مقالات / معماری مدرن

معماری مدرن

برای اکثر افراد مخصوصا طرفداران معماری مدرن با مشاهده ساختمان های مدرن  قابل درک است اما برای کسانی که با اصول معماری مدرن آشنا نیستند درک آن دشوار است.

یک ساختمان مدرن باید کاربردی باشد و شکل وساختار آن با توجه به کارایی آن طراحی شود، ساختمان های مدرن برای همه سليقه هاطراحی شده استز و بطور طبیعی مردم را به سمت خود جذب می کنند و سبک های معماری مدرن پیشرفته و بسیار ساده هستند. در ساختمان مدرن از تزئینات اضافی استفاده نمی شود و اصلا از گچ بری های دور سقف و تصاویر عجیب غریب درآن دیده نمی شود. ساختمان های مدرن دارای زوایای ساده و چهار گوش هستند در برخی ازآن ها از خطوط منحنی و نرم و اشکال ارگانیک نیز استفاده می شود.

 فضا یکی از مهم ترین آیتم های ساختمان مدرن می باشد، ساختمان هایی که  برای تجارت یا تفریح ساخته شده اند بسیار دلباز هستند این ساختمان های مدرن اصلا فضا را تنگ نشان نمی دهند و وقتی که از بتن هم استفاده می شود همچنان دلباز هستند.

ساختمان های مدرن همواره سبک مینیمالیسم خود را حفظ می کنند، و طراحی داخلی به سبک مدرن با تزئینات اضافی مزین نشده وساختار داخلی اتاق ها فاقد هرنوع پیچیدگی است و این ساختار بسیار نرم و آرامش بخش می باشد.

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه های مدرن از قفسه های باز استفاده  می کنند و وسایل و تجهیزات آشپزخانه به رنگ های مختلفی انتخاب می شوند و با دکوراسیون کلی فضا هماهنگ بوده و زیبایی را به ارمغان می آورند. یخچال فریزرهای مدرن بدون تزئین هستند و بر روی آن ها از مگنت های تزئینی استفاده نمی شود. جزیره آشپزخانه  نیز دارای فضاهای ذخیره ساز است و با قرار دادن وسایل و تجهیزات در زیر آن می توان از شلوغی در فضا جلوگیری کرد.

داماک بزرگترین ، معتبرترین و محبوب‌ترین شرکت ساختمانی جهان می‌باشد. در بزرگترین شرکت ساختمانی جهان ، مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود . اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید ، با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه