مقالات / اجاره سوئیت مبله

اجاره سوئیت مبله

بدلیل بالا بودن قیمت مسکن در دبی اجاره کردن مکان اجاره ای کمی سخت می باشد پس هنگام اجاره ملک با دقت لازم مکان خود را انتخاب کنید. مالکان در دبی 2 برگ چک برای کل اجاره یک سال ازشما در یافت می کنند معمولا اکثر مالکان دردبی بصورت ماهانه از شما پولی دریافت نمی کنند.

 بدون مجوز تجاری اجازه اجاره مکان برای بیزینس خود را ندارید . بعضی مواقع پرداخت 4 ماهه یا هر 2 ماه امکان پذیر نیست، و اکثر مالکان ممکن است اجاره کل را بر اساس تعداد چک ها افزایش دهند پس بهتر است که کرایه یک سال را زودتر پرداخت کنید.

شرایط اجاره دفتر و مغازه در دبی

در دبی اکثر مالکان مقداری مبلغ که 5 درصد کل اجاره یک سال را به صورت رهن و امانت است از مستاجر درخواست می کنند، که آن مبلغ را پرداخت کنند. و شما ملک را همان طوری که کرایه کرده اید، تحویل خواهید داد.

باید توجه داشته باشید که شما در هرزمانی که بخواهید می توانید ملک خود را تخلیه کنید، صاحب ملک باید پول رهن شما را بدهد در هرصورت اگر پول شما را نداد می توانید از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید.

 برخی از گزارشات نشان می دهد که تعدادی از بنگاه های املاک تقاضای درخواست پول رهن برای بازدید ملک را داشتند. اغلب هزینه های مربوط به اجاره نامه و بنگاه های املاک توسط مالک پرداخت می شود ولی در بعضی مواقع از مستاجرین درخواست این هزینه را دارند که پرداخت کنند.

زمانی که شما ملکی را اجاره کرده اید، هرگونه نقص و عیب و تعمیر هزینه آن برعهده صاحب ملک می باشد مگر اینکه در اجاره نامه چیز دیگری قید شده باشد و معمولا در اجاره نامه قید می شود که هزینه های تعمیرات جزئی برعهده مستاجر و هزینه های تعمیرات اساسی برعهده صاحب ملک می باشد.

هنگام اجاره ملک شما حتما باید دقت لازم را داشته باشید که تمام موارد در داخل اجاره نامه قید شده باشد و به این صورت صاحب ملک نمی تواند قرارداد را لغو کرده یا هزینه اضافی از شما دریافت کند. صاحب ملک فقط درصورتی می تواند قرارداد را لغو کند که شما هزینه اجاره نامه را نداده باشید یا به موارد قید شده در اجاره نامه عمل نکردید. 

اگر قصد خرید آپارتمان ها یا ویلا در دبی را دارید می توانید طبق شماره ای که در سایت داماک قرار دارد با مشاورین بخش فارسی زبان شرکت داماک تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

شرکت داماک بهترین آپارتمان ها را در بهترین نقاط شهر به صورت اقساط بلند مدت بدون بهره در اختیار شما قرار می دهد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه