایتان بلند نباشد چرا که در مسیر ممکن است از برخورد هوای پر فشار، بشکند. این تازه بخشی از سرعت این ترن است. فراری گفته است در صورتی که شرکت های رقیب بخواهند سرعت ترن های خود را افزایش دهند، سرعت این ترن ها را بسیار بیشتر می کند.

هزینه استفاده از این ترن هوایی بین 270 تا 520 درهم است. شاید به نظر پرداخت این هزینه آن هم برای سپری کردن 1 دقیقه و 30 ثانیه و تنها دو کیلومتر زیاد به نظر برسد اما این تفریح، تجربه ای است که در هر جایی به دست نمی آید.

مواردی که گفته شد تنها یکی از وسایل بازی مهیج شهربازی فراری ابوظبی بود. در این شهربازی می توانید تجربه فراری سواری را کسب کنید و سوار بر ماشین های مورد علاقه خود شوید. انواع خودروهای فراری در این بخش به اجاره گذاشته شده اند. در بخش شبیه ساز فراری هم می توانید دست فرمان خود را در ماشین سواری امتحان کنید.

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

شهربازی های دبی

تفریحات هیجان انگیز برای کودکان در دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";