مقالات / مجموعه بازی OLIOLI

مجموعه بازی OLIOLI

OLIOLI، یک مجموعه سرگرم‌کننده برای کودکان در شهر زیبا و مدرن دبی می‌باشد. اگر در شهر دبی در جست و جوی یک محیط مناسب برای بازی و نشاط فرزندان خود هستید، این مجموعه عالی می‌تواند برای کودکان دلبندتان بسیار مهیج بوده وآنها را خوشحال کند. در این مجموعه تمامی سرگرمی‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به مهارت فرزند شما اضافه کنند.

داماک، ابر سازنده املاک دنیا، مجموعه بازی OLIOLI دبی را به شما همراهان گرامی معرفی می‌کند.   

معنی اسم این مجموعه

OLIOLI، به معنی “شادی در هاوایی” است زیرا هدف اصلی تاسیس این مجموعه، دیدن لبخند بر روی چهره کودکان است.

محیط بازی OLIOLI

این مجموعه واقع در منطقه شیخ زاید، یک محیط بازی تعاملی برای کودکان است، که با وجود7 بخش و بیش از 45 نمایشگاه و کارگاه‌های طراحی شده برای کودکان، محیطی مفرح و خاطره‌انگیز را برای آنها رقم می‌زند. این مجموعه دیدنی با ایجاد فضایی سرگرم‌کننده برای فرزندان شما، محیطی شاد و ایمن را طراحی کرده است، همچنین OLIOLI مجموعه‌ای است که به دانش و فهم بیشتر کودکان در کنار بازی و سرگرمی اضافه می‌کند. در این محیط، کودکان می‌توانند به موضوعاتی مانند علوم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات بپردازند. هیچ برنده و بازنده‌ای در بازی‌های  این مجموعه  وجود ندارد، البته این مجموعه، بازی‌های رقابتی هم برای رشد ذهنی کودکان در نظر گرفته است. OLIOLI می‌تواند یک محیط پر انرژی و سرشار از فعالیت های سرگرم‌کننده، تعاملی و آموزشی برای کودکان دلبند شما باشد.

1- بخش تجسمی هوانوردی در OLIOLI

بسیاری از کودکان آرزوی خلبان شدن دارند. برای چنین کودکانی، بخش هوا در مجموعه OLIOLI فعالیت‌های باورنکردنی را برای این کودکان ارائه می‌دهد. آنها با مشاهده اشکال شناور جذاب ، مفهوم آیرودینامیک ، جاذبه و اصطکاک را فرا می‌گیرند. کودکان همچنین از شدت جریان باد در Air Curtain لذت خواهند برد و از طوفان‌های 110 کیلومتر در ساعت متحیر خواهند ماند.

2- بخش آزمایشگاه خلاق OLIOLI

آزمایشگاه پیشرفته OLIOLI، یک محیط امن را برای کودکان فراهم کرده است، که در آن کودکان می‌توانند هرچه دوست دارند را بسازند و یا تخریب کنند. کودکان می‌توانند از ابزارهای واقعی برای خلق ایده‌های جدید استفاده کنند. تمرین و یادگیری، روشی برای نمایش خلاقیت کودکان می‌باشد.

3- بخش آب‌بازی OLIOLI

آب‌بازی شاید محبوب‌ترین تفریح برای کودکان باشد. در این مجموعه، ده فعالیت جذاب برای کودکان با دقت زیاد طراحی شده، که بازی‌های آبی تعاملی و یادگیری را با هم ترکیب می‌کنند. کودکان می‌توانند با توپ گرداب، آب‌بازی کنند، ماشین بشویند، توپ شلیک کنند و یا به سادگی در زیر باران برقصند. همه اینها در حالی است که آنها ناخودآگاه در حال یادگیری مهارت‌های جدید نیز هستند.

4- ماشین‌بازی در OLIOLI

بچه‌ها از سنین پایین اغلب شیفته ماشین‌بازی و سرعت هستند. گالری Cars and Ramps فضایی را برای این گونه کودکان فراهم می‌کند تا ماشین‌های خود را بسازند و آن را برای یک مسابقه حرفه‌ای آماده کنند. آنها می‌توانند در مرحله ساخت به یکدیگر کمک کنند، اما هنگام مسابقه می‌توانند رقابتی نیز عمل کنند.

5- پارک آینده OLIOLI

در پارک آینده، فرزند شما شاهد دنیای پیشرفته‌ای خواهد بود. جایی که بچه‌ها در زمینه‌های مختلف با هم همکاری می‌کنند و دنیای جدیدی را تجربه می‌کنند. بچه‌ها با هم کار می‌کنند و سازنده کارهای مشترک می‌شوند. این بخش، تمرین کار تیمی و گروهی برای کودکان است.

6- کودکان نوپا در OLIOLI

کودکان، ذهن باز و پویایی دارند و همه چیز برای آنها جدید و جالب است. آنها با مشاهده و انجام فعالیت، کار یاد می‌گیرند. این دوره پایه‌ای، برای رشد اجتماعی، عاطفی، شناختی و جسمی کودکان مناسب است. پازل‌های رنگارنگ، بازی‌های حسی و حباب‌هایی که در OLIOLI ظاهر می‌شوند به سرعت بخشیدن و روند یادگیری کودکان کمک می‌کنند.

7- ساخت و ساز در دنیای OLIOLI

بچه‌ها دوست دارند قلعه‌ها و چاله‌های زیبا و ابتکاری خود را با دستان خود بسازند. این بازی‌ به آنها این فرصت را می‌دهد تا دنیای اطراف خود را بهتر بشناسند و می‌تواند یک تمرین عالی باشد که کودکان را مجبور کند از تخیل خود استفاده کنند.

هزینه بلیت‌های OLIOLI چقدر است؟

پذیرش عمومی (2  ساعته) به شرح زیر است :

بلیت بزرگسال (16 سال به بالا) : 42 درهم

بلیت کودک (2-16 سال) : 126 درهم

بلیت کودک زیر دو سال : (12-23 ماه) : 63 درهم

زمان مراجعه به OLIOLI

زمان مراجعه به این مجموعه، شنبه‌ها تا چهارشنبه‌ها  از ساعت 09:00 صبح تا 07:00 بعدازظهر است. پنجشنبه‌ها و جمعه ها این مرکز از ساعت 09:00 صبح تا 09:00 شب باز است.

نتیجه‌گیری

والدین می‌توانند این مرکز تفریحی را به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری برای فرزندان خود انتخاب کنند. OLIOLI، فضایی را ایجاد می‌کندکه کودکان بدون دخالت والدین 2 ساعت خاطره‌انگیز و پر از مهارت جدید را فرا بگیرند.

سخن نهایی

داماک، بزرگ‌ترین، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد . در بزرگ‌ترین شرکت ساختمانی جهان، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ در دفتر مرکزی داماک، آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه‌روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان‌پذیر شود.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";