مقالات / اقامت دائم از طریق خرید ملک

اقامت دائم از طریق خرید ملک

گرفتن اقامت دائم از طریق خرید ملک به چه صورت است ؟ 

برای اخذ اقامت کشورهای دیگر روش‌های مختلفی مانند: گرفتن ویزای تحصیلی، کاری، خانوادگی و… وجود دارد.

برخی از ویزاها امکان اقامت موقت و برخی دیگر امکان اقامت دائم در یک کشور را به افراد می‌دهند . در سال‌های اخیر روش جدیدی برای اعطای اقامت دائم به خارجی‌ها تحت عنوان اخذ اقامت از طریق خرید ملک مطرح شده است . در این روش ، فرد متقاضی برای گرفتن اقامت کشور مورد نظرش می‌تواند اقدام به خرید ملک در آن کشور نماید . البته ملکی که قصد خرید آن را دارید باید دارای حداقل ارزش تعیین شده توسط دولت مربوطه را داشته باشد.

چگونه با شرکت داماک اخذ اقامت کنیم؟

یکی از مهم‌ترین راهکارهایی که این کشورها مثل دبی برای بهبود اوضاع اقتصادی خود در نظر گرفته‌اند جذب سرمایه از سایر کشورها است؛ اما این جذب سرمایه در دبی از چه طریقی انجام می‌شود؟

جذب سرمایه خارجی از طریق اعطای اقامت دائم به شهروندان سایر کشورها مثل دبی در ازای خرید ملک توسط آن‌ها انجام می‌شود. بنابراین اگر به دنبال یک فرصت سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی هستید، می‌توانید از این امکان بهره بگیرید.

دبی یکی دیگر از شهرها امارات است که با توجه به ویژگی‌های خاص خود به عنوان مکانی مناسب برای گردشگری و سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود. برای گرفتن اقامت دائم دبی که تحت عنوان ویزای طلایی Golden Visa شناخته می‌شود می‌توانید در املاک و مستغلات این کشور شامل: خانه، آپارتمان، زمین و مغازه سرمایه‌گذاری کنید. حداقل میزان سرمایه‌گذاری شما در این بخش یک میلیون درهم است که قیمت بسیار مناسبی برای یک کشور امارات محسوب می شود.

اخذ اقامت دبی از طریق خرید ملک این امکان را به شما خواهد داد تا به مدت ۵ سال در این کشور اقامت داشته باشید. در طول این ۵ سال مجبور نیستید که در شهر دبی حضور داشته باشید. ضمن این که بعد از گذشت ۷ سال حتی امکان گرفتن تابعیت کشور دبی را نیز خواهید داشت که مزایای بسیاری به همراه دارد. ضمن این که امکان گرفتن اقامت برای خانواده خود را نیز خواهید داشت. جالب است بدانید بر اساس قوانین کشور دبی علاوه بر والدین خودتان می‌توانید برای والدین همسرتان نیز درخواست اقامت کنید.

برای خرید ملک دردبی لازم است که حتما یک حساب بانکی در این کشور داشته باشید . حداقل موجودی این حساب بانکی باید 500 درهم باشد . علاوه بر این باید مبلغ مربوط به خرید ملک را که حداقل یک میلیون درهم  است به این حساب انتقال دهید.

داماک گروپ بزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی ، ارائه دهنده انواع ویلاهای لوکس در دبی است.  تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز با فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند.

 اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی درعین حال واقعی داشته باشید . داماک (damac) در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم ، خانه هایی لوکس و لاکچری و فول فرنیش در اختیار مردم قرار دهد.

یک ماجرای فراموش نشدنی را با شرکت داماک تجربه کنید .

در کنار شکوه دبی، شما را دعوت می کنیم با ویلاهای لوکس و لاکچری که سازنده آن داماک می باشد ،همراه شوید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه