مقالات / دلایل سفر به دبی

دلایل سفر به دبی

شهر دبی بیشترین سرعت رشد در جهان را دارد . امروزه دبی یک مرکزجهانگردی خیره کننده و دیدنی است و بی شک یکی از پیشرفته ترین و لوکس ترین شهرها در کل جهان به شمار می آید. شما با سفر به دبی و برخورداری از امکانات گردشگری متفاوت آن ،اوقات خوشی برای خود به ارمغان می آورید. .

هتل 7 ستاره دبی

بودجه اولیه برای ساخت این هتل چیزی حدود 1 میلیارد دلار بوده است و در مقایسه با امکانات فوق لاکچری این هتل زیاد نیست.

بزرگ ترین آب نمای جهان

بزرگ ترین آب نمای جهان در این شهر شگفت انگیز قرار دارد  . آب نمایی که با  بیش از 6000 چراغ تزئین شده است و آب را تا ارتفاع 500 فوت به هوا پرتاب میکند . همچنین در هر زمان معین 22000 گالن آب در حال استفاده می باشد. این نمایش هر روز چندین بار انجام می شود و یک تفریح رایگان است.

ربات های شتر سوار در دبی

امارات متحده عربی کشوری که مسابقات شتر سواری  آن جایگزین مسابقات اسب سواری شده است ؛ اما با پیشرفت چشمگیر علم و تکنولوژی ،به جای انسان ها ، ربات ها این کار را انجام می دهند. ربات های سوار بر شتر، مسابقات حرفه ای را در این شهر برگزار می کنند .

غذا های دبی

دبی معدن غذا های خوشمزه است و با هر نوع سلیقه ای مطابقت دارد .در طی سالها خیلی از بهترین آشپز های بین المللی که دنبال یک رستوران خوب با بازده مناسب بوده اند جذب این شهر توریستی و جذاب شده اند .

رستورانی لاکچری در پشت بام برج العرب

این رستوران یکی از بهترین رستوران های خاص دبی به حساب می آید. پیشنهاد ما به شما صرف یک شام در این رستوران است . این رستوران که بر روی باند فرود برج قرار گرفته با چشم انداز 360 درجه به شهر و غذا های گران قیمت و درجه یکش،یکی از تفریحات لاکچری دبی محسوب می شود .

 با تورهلیکوپتر سواری ، دبی را از بالا ببینید

یک تفریح لاکچری در دبی هلیکوپتر سواری در شهر زیبای دبی است . بسیاری از هتل های دبی مخصوصا 5ستاره ها دارای هلی پد هستند . معمولا این هلی کوپتر ها از فراز برج العرب ، جزایر نخلی ،خط ساحلی،ساحل جمیرا و برج خلیفه عبور می کنند.

تفریح و سرگرمی در دبی یکی از بخش های جدانشدنی هر تور دبی است با توجه به حجم بسیاری از گردشگرانی که به دبی سفر می کنند مکان های دیدنی دبی بیشمار است،تور های داماک بهترین تجربه را برای شما به ارمغان می آورند.

داماک برترین سایت املاک دبی می باشد. اگر قصد سرمایه گذاری در املاک دبی را دارید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس گرفته و از اطلاعات آن ها بهره مند شوید

مطالب مشابه:

جاذبه های گردشگری دبی

جاذبه های زیست محیطی دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";