مقالات / خرید اصولی ملک در دبی

خرید اصولی ملک در دبی

با توجه به این که خرید ملک در دبی یکی از بزرگ ترین معاملاتی است که خریداران با آن مواجه هستند، به واسطه این اهمیت باید با دانش و اطلاعات حقوقی کافی در خرید ملک به جلو حرکت کنید، تا مبادا به علت ناآگاهی و بی تجربگی همه آنچه را که سال ها برایش زحمت کشیده اید ، یک شبه و در یک قرارداد و قولنامه غیر حرفه ای از دست بدهید. اگر واقع بین باشیم، باید بدانیم که خرید و فروش خانه و ملک ، به تحقیق و جستجوی نسبتاً گسترده نیاز دارد. همانطور که برای خرید گوشی موبایل مدت ها وقت می گذاریم و همه سایت های فروش گوشی را بالا و پایین می کنیم، کافی است پیش از معامله با یک وکیل حاذق و مجرب در حوزه امور ملکی مشورت کنیم ، داماک گروپ  در این مقاله با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد و شما را برای یک خرید مطمئن راهنمایی می کند.

در هنگام خرید ملک به نکات زیر توجه کنید

در ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که شما خریدار محترم بهتر است که  با واسطه معامله نکنید. یعنی تا آنجا که ممکن است با افرادی که خودشان را نماینده، همسر، برادر و پدر و مادر مالک اصلی ملک یا آپارتمان جا می زنند معامله نکرده و با شخص فروشنده و مالک اصلی و قانونی معامله کنید. یکی دیگراز نکاتی که باید به آن توجه کنید، این است که هیچ گاه مذاکره ، معامله و انعقاد قرارداد را در یک جلسه انجام ندهید؛ چرا که این کار، یکی از خطرناک ترین کارهایی است که معامله گران غیرحرفه ای و ناشی انجام می دهند. البته شما خودتان هم باید با دقت به بررسی و کنترل مدارک بپردازید و نا آگاهانه به خرید ملک نروید. همچنین از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره کنیم استعلام ثبتی است، قبل از اینکه قراردادی تنظیم شود و معامله ای انجام دهید از فروشنده باید بخواهید آخرین و جدیدترین استعلام ثبتی را به شما ارائه دهد تا وضعیت ثبتی ملک و شرایط و مشکلات احتمالی آن را بررسی کنید. شما خریدار محترم باید در خرید ملک دقت بالایی داشته باشید زیرا کلاهبرداری و دیگر عوامل مشکل ساز بسیار زیاد است. با این حال داماک، معتبر ترین سایت خرید ملک در دبی ،مشاوران امور ملکی خود را معرفی کرده است، تا با کاهش ریسک معاملاتی آسایش خاطر نسبتاً بالایی را برای شما در امر خرید و فروش معامله به ارمغان بیاورند. با استفاده از سرویس دستیار امور ملکی، معامله شیرینی را تجربه خواهید نمود.

مزایای داشتن ملک در دبی

از جمله مزایا و منافع خرید ملک در دبی و امارات، درآمد بدون مالیات آن می باشد. در واقع شما هر آنچه که بدست می آورید متعلق به خودتان است. یکی از قوانین جالب امارات، این است که سرمایه گذاران قادر هستند تا همسر و فرزندان زیر 18سال خود را به همراه داشته باشند .همچنین فرزندان شما می توانند در مدارس دولتی، به صورت رایگان به ادامه تحصیل خود بپردازند. جالب است بدانید این راه، یکی از بهترین گزینه ها برای خانواده هایی است که به دنبال یک سرمایه گذاری در کشورهای همسایه بدون داشتن هیچ محدودیتی هستند. یکی دیگر از مزایای خرید ملک در دبی این است که امارات ، برای سرمایه گذاران در خرید ملک دو نوع ویزا صادر می کند، که عبارتند از: اقامت 2 ساله و اقامت 6 ماهه ( برای چند بار ورود ). برای دریافت هر یک از ویزای های نام برده شده، شرایط و مقرراتی نیز وضع شده است . مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای اقامت امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

شرایط ویزای 6 ماهه با خرید ملک

خریداران ملک باید ملکی به ارزش 1000000AED (درهم امارات) داشته باشند، همچنین املاکی خریداری شود که برای آن گواهی پایان کار صادر شده باشد، در واقع باید گفت متقاضیان نمی توانند با شرایط پیش فروش اقدام به خریداری ملک کنند. لازم به ذکر است که بدانید متقاضیان می توانند ویزای 6 ماهه خود را تمدید کنند اما با این ویزا نمی توانند اقامت دائم داشته باشند. توجه داشته باشید با این داشتن این نوع  ویزا خریداران و همراهان آن ها نمی توانند در این شهر مشغول به کار شوند.

شرایط ویزای 2 ساله با خرید ملک

در ویزای دو ساله، ارزش ملک خریداری شده باید به مبلغ 1000000AED (درهم امارات) باشد و ملک خریداری شده نباید در رهن یا وثیقه باشد ،جالب است بدانید در ویزای دو ساله فرد می تواند برای خود و اعضای خانواده، اقامت دائم دبی را پس از گذشت 2 سال دریافت کند و در طول مدت 2 سال فرد نمی تواند اقدام به فعالیت های تجاری کند، اما پس از گذشت این مدت فرد می تواند در این شهر مشغول به کار شود.

طبق گزارش قانون و نظم جهانی 2020، شرکت تحلیلی جهانی گالوپ ، امارات متحده عربی از نظر امنیت و امنیت شخصی در ده کشور برتر جهان قرار گرفته است. شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید.تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به سرمایه گذاری در املاک دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";