مقالات / اخذ اقامت دبی و امارات با شرکت داماک

اخذ اقامت دبی و امارات با شرکت داماک

شرایط درخواست اقامت

 شهروندان سایر ملیت ها به غیر از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس ، هنگام سفر به دبی باید برای مجوز اقامت درخواست بدهند.
در صورت اخذ پاسپورت اقامت از طریق اشتغال ، این کارفرما ویزا را از طرف شهروند خارجی درخواست می‌کند.

ویزای اقامت برای اقدامات مختلف از جمله: تنظیم حساب بانکی در دبی یا خرید کالاهای مختلف مانند خودرو ضروری است.

اعتبار گذرنامه هنگام درخواست ویزای اقامت دبی حداقل 6 ماه است.

مشاوران شرکت  داماک ، می توانند اطلاعات کاملی درباره کلیه مزایایی که یک شهروند خارجی می تواند پس از اخذ مجوز اقامت در امارات به دست آورد را به شما ارائه دهند .

شرایط جدید برای اخذ ویزای اقامت دبی با داماک

در سال 2018، دولت امارات متحده عربی تعدادی از الزامات مربوط به اخذ اقامت دبی را تغییر داده است. در شرایط جدید ، اتباع خارجی که متقاضی دریافت اجازه اقامت بر اساس یک قرارداد کار هستند ، باید گواهی رفتار خوب را نیز ارائه دهند که باید از کشورهای محل اقامت آن‌ها اخذ شود. در مورد افرادی که مشاغل را تغییر می دهند ، این گواهی لازم نیست. داشتن آدرس ایمیل معتبر برای دریافت اطلاعات ویزای خودتان مهم است.

 اخذ اقامت از طریق خرید ملک در دبی  با شرکت داماک

با خرید ملک و سرمایه گذاری در دبی از طریق داماک شما می توانید اقامت 6 ماهه الی 5 ساله دریافت کنید و پس از پایان هر دوره می توانید از طریق داماک آن را تمدید کنید.

شرکت داماک بزرگترین، برند ترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ در دفتر مرکزی آماده پاسخگویی در هرساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سود آوری را داشته باشید . هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

براساس قانون جدید 2020 ، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد. این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران ، افغانستان ، لیبی ، یمن ، الجزیره ، کنیا ، عراق ، پاکستان ، ترکیه ، سومالی ، تونس ، سوریه و لبنان. بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشورهای تعیین شده مشخص کرده است ، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

مطالب مشابه:

هزینه های زندگی در دبی

همه چیز در مورد دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";