مقالات / موسسات معتبر کاریابی در امارات

موسسات معتبر کاریابی در امارات

آیا به دنبال موسسات معتبر کاریابی درامارات هستید؟ آیا می خواهید از طریق موسسات معتبر کاریابی درامارات کار پیدا کنید؟ آیا اطلاعاتی درباره موسسات معتبر کاریابی در امارات دارید؟ آیا به دنبال وکیل مهاجرت معتبر جهت پیدا کردن موسسات معتبر کاریابی در امارات هستید؟ با داماک بزرگترین و باتجربه ترین املاک دبی همراه باشید.

موسسه معتبر کاریابی بیت (Bayt)

آژانس کاریابی «بیت» وجود فیزیکی ندارد، اما از آن به عنوان بزرگترین آژانس خدمات کاریابی آنلاین در امارات و خاورمیانه و شورای همکاری خلیج فارس یاد می شود. در این سایت شغل ها با توجه به تخصص و محل کار ذکر شده اند و فهرستی شامل مشاغل موجود برای اتباع مختلف وجود دارد.

 ثبت نام در سایت برای کارجویان کاملا رایگان است و پس از ثبت نام می توانند برای هر یک از فرصت های شغلی موجود در وب سایت درخواست بدهند.

موسسه معتبر کاریابی Career jet

این سایت بخاطر ارائه فهرست مشاغل باکیفیت متناسب با بازار کار شهرت زیادی در خاورمیانه دارد که دارای طیف وسیعی از فرصت های شغلی مطابق با نیازهای کاری خود شما است. این سایت دارای شبکه گسترده ای از مشتریان در خاورمیانه است و فرصت های شغلی موجود با توجه به صنایع و محل کار در دبی ، قطر و ابوظبی در دسترس می باشد.

موسسه معتبر کاریابی نادیا

در سال ۱۹۸۳ تاسیس شده است و طی ۳۰ سال گذشته در زمینه کاریابی و شناسایی استعدادها با مهارت های منحصر به فرد فعالیت داشته است. مشاوران شغلی آژانس کاریابی نادیا با سه دهه تجربه بازاری و آموزش مداوم به منظور هماهنگی با روند بازار جهانی و محلی در تلاش برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان خود می باشند.

نادیا همچنین دارای یک پایگاه داده آنلاین با اطلاعات به روز و افراد مستعد و ماهر بی شماری برای کمک به مشتریان خود است. کارجویان باید یک فرم آنلاین ساده حاوی پرسش های کلیدی را تکمیل کرده و رزومه کاری خود را بارگذاری کنند.

موسسه معتبر کاریابی BAC

یکی از قدیمی ترین آژانس های کاریابی در منطقه است که دفتر مرکزی آن در مرکز مالی بین المللی دبی، در سال ۱۹۷۹ به منظور ارائه خدمات کاریابی حرفه ای به شرکت های سطح بالا در زمینه های شغلی مختلف تاسیس شد. وب سایت آنها دارای طراحی خوب و دسترسی آسان برای مشتریان و نیز کارجویان است.

موسسه معتبر کاریابی مایکل پیج

مشاوران مایکل پیج به عنوان بخشی از گروه پیج، در کاریابی دائمی، موقت، تمام وقت و یا موقعیت های شغلی پاره وقت در زمینه های تخصصی مختلف در خاورمیانه فعالیت دارند.

وب سایت آنها یک مرکز حرفه ای بسیار مفید برای کارجویان است و مجهز به ابزار جستجوی دقیقی است که به کارجویان امکان می دهد تا جستجوی شغلی خود را بر اساس تخصص، محل کار، نوع استخدام و همچنین دستمزد مورد انتظار انجام دهند.

صنایع عمده در امارات متحده عربی عبارتند از:

 • نفت و پتروشیمی
 • صید ماهی
 • ساخت و ساز
 • آلومینیوم
 • صنایع دستی و منسوجات
 • ساخت قایق و تعمیر کشتی

بزرگترین صنایع رو به رشد امارات عبارتند از:

 • تولید خودرو و لوازم جانبی
 • رسانه ها و سرگرمی ها
 • تحصیلات
 • فناوری اطلاعات و مخابرات
 • مراقبت های بهداشتی
 • هتلداری و گردشگری
 • تبلیغات، تحقیقات بازار، روابط عمومی (PR)
 • مهندسی، ساخت و ساز و املاک و مستغلات
 • خرده فروشی، تجارت و تدارکات

فارغ التحصیلان مشاغل ، به ویژه کسانی که در بخش انرژی فعالیت دارند از شانس بالایی برای یافتن یک شغل پر رونق برخور دار هستند، نیاز به متخصصان علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) نیز بالا است. در عین حال، حسابداران و فارغ التحصیلان بانکداری، فرصت های بسیاری در صنایع دارایی و مالی پیدا خواهند کرد.

برخی از بهترین شرکت های بزرگ برای کار در امارات عبارتند از:

فدکس اکسپرس (پست و حمل و نقل)

هیلتون (هتل)

 AstraZeneca خلیج (داروسازی)

 Apparel Group(خرده فروشی پوشاک)

DHL (پست و حمل و نقل)

The One  (خرده فروشی)

وبر شاندویک (ارتباطات)

ماریوت (هتل)

Splash (مد)

 EMC (فناوری اطلاعات)

مایکروسافت خلیج

شرایط کار در دبی

روزهای کاری در امارات متحده عربی از یکشنبه تا پنج شنبه از ساعات 8 الی 5 بعد از ظهر می باشد. شما در سال، 21 روز مرخصی با حقوق خواهید داشت.

این کشور 10 تعطیل رسمی دارد که هر سال با توجه به تقویم قمری تغییر میکند. شما در امارات مالیات بر درآمد پرداخت نمی کنید.

 زبان رسمی کار انگلیسی و زبان بیشترین قشر مردم عربی است. برای کار، زبان انگلیسی برای شما کافی است اما اگر عربی هم بلد باشید برای شما فرصت های بیشتری فراهم می گردد.

چند تخصص مورد نیاز در دبی

 • مهندسی IT و نرم افزار، طراحی گرافیک:

یکی از تخصص های مورد نیاز برای کار در دبی و بطور کلی تمام دنیا، مهارت ها و دانش های مربوط به علوم کامپیوتر است.

با گسترش اینترنت و آنلاین شدن بسیاری از فرآیندها، شرکت ها در صنایع مختلف، تمایل و البته نیاز شدیدی به وارد شدن به دنیای تکنولوژی و بهره برداری از فرصت های نهفته در آن دارند. بنابراین موقعیت کار برای متخصصان علوم کامپیوتر در دبی، بسیار عالی می باشد.

میانگین حقوق اولین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار درهم می باشد.

 • معماری و مهندسی:

دومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی، مربوط به ساخت و ساز و طراحی و معماری می باشد، کشور امارات و مخصوصا شهر دبی در سال های اخیر رشد چشم گیری در صنعت گردشگری داشته است و هدف سیاست گذاران دبی این بوده که دبی را به مهم ترین مقصد گردشگری در دنیا تبدیل کنند.

 ساختمان ها، برج ها، مراکز خرید و مراکز تفریحی، هتل هایی با امکانات فوق العاده و بسیاری از طرح های عمرانی دیگر کار معماران و مهندسانی در دبی می باشد که همه در تلاش هستند تا دبی را به محبوب ترین شهر توریستی جهان تبدیل کنند.

بنابراین اگر تخصص شما در حوزه معماری و مهندسی های مرتبط مانند مهندسی عمران می باشد، کار پر طرفدار و پر درآمدی در دبی نصیبتان خواهد شد. میانگین حقوق متخصصین این کار در دبی بین ۱۰ تا ۲۵ هزار درهم می باشد.

 • بازاریابی و تخصص در رسانه ها و شبکه های اجتماعی:

اگر در بازاریابی و مدیریت رسانه ها و شبکه های اجتماعی، تخصص و تجربه دارید، سومین تخصص مورد نیاز برای کار در دبی را دارا هستید و کار شما در دبی  تضمین شده است. میانگین حقوق متخصصین این برای کار در دبی بین ۱۱ تا ۳۴ هزار درهم می باشد.

 • نمایندگی فروش و ارتباط با مشتری:

شهر دبی پر است از مراکز خرید و فروشگاه های مختلفی مانند مرکز خرید دبی مال، مرکز خرید وافی دبی، مرکز خرید مرکاتو دبی، مرکز خرید امارات و غیره که بسیاری از آنها نمایندگی برندهای معروف و بزرگ دنیا هستند.

 مسلما برای رونق این مراکز به کسانی که بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند و به فروش محصولات کمک نمایند، احتیاج دارند.

بنابراین اگر توانایی انجام این کار پر درآمد اما سخت را دارید، انجام کار در دبی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. میانگین حقوق متخصصین برای این کار در دبی بین ۵ تا ۲۵ هزار درهم می باشد.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه