مقالات / اخذ اقامت رایگان با داماک

اخذ اقامت رایگان با داماک

کشور امارات متحده عربی و مخصوصا شهر دبی یک مقصد توریستی و جذاب برای مسافران به شمار می آید. از شرایط فوق والعاده برای زندگی در کشور امارات می توان به آب و هوای گرم و مطبوع، محیط اجتماعی بین المللی، زندگی شبانه پویا، اقتصاد پر رونق و نرخ پایین مالیات آن اشاره کرد.

اخذ اقامت با شرکت داماک

ملکی که خریداری می کنید باید مسکونی و قابل سکونت باشد که مهم ترین الزام برای کسب صلاحیت اقامت است.

با سرمایه گذاری که انجام می دهید، می توانید دو نوع ویزا دریافت کنید. اول می توانید یک ویزای 6 ماهه دریافت کنید واین نوع ویزا از اکثر هزینه های اظافی معاف می باشد. زمان رسیدگی به درخواست برای این نوع ویزا معمولا حدود یک هفته است.

دومین ویزا، ویزای 2ساله است، این گزینه نیاز به زمان رسیدگی طولانی تر(حدود یک ماه) دارد، و مشمول الزامات دیگری مثل گواهی تمکن مالی برای تأمین معاش خود و خانواده، و نیز یک مجوز ملک قابل تمدید به صورت سالیانه، می باشد.

هردونوع ویزا این امکان را برای شما فراهم می کند که در تمام مدت اعتبار آنها، به دفعات نامحدود به امارات متحده عربی سفر کنید.

کشور امارات یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه صنایع و پروژه های عظیم محسوب می‌شود که به طور کلی فرصت تجارت و صنعت در این کشور بسیار زیاد است. آمار مهاجرانی که از طریق سرمایه گذاری وارد خاک کشور امارات شده اند روز به روز در حال افزایش است واین آمار نشان می دهد که سرمایه گذاری از برنامه ریزی های مهم دولت محسوب می شود.

کشور امارات متحده عربی از نظر افزایش حقوق ارزیابی های زیادی انجام داده است و همین امر باعث رضایت کارگران در این کشور شده است. وضعیت امنیت در امارات با وجود آزادی های سیاسی و مذهبی، بالا می باشد. کشور امارات توانسته فضای کاری خوبی برای بانوان نیز ایجاد کند، و رضایت در این زمینه نیز بیش از 80 درصد بوده است.

کسانی که قصد سرمایه گذاری در کشور امارات را دارند می توانند در یکی از روش های ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه و خرید ملک اقدام کنند.

شرکت داماک بزرگترین، برند ترین و معتبر ترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هرساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری داشته باشید و هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

لازم به ذکر است که بر اساس تصویب یک قانون جدید، امارات متحده عربی ورود اتباع 13 کشور را به خاکش ممنوع کرد . این کشور ها که عمدتا اسلامی هستند عبارتند از: ایران، افغانستان، لیبی، یمن، الجزیره، کنیا ، عراق، پاکستان، ترکیه، سومالی، تونس، سوریه و لبنان.

بر اساس قوانین و ضوابط تصویب شده جدید که محدودیت های سختی را برای کشور های تعیین شده مشخص کرده است، مهم است بدانید مهاجران فقط درصورتی می توانند ویزای امارات را دریافت کنند که ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک داشته باشند.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";