مقالات / اخذ پاسپورت بدون پایان خدمت

اخذ پاسپورت بدون پایان خدمت

همه ی ما میدانیم برای اخذ پاسپورت باید تمامی مراحل دوره خدمت گذرانده شود. یکی از دغدغه های افراد اخذ پاسپورت بدون سربازی است که ممکن است در اطرافمان دوستان و اشنایانی دیده باشیم که این مشکل برای آن ها به وجود امده است که موارد متفاوت و به خصوص دارد.

 برای رفتن به خارج از کشور حتما نیاز به کارت  پایان خدمت است و تا زمانی که کارت پایان خدمت  گرفته نشود نمی‌توانید به کشور های خارجی سفر کنید. همانطور که میدانید اخذ پاسپورت بدون پایان خدمت شرایط خاص خودش را دارد.


اما امروزه با گذر زمان میتوان دید که حتی بدون رفتن به خدمت سربازی میتوان پاسپورت دریافت کرد و برای  سفر کردن به کشورهای مختلف دنیا  برنامه ریزی کرد . افرادی که قصد سفردارند، دیگر برایشان یک مشکل بزرگ یا یک رویا نیست و برای خروج از کشور میتوانند اسنادی را ارائه دهند که نشانگر وضعیت فعلی افراد است.

توجه داشته باشید که برای سفر به خارج از کشور به شرط دارا  بودن کارت پایان خدمت که یک قانون کاملا مردانه است ، اما باید دقت کرد که تمامی سنین را در بر نمیگیرد.

 شما میتوانید برای فرزند پسرتان که هنوز به سن 18 سالگی نرسیده به راحتی پاسپورت دریافت کنید و به کشور های مورد پسندتان سفر کنید ولی در صورتی که به سن18 سال کامل رسیده و مشمول خدمت باشد باید برای سفر کردن راه هایی را برای اخذ پاسپورت بدون پایان خدمت انجام دهید و وثیقه ای در اختیار سازمان وظیفه عمومی قرار دهید. در حال ممکن برای سفر های نیمه علمی، سفر های زیارتی و سفر های علمی که هر کدام از اینها  هزینه  و مبلغ مشخصی دارند.

داماک بزرگترین ، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان ، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود . اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید ، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";