مقالات / طراحی ویلای مدرن

طراحی ویلای مدرن

امروزه ساخت ویلا‌های مدرن در سراسر دنیا مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در این ویلا‌ها به خوبی می‌توان از معماری مدرن استفاده کرد. در اینجا به بررسی یک ویلای مدرن و لوکس در شرکت داماک می‌پردازیم.

چگونه با شرکت داماک DAMAC ویلای رویایی و مدرن داشته باشیم؟

توجه به مناظر

از مسائل مهم در ساخت یک ویلای زیبا، توجه به منظره‌ی اطراف آن است. دریا، جنگل و کوهستان معمولا زیباترین مناظری هستند که می‌توان برای یک ویلا در نظر گرفت. پس در ابتدا به زمینی که می‌خرید دقت زیادی داشته باشید. معمولا زمین‌هایی که در ارتفاع بیشتری قرار دارند دارای مناظر زیباتری هستند.

نمونه طراحی ویلای مدرن

  • زمین‌هایی که در ارتفاع بالاتر هستند مناظر زیبا‌تری را پوشش می‌دهند.

فضاهای داخلی

ویلا دبی دارای ۸۵۰ متر زیر‌بنا، ۵ اتاق خواب و ۸ سرویس بهداشتی و حمام است که در سه طبقه پخش شده است. چیدمان داخلی هوشمندانه روشی است که فضای‌های داخلی را با کاربری و مناظر مطابقت می‌دهد. همانطور که در مقالات داماک به طراحی مدرن اشاره کردیم، در این نوع معماری سعی بر این است که همه‌ی فضا‌های داخلی به طور پیوسته با یکدیگر و راحت، دلباز و روشن باشند.

فضای داخلی روشن و دلباز، از ملزومات یک ویلای مدرن می باشد.

این گونه ویلا‌ها معمولا یک سوئیت مستر دارند که دارای فضای باز‌تری از بقیه اتاق خواب‌هاست و طراحی منحصر به فردی دارد. در ویلای بررسی شده، اتاق مستر در طبقه‌ی بالا قرار دارد که دارای تراس بزرگی برای لذت بردن از مناظر دریا و زمین گلف است. البته باید به این نکته توجه داشت که تمامی اتاق‌ها بهتر است که پنجره و ویوی مناسبی از محیط اطراف داشته باشند.

فضا سازی ویلاهای لوکس

در زیبا‌سازی فضای اطراف ویلای مدرن، آب نقش اصلی را در معماری بازی می‌کند. به طور کلی ترکیب رنگ آبی استخر و رنگ چوب در نما و سنگ‌های سفید، ظاهری بسیار مدرن و جذاب به ویلا می‌دهد. استخر موجود در محوطه‌ی ویلا، اولین چیزی است که توجه انسان را جلب می‌کند. معمولا در ساخت استخر‌های مدرن، بخشی را داخل زمین و بخشی را خارج از آن و با دیواره‌ی شیشه‌ای می‌سازند‌.

ویلایی که  داماک آن را ساخته نیز، ترکیب زیبایی از استخر و جکوزی ایجاد می‌کند که بسیار چشم‌ نواز است. درخت‌های موجود در زمین ویلا هرگز بریده نشده اند، بلکه با ایجاد بازشو آن‌ها را از سقف عبور داده‌اند که جلوه‌ی بسیار زیبایی دارد.

استخر با دیواره‌ی شیشه‌ای در ویلاهای لوکس  داماک DAMAC

برای فضای بیرونی ویلا می‌توانید از تخت یا صندلی آفتاب در کنار استخر استفاده کنید. همچنین، استفاده از بتن اکسپوز در فضا‌سازی باغچه‌ها و درختان کوتاه مانند کاج‌های زینتی بسیار مفید هستند.

فضاسازی بیرون ویلا، یک امر بسیار مهم و تاثیر‌گذار در زیبایی ویلای شما می باشد.

امروزه آتشکده‌های کوچک به صورت یکی از المان‌های زیبا‌سازی در فضای باز اطراف ویلا‌ها یا داخل آلاچیق‌های موجود در فضای بیرونی ویلا و حیاط خانه تعبیه می‌شوند و در فصل زمستان گرمی و آرامش را برای استفاده کنندگان به ارمغان می‌آورد.

وسایل و سیستم‌های مدرن

از جمله وسایلی که می‌توان در داخل ویلا استفاده کرد؛ شومینه‌های دیواری است. شومینه گازی دیواری یا ال سی دی به خانه‌های مدرن ابهت خاصی می‌دهد. سیستم روشنایی و صوتی هوشمند نیز عضو جدایی‌ناپذیر ویلا‌های لوکس و مدرن هستند.

تمامی موضوعات مورد بررسی قرار گرفته با اینکه موارد ساده‌ای به نظر می‌رسند، اما اگر مورد توجه و اجرای درست قرار بگیرند، ویلای شما را با طراحی ویلای مدرن منطبق می‌سازند. البته پیشنهاد ما این است که برای این منظور به داماک گروپ damacgroup.org مراجعه نمایید و از مشاوره های تخصصی و حرفه ای گروه املاک و کارشناسان مجموعه  داماک DAMAC بهره مند گردید. این مجموعه برگزیده ترین سایت املاک در کشورامارات بوده و سابقه درخشانی در این زمینه دارد.

تیم مجرب داماک DAMAC در هر لحظه از شبانه روز فایل های بروز شده را در اختیار مشتری قرار می دهند تا از سرمایه گذاری مطمئن شوند.

 اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک DAMAC بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید. داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس، لاکچری و فول فرنیش را در اختیار مردم قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی DAMAC ازطریق داماک گروپ در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه