مقالات / اخذ پاسپورت امارات با خرید ملک

اخذ پاسپورت امارات با خرید ملک

اخذ اقامت امارات متحده عربی، در گذشته یک فکر بعید برای ایرانیان و سایر مهاجران بود. مخصوصا اینکه محدودیت های دست و پا گیر زیادی برای خارجی ها در امارات وجود داشت.اما امروزه، اقامت کشور امارات از طریق سرمایه گذاری ، کار و خرید ملک، به راحتی امکان پذیر است. آمار مهاجرت در لاین سرمایه گذاری در کشور امارات 22 درصد رشد داشته است. خرید ملک در امارات یکی از گزینه های مناسب سرمایه گذاری در امارات می باشد .تنها نقطه ضعف سرمایه گذاری در کشور امارات این است که نباید بیش از 49 درصد از سهام یک شرکت محلی به یک فرد خارجی تعلق بگیرد. خرید ملک از جمله روش های سرمایه گذاری محسوب می شود که می تواندمنجر به اخذ اقامت در کشور مربوطه شود؛ البته هر کشور قوانین منحصر به فرد خود را دارد.همانطور که می دانید اقتصاد امارات متحده عربی تنها از راه صادرات‌ نفت نیست و سهم زیادی از درآمد از طریق گردشگری و سرمایه گذاری های خارجی خود کشور، تامین می شود. سرانه تولید ناخالص این کشور در حد ثروتمند ترین کشورهای اروپایی می باشد. پاسپورت امارات در رنکینگ بین المللی پاسپورت ها، در رده نخست قرار داشته و یکی از معتبر ترین پاسپورت های جهان شناخته می شود.در ادامه بیشتر در این رابطه توضیح می دهیم، با ما همراه باشید.

مزایای پاسپورت امارات

در ابتدا باید بدانید پاسپورت امارات ، به عنوان قوی ترین و معتبرترین پاسپورت شناخته شده، در جهان است. نرخ بیکاری در امارات کمتر از 2 درصد است که حاکی از کم بودن تعداد بیکاران این کشور می باشد ،  همین امر احتمال پیدا کردن کار برای شما به عنوان یک نیروی کار ماهر خارجی را بالا خواهد برد. از دیگر مزایای داشتن پاسپورت امارات، این است که با در دست داشتن این پاسپورت می توانید  به ۱۶۷ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید. سیاست نظارت بر ارز در این کشور وجود ندارد و بانک‌های تجاری تحت نظارت بانک مرکزی فعالیت می کنند. همچنین مالیات شخصی از افراد دریافت نمی‌شود، که به نوبه خود مزیت بزرگی به حساب می آید. امارات از استاندارد های آموزشی بالایی برخوردار است و ورود افراد با سواد می‌تواند این سطح را بهتر نماید؛ بنابراین ، این امر سبب شده است که دولت کشور امارات، دانشجویان مهاجر زیادی را بپذیرد. شما با داشتن اقامت در دبی می توانید در دانشگاه های دولتی تحصیل کنید و دانشجویان بین المللی خارجی تنها مجازهستند در دانشگاههای خصوصی و موسسات آموزشی غیر انتفاعی این کشور تحصیل نمایند.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

مطالب مشابه:

سرمایه گذاری در داماک

سرمایه گذاری در امارات از طریق کار آفرینی

سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت در 40 دقیقه

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه