مقالات / خانه های مدرن دبی – امارات

خانه های مدرن دبی – امارات

خانه های مدرن چه ویژگی هایی دارند؟

شاید شما جزء آن دسته افرادی باشید که تمایل دارید در دیزاین و دکوراسیون خانه خود از سبک مدرن استفاده کنید، یا تمایل داشته باشید که از ایده های کلاسیک و سنتی ایده بگیرید!

شاید برای شما سوال پیش بیاید که ویژگی های خانه مدرن چیست و چه مواردی یک خانه را به یک خانه ی مدرن تبدیل میکند؟

مدرن چیست ؟

اگر بخواهیم از دید لغوی به قضیه نگاه کنیم میتوان مدرن را به معنای به کارگیری وسایل و ایده های تازه نوآوری شده در نظربگیریم. خود کلمه ی مدرن یک کلمه ی لاتین است که یک چیز تازه باب شده را معنی میدهد.

خانه مدرن در کل چگونه به نظر میرسد؟

از ویژگی های خانه مدرن تلفیق الگوهای معاصر و وسایل نو با یک جریان هماهنگ بین فضای بیرونی و داخلی می باشد که ترکیبی از آسایش و شیک بودن را به شما منتقل میکند. در واقع در سبک مدرن طبیعت و ساخته های دست بشر با هم تلفیق شده اند و سبک ها کاملا شسته رفته میباشند. تا جای ممکن از وسایل تزئینی کم استفاده میشود تا ساختار کلی منزل به بیننده منتقل شود.

از دیگر ویژگی های خانه مدرن استفاده از خطوط ساده ،نقوش نا آشنا و فرم های خالص میباشد و هیچگونه جزئیات اضافی و غیرضروری نباید به دکوراسیون شما وارد شود.

در ادامه به بررسی تک تک بخش ها و جنبه های یک منزل مدرن خواهیم پرداخت.

جدا از مباحث ظاهری و دیداری، از ویژگی های خانه مدرن هوشمند بودن آن است. مبحث امنیت در این مقوله غیرقابل انکار است و در خانه های مدرن از دستگاه های اطفاء حریق یا دوربین های مداربسته و.. استفاده میشود.

ویژگی خانه هوشمند را با داماک بشناسید خانه خود رابا داماک هوشمند کنید.

در واقع به طور کل یک خانه هوشمند هم میتواند کلاسیک باشد هم مدرن. اما هوشمند بودن خانه از موارد غیرقابل انکار در خانه های مدرن است.

خصوصیات خانه هوشمند:

  • نظارت از راه دور
  • ضد سرقت
  • سیستم اطفاء حریق
  • کنترل هوشمند دمای محیط
  • Bms (ستم مدیریت ساختمان که در اصطلاح دیگر به آن سیستم اتوماسیون ساختمان گفته می شود ، یک سیستم کنترل مبتنی بر رایانه است که در ساختمان ها نصب می شود و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی ساختمان مانند تهویه، روشنایی، سیستم های قدرت، سیستم های آتش نشانی و سیستم های امنیتی را کنترل و کنترل می کند)
  • پرده و سایبان های هوشمند
  • درب خانه هوشمند
  • نورپردازی هوشمند

نمای خانه های لاکچری و مدرن

در خانه های مدرن نمای بیرونی و داخلی باید دارای هارمونی و هماهنگی خاصی باشند. و تا حد ممکن از شلوغ کاری پرهیز شود. در نمای ساختمان های مدرن به طور معمول از تزیینات کلیشه ای چشم پوشی میشود و از مصالح با اشکال نامتعارف و شکستگی ها با هدف جذابیت استفاده میگردد.

مبلمان در دکوراسیون مدرن 

از هرچه که بگذریم تاثیر مبلمان پذیرایی و نشیمن در ظاهر مدرن آپارتمان های داماک غیر قابل انکار است. در این مورد از مبل هایی با ظاهر نوآورانه و کمیاب استفاده میشود که به طور معمول طراحی آن توسط افراد نامی انجام شده است. اما میتوانید از بدل های این مبلمان در دکوراسیون خود استفاده کنید. در مبل های مدرن خطوط و اشکال هندسی عجیب هستند و حس متفاوتی را به بیننده انتقال میدهد.

درباره داماک گروپ

از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است – تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان از سراسر جهان به ارمغان می آورد. DAMAC group با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی شیک، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه لوکس در منطقه، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون ردپای این شرکت با پروژه هایی در امارات، قطر، عربستان سعودی، اردن، عمان، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

بهترین سایت املاک، ما سایت داماک damacgroup.org را معرفی می کنیم  این سایت از بزرگترین معتبر ترین  با احترام ترین سایت در زمینه سرمایه گذاری آپارتمان، اعم از مسکونی و تجاری و اداری… با در اختیار گذاشتن وام هایی با بهره بسیار پایین در اختیار مشتریان  قرار می دهد تا یک زندگی لوکس و لاکچری  تجربه کنند.

تیم مخصصین ما در هر از ساعت ازشبانه روز خدمات به شما ارائه می دهند. با شرکت داماک damac تجربه زندگی مدرن با خرید واحد های فول فرنیش آماده تحویل  را تجربه کنید. داماک گروپ برای رفاه حال مشتریان وام هایی با بهره بسیار پایین فراهم کرده است. ازهمان ابتدا صاحب خانه شوید!

اقامت خود و خانواده تان را ظرف مدت 40 دقیقه از شرکت داماک بخواهید.

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت ومشاورین و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشد.

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست)

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه