مقالات / دلایل ریجکت شدن ویزای دبی

دلایل ریجکت شدن ویزای دبی

درخواست ویزای شما ممکن است به دلایل مختلفی از جانب سفارت امارات رد یا ریجکت شود. اگر شما هم در پی درخواست مجدد ویزای ریجکت شده هستید یا قصد اخذ ویزای دبی را دارید با ما همراه شوید. در این بخش چند نمونه از دلایل ریجکت شدن ویزای دبی که بیشتر اتفاق می افتد را به شما معرفی خواهیم کرد. ریجکت ویزای دبی برای هر کسی می تواند اتفاق بیفتد، پس نگران نباشید. دلایل ریجکت شدن ویزا بسیار متفاوت است که در ادامه به آنها می پردازیم . ریجکتی ویزا برای مسافر دردسرهای بیشتری را نیز به همراه دارد، زیرا ریجکت شدن از یک سفارت عمدتا منجر به ریجکت های مجدد از سفارت های دیگر برای اخذ ویزا می شود به همین دلیل مشاوره با کارشناسان این مساله ، می تواند از ایجاد چنین مشکلاتی برای مسافران جلوگیری کند.

داماک، ابر سازنده جهان ، دلیل ریجکت شدن ویزای دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

تشابه اسم شما با فرد دیگر

شاید جالب باشد بدانید تشابه اسم شما هم ممکن است همچین اتفاقی را رقم بزند، برای اینکه جلوی این اتفاق را بگیرید باید از اداره پلیس نامه ای مبنی بر متفاوت بودن هویت شما از فرد بگیرید. بدین صورت که چنانچه اسم فرد متقاضی شبیه به شخصی باشد که دارای سوسابقه در دبی یا مجامع بین‌المللی باشد، درخواست ویزای ایشان رد خواهد شد.

اقایان مجرد زیر۵۰سال

تا چند سال پیش، امارات متحده عربی، قانون خاصی داشت که طبق این قوانین آقایان زیر ۵۰ سال (مجرد یا متاهل)  به هیچ عنوان نمی‌توانستند به تنهایی برای دریافت ویزا اقدام کنند. در واقع آقایان با این شرایط سنی فقط و فقط با همراهی همسر می‌توانستند برای ویزا قدام کرده و به دبی سفر کنند.حال این که خوشبختانه این قوانین دستخوش تغییرات شده است و اکنون طبق شرایط جدید می توانند بدون هیچ محدودیتی به دبی سفر کنند.

اقامت بیش از اعتبار ویزا در سفرهای قبل

 فردی که در سفر است در صدور ویزا 2 بار فرصت دارد تا از آن استفاده کند و در ادامه طبق اعتبار ویزا می‌تواند در خاک امارات اقامت داشته باشد وسپس چنانچه با اتمام تاریخ ویزا خاک امارات را ترک نکند ،شامل جریمه خواهد شد.

وجود سابقه ریجکتی ویزا

در واقع در صورت داشتن سابقه ریجکتی، متقاضی بایستی تا ۱۴ روز کاری صبر کرده و پس از طی زمان اعلام شده ، مجددا برای دریافت ویزا اقدام کند.

عکس پاسپورت فرد متقاضی واضح نباشد

چنانچه عکس پاسپورت فرد متقاضی که برای کارگزار خود در امارات ارسال کرده است از وضوح کامل برخوردار نباشد درخواست ویزایش ریجکت می شود . بنابراین سعی کنید عکسی با کیفیت و وضوح عالی در مدارکتان قرار دهید.

انتخاب هتل نامعتبر

یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن ویزای شما ممکن است به دلیل انتخاب هتل باشد. اگر سفارت و اداره گذرنامه دبی متوجه نامعتبر بودن مدارک اقامتی شما بشوند، قطعا ویزای شما را ریجکت خواهند کرد.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";