مقالات / درآمد مهندسان در دبی

درآمد مهندسان در دبی

درآمد مهندسان در دبی با توجه به تخصص و گرایش تحصیلی آنها متفاوت است. دبی به علت گسترش کسب و کارهای گسترده به طور مداوم به کارمندان جدیدی نیاز دارد. در شهر دبی فرصت های شغلی زیادی برای مهندسان واجد شرایط وجود دارد. اگر در تخصص خود مهارت کافی دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

شرایط کارو درآمد مهندسان در دبی

دبی یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین شهرهای دنیا است. و برای ارتقاء خود در تمام مراحل نیازمند به نیروی کار مجرب و متخصص می باشد. مشاغل فنی و مهندسی (به ویژه مهندسی برق، مهندسی الکترونیک، مهندسی عمران و مهندس پروژه) یکی از پر سودترین مشاغل در دبی است.

زبان رایج در دبی زبان عربی و انگلیسی است و لازم است برای شروع کار به این دو زبان تسلط کامل داشته باشید و مدرک معتبر زبان ارائه نمایید.

برای یافتن کار در دبی متقاضیان می توانند از طریق دوستان و آشنایان، وب سایت های کاریابی ، موسسات کاریابی و آگهی های شغلی مرتبط با گرایش تحصیلی خودشان اقدام و مدارک لازم را که شامل مدارک تحصیلی، انگیزه نامه، مدرک معتبر زبان، اسکن از پاسپورت و مدارک شناسایی، رزومه و سوابق کاری و گواهی تمکن مالی می شود را به همراه داشته باشند. افراد متقاضی باید به این نکته توجه داشته باشند که با توجه به شرایط کار، ممکن است مدارک بیشتری احتیاج داشته باشند.

بررسی درآمد مهندسان در دبی

همانطور که گفته شد، حقوق ماهانه مهندسان در تخصص های مختلف متفاوت است. با توجه به سوابق کاری و میزان تحصیلات ، کارکنان حقوق متفاوتی دریافت می کنند. میانگین حقوق و دستمزد ماهانه مهندسان در دبی AED 14900 است. کمترین میزان حقوق برای مهندسان AED 8250  و بیشترین میزان حقوق AED 19800 است.

ویزای کار و درآمد مهندسان در دبی

ویزای کار در دبی در واقع به معنای ورود به بازار کار در شهر دبی می باشد. متقاضیان خارجی و بین المللی لازم است پس از اخذ دعوت نامه شغلی اقدامات لازم را برای دریافت آن انجام دهند. به این منظور که فرد متقاضی باید درخواست خود را برای دریافت ویزا به سفارتخانه یا کنسولگری امارات اعلام کند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در دبی:

1.پاسپورت معتبر

2.ارائه دعوت نامه شغلی دریافت شده

3.اصل و فتوکپی مدارک شناسایی

4.عکس پاسپورتی جدید با پیش زمینه سفید

5.پرداخت هزینه های در نظر گرفته شده

6.مدارک تحصیلی

7.رزومه و سوابق کاری

8.تکمیل فرم

9.گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده

10.گواهی تمکن مالی

تحصیل در رشته های مهندسی شهر دبی

دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل در رشته های مهندسی در دانشگاه های دبی؛ به پذیرش دانشگاه و ویزای تحصیلی امارات نیاز دارند. در دانشگاه هایی مانند:

دانشگاه آمریکایی شارجه، دانشگاه عجمان، امکان تحصیل در رشته های فنی و مندسی برای متقاضیان وجود دارد. دانشجویان متخصص در زمینه های عمرانی، مکانیکی و نفتی به احتمال زیاد پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه دبی موفق به یافتن کار می شوند. متقاضیان خارجی و بین المللی که قصد ورود به بازار کار مهندسی در دبی را دارند، می توانند پس از اتمام دوره تحصیلی به دنبال شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود باشند، و با عقد قرارداد اقدامات لازم جهت تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کاری را انجام دهند.

داماک بزرگترین ، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان ، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود . اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید ، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه