مقالات / دفتر کار با امکانات مورد نیاز

دفتر کار با امکانات مورد نیاز

 شما می توانید دفتر کار با امکانات مورد نیاز در شهر دبی داشته باشید . دفتر کار شما  می تواند در شهر دبی باشد و در صورت درخواست منشی متخصص و آشنا به امور منشی گری جهت رفع نیاز، به شما معرفی می گردد.

دفتر کارهای دفتر مجازی دبی به صورت مبله به همراه امکانات یک دفتر کار واقعی ارائه می شود.

دفتر کار خود را می توانید به سرویس های مجازی دفتر مجازی دبی مجهز کنید و دفتر کار خود را به صورت ۲۴ ساعته برای پاسخ گویی به مشتریان باز نگه دارید. شما باید  سرویس دفتر مجازی که بر روی یک خط اختصاصی فعال می شود را به همراه سرویس منشی مجازی، تلفن گویا و فکس مجازی فعال کنید.

از این پس با کمترین هزینه ممکن دفتر کار تجاری در دبی را برای خود در نظر بگیرید، دفتر مجازی دبی در مقابل دفتر کار مجازی توانسته است با کمترین هزینه ممکن برای کاربران، دفتر کار با کلیه امکانات یک دفتر کار در شهر دبی برای شما فراهم نماید.

 مزیت دفتر کار در شهر دبی

  • فراهم اوردن تمامی امکانات
  • کاهش زمان جهت یافتن مکان مناسب
  • مدیریت مجازی دفتر کار از طریق سرویس دفتر مجازی دبی

شرایط  داشتن دفترکار دردبی

فرصت های  دفترکار در امارات در سراسر این کشور فرهنگی متنوع می باشد، اما اکثر دفاترکار در امارات متحده عربی در ابوظبی و دبی یافت می شوند. هزینه زندگی به خصوص در این دو شهر نسبتا گران می باشد، اما با توجه به میزان درآمد، شرایط زندگی در این شهرها مطلوب می باشد.

شهروندان بومی امارات تنها حدود ۲۰ درصد از کل جمعیت را تشکیل می دهند. تقریبا یک چهارم دیگر عرب و ایرانی، نیمه آسیای جنوبی و سایر مهاجران از کشور های غربی و آسیای شرقی هستند. در مجموع، حدود ۹۰ درصد کل نیروی کار کشور امارات را نیروی کار خارجی تشکیل داده است.

منابع پتروشیمی طبیعی امارات متحده عربی به تأمین مالی رونق ساخت و ساز و رشد اقتصادی این کشور به عنوان یک مقصد توریستی کمک کرده اند. امارات متحده عربی از لحاظ استراتژیک در خلیج فارس، مرکز تجارت بزرگ می باشد و یکی از بزرگترین واردکنندگان و صادرکنندگان جهان می باشد.

ساعات دفاترکار در دبی چگونه است؟

روز کاری دفتر مرکزی امارات متحده عربی هشت ساعت یا نه ساعت می باشد. که معافیت خاصی به آن داده شده است (معمولا در صنعت گردشگری). این ممکن است ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۵:۳۰ بعد از ظهر، ۹:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ صبح باشد یا در دو روز تقسیم شده باشد. ساعات کاری دفاترعادی در طول ماه رمضان دو ساعت کاهش می یابد. در امارات متحده عربی، تعطیلات دفاترکار آخر هفته روز های جمعه و شنبه، به جای شنبه و یکشنبه است.

تعطیلات: حقوق بازنشستگی سالانه  برای کارکنان بخش خصوصی ۳۰ روز تقویم پس از یک سال خدمات می باشد. کارکنانی که خدمات شش ماهه را تکمیل می کنند دو روز در ماه محاسبه می شود. یازده روز تعطیل عمومی رسمی شناخته شده در کشور امارات وجود دارد.

مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده در دبی: مالیات بر درآمد بر مبنای حقوق و دستمزد در امارات نیست.

مزایای راه اندازی کسب و کار در دبی چه می باشد نام ببریید ؟

  • مالیات کم

امارات متحده عربی هنوز با افتخار بر روی درآمد های شخصی و حقوقی، مالیات صفر را اعمال می کند. تنها مالیاتی که در امارات باید درباره آن آگاه باشید، مالیات بر ارزش افزوده است که از ژانویه 2018، به صورت ثابت 5 درصد بوده است.

  • اقتصاد انعطاف پذیر

امارات میزبان دومین و بزرگترین  اقتصاد در جهان عرب می باشد. تولید ناخالص داخلی آن 692 میلیارد درهم امارات، پس از عربستان صعودی می باشد.

  • کیفیت بالای زندگی

 امارات متحده عربی در فهرست بهترین کشور های سال 2017، جایگاه 23 را دارد.

بررسی  چند ویژگی اصلی یک ملک اداری و دفتر کار مناسب در دبی

یک ملک  و دفتر اداری باید موقعیت مکانی خوبی داشته باشد

انتخاب بهترین موقعیت مکانی برای دفتر کار گام اول است. بهتر است دفترکار در مرکز شهر یا مکان‌هایی باشد که دسترسی به آن آسان باشد. همچنین بهتر است ملک به مرکز شهر یا خیابان‌های پر رفت و آمد نزدیک باشد. البته اگر با شلوغی مشکل دارید پس محلی آرام را برای دفتر کار انتخاب کنید. اگر یک دفتر کار مراجعه کنندگان زیادی داشته باشد معمولاً مکان آن باید به گونه‌ای باشد که دسترسی به آن به آسانی امکان پذیر باشد.

عده‌ای عقیده دارند که همکاران و افرادی که در یک زمینه فعال‌اند بهتر است دفتر کار آن‌ها کنار هم یا نزدیک به هم باشد؛ همچنین نزدیکی به مکان‌هایی که به کار آن‌ها مرتبط است نیز، بسیار مهم و قابل توجه است. به عنوان مثال بهتر است دفتر کار وکلا نزدیک دادگاه باشد یا پزشکان در مجاورت هم اقدام به خرید و اجاره دفتر کار کنند که البته معمولاً هم به این صورت است. در مجتمع‌های پزشکی مجموعه از پزشکان با تخصص‌های مختلف دور هم هستند.

دفترکار متراژ مناسبی داشته باشد

هنگام خرید یک ملک  یا دفاتر اداری بهتر است متراژی مناسب برای خرید ملک اداری یا موقعیت اداری رهن و اجاره در نظر گرفته شود. حتماً باید به وسعت کسب و کار و تعداد افرادی که قرار است در این دفتر فعالیت کنند توجه شود. یعنی شرکت‌های بزرگ به دفتر کار بزرگ و شرکت‌های کوچک به دفتر کار کوچک نیاز دارند. این نکته بسیار مهم است زیرا دفتر کوچک برای کسب و کارهای بزرگ مشکل‌ ساز خواهد شد.

ملک  یا دفتر کار باید قیمت مناسبی داشته باشد

یک ملک اداری یا دفتر کار  با قیمت مناسب انتخاب کنید. البته قیمت با توجه به محل و متراژ متفاوت است و ممکن است فردی به دلیل چنین مواردی نتواند دفتر کاری در محلی مناسب پیدا کند. فراموش نکنید که ملک اداری قیمت بیشتری دارد و بهتر است موقعیت اداری فروش در نظر گرفته شود. البته اگر توانایی خرید ندارید می‌توانید موقعیت اداری انتخاب کنید که در این شرایط باید توجه داشت که سایر واحدهای این آپارتمان نیز اداری باشند تا مشکلی برای شما ایجاد نشود زیرا ممکن است همسایه‌ها از رفت و آمدهای زیاد شاکی شوند و شما نتوانید به فعالیت خود در آن مکان ادامه دهید.

ملک  یا دفتر کار باید ظاهری مناسب داشته باشد

ملک اداری مورد نظر باید ظاهر مناسبی هم داشته باشد. منظور از ظاهر، هم نمای خارجی ملک است و هم نمای داخلی آن. چه قصد خرید و اجاره یک ملک را دارید یا قصد استفاده شخصی، در نظر داشتن این نکته مهم است. ظاهر یک ملک در درجه اول می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد. این نکته نه‌ تنها برای خرید یک ملک اداری، بلکه برای یک موقعیت اداری چه موقعیت اداری رهن و چه موقعیت اداری رهن و اجاره مهم است. از دکوراسیون زیبا استفاده کنید تا ملک شما تاثیرگذار باشد. به طراحی درست پلان، پنجره‌ها، نورگیرها و … دقت کنید تا ملک مورد پسند واقع شود.

دارای نور طبیعی باشد

نورگیر بودن یک ملک ویژگی مهم بعدی است که ملک باید از آن برخوردار باشد. فراموش نکنید که شما و افرادی که برای شما کار می‌کنند زمان زیادی را صرف کار در دفتر کار می‌کنید، پس لازم است که دفتر کار نور مناسب و روشنایی طبیعی داشته باشد تا محیطی شادتر و پرانرژی‌تر برای کار داشته باشید. نبود نور کافی می‌تواند باعث تاریک شدن محیط شود و اجازه نمی‌دهد که کارمندان به خوبی کار خود را انجام دهند. افراد در چنین فضایی بیشتر حالت خواب‌آلودگی دارند.

وجود پارکینگ، انباری و آسانسور در املاک اداری و دفاتر اداری ضروری است

وجود پارکینگ و انباری از جمله ویژگی‌های مهم و ضروری است که یک ملک باید آن را داشته باشد. علاوه بر پارکینگ و انباری، وجود آسانسور هم بسیار لازم است. البته اکثر ملک‌های امروزی خود دارای آسانسور هستند. وجود آسانسور دسترسی به طبقات را راحت ‌تر می‌کند و برای رفتن به طبقه‌های بالا مراجعه‌کنندگان و حتی کارمندان خسته نخواهند شد. البته ممکن است با توجه به زمینه فعالیت یک دفتر کار، مراجعه کنندگان افراد سالمند باشند و در این شرایط وجود آسانسور بیشتر از همیشه نیاز است.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه