مقالات / خدمات مهاجرتی در دبی

خدمات مهاجرتی در دبی

تصمیم به مهاجرت به کشور دیگر یکی از سخت ترین تصمیماتی است که در زندگی خود خواهید گرفت. بنابراین ، اگر آماده برداشتن چنین گامی هستید و می خواهید روند کار تا حد ممکن روان باشد، بهتر است از مشاورین مجرب بهره بگیرید. استخدام یک مشاور حرفه ای برای مدیریت روند مهاجرت برای شما مزایای مختلفی دارد؛ از جمله صرفه جویی در وقت و هزینه. همچنین اگر شخص دیگری این کار را برای شما انجام دهد ، نیازی نیست که از قوانین مهاجرت و سایر مقررات مطلع شوید. به هر حال ، حتی کوچکترین اشتباهی نیز می تواند منجر به رد شدن درخواست ویزا شود. خوشبختانه چندین مشاور مهاجرتی در دبی وجود دارند که می توانند به سهولت روند کار کمک کنند. در اینجا برخی از گزینه های در دسترس را معرفی خواهیم کرد:

مشاوران مهاجرت Pelican

یکی از بهترین مراکز خدمات مهاجرت کانادا در دبی ،مرکز مشاوره مهاجرت Pelican می باشد که مشاوره هایی را برای کسانی که مایل به مهاجرت به استرالیا و نیوزیلند هستند ارائه می دهد. این مرکز مشاوره مهاجرت در دبی که در پنج سرویس ویزای اصلی ، مهارت کارگر ، دانشجو ، تجارت ، ویزیتور تخصص دارد ، یکی از بهترین ها است. روند کار در اینجا بسیار ساده است. اگر صلاحیت پیدا کردید ، می بایست تمام اسناد مربوط به پرونده خود را ارائه دهید ، درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تأیید ویزا باشید. کشورهایی که تحت خدمات آنها قرار دارند شامل: کانادا ، استرالیا ، نیوزیلند ، انگلیس و ایالات متحده آمریکا هستند. البته کسانی که به دنبال بازدید از کشورهای منطقه شینگن هستند، مانند: ایرلند ، رومانی ، قبرس و سایر کشورها – نیز پذیرایی می شوند. بقیه خدمات Pelican، کانادا ، استرالیا و نیوزیلند را پوشش می دهد. لازم به ذکر است که مشاوره اولیه رایگان است.

DM CONSULTANTS 

اولین پیشنهاد ما برای مشاوره مهاجرت در دبی ، مشاوران DM است. این شرکت با داشتن چندین شعبه در سایر نقاط جهان یکی از بهترین مراکز مشاوره در دبی محسوب می شود. هدف این شرکت ارائه خدمات ساده برای مهاجرت به کشورهایی مانند: انگلستان ، کانادا ، استرالیا و ایالات متحده آمریکا است. مشاوران اختصاصی ویزا به مشتریانی که از هر مرحله عبور می کنند اختصاص می یابد. خدمات ارائه شده در مشاوران DM هر مرحله از روند مهاجرت را پوشش می دهد. به عنوان مثال : خدمات Student Visa به دانشجویان کمک می کند تا فرایندهای مختلف مورد نیاز برای تحصیل در ایالات متحده آمریکا ، انگلیس ، نیوزیلند و کانادا را طی کنند.

AINIT IMMIGRATION SERVICES

رتبه دوم در لیست بهترین مشاوران مهاجرت در دبی ، مختص خدمات مهاجرتی AINIT است. شغلی که از زمان تأسیس آن در سال 2001 به دلیل خدمات بین المللی تحصیل و مهاجرت مشهور است ، AINIT دارای مجموعه گسترده ای از خدمات با چندین شعبه در سراسر جهان است. این سرویس که یکی از بهترین مشاوران ویزای دانشجویی در دبی محسوب می شود ، متعهد به ارائه خدمات شخصی به هر مشتری با توجه به نیازهای فردی است. با سابقه قوی در زمینه تأیید ویزا ، این  مرکز در حال حاضر به چندین متقاضی کمک کرده است که به مقصد رویایی خود برسند. علاوه بر این ، AINIT در ویزاهای تجاری نیز تخصص دارد. برنامه ویزای مهاجرت تجاری استرالیا را در نظر بگیرید که متقاضیان را قادر به مدیریت مشاغل در کشور می کند. از مزایای صاحبان مشاغل در این زمینه می توان به توانایی حمایت مالی از اعضای خانواده ، سفر آسان به استرالیا و یا موارد دیگر اشاره کرد.

PREMIERS

Premiers که سالانه با تقریباً 1000 سرویس مهاجرتی سروکار دارد ، لیاقت دارد در لیست بهترین خدمات مهاجرتی در دبی قرار بگیرد. خدمات ارائه شده توسط Premiers شامل: مهاجرت ماهرانه ، تابعیت دوم ، برنامه های تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت تجاری است. این سرویس همچنین به عنوان یکی از بزرگترین خدمات مشاوره مهاجرت در خاورمیانه در نظر گرفته می شود و در بین افرادی که به دنبال خدمات جامع مهاجرت هستند بسیار محبوب است. به عنوان مثال : خدمات Citizen Passport  آنها را در نظر بگیرید که باعث می شود افراد مایل به استفاده راحت تر از مزایای استفاده از آن باشند. علاوه بر این ، Premiers همچنین طیف چشمگیری از کشورها را شامل می شود؛ از کانادا گرفته تا کشورهای شینگن که بیشتر اروپا و سایر کشورها را پوشش می دهد.

GLOBAL MIGRATION SERVICES

با چندین شعبه در سراسر جهان و بیش از 20،000 پروژه موفق ، شایسته جایگاهی به عنوان یکی از بهترین مراکز مشاوره مهاجرت در دبی است. این سرویس با داشتن تیمی از افسران مهاجرت که دارای سال ها تجربه در صنعت هستند، گزینه های مختلفی را برای هرکسی که می خواهد زندگی بدون دردسری را در کشوری دیگر بسازد فراهم می کند. خدمات مهاجرت جهانی به عنوان یکی از نمایندگی های اصلی مهاجرت در دبی ، شامل: مهاجرت ، ویزا و  اقامت از طریق سرمایه گذاری است. گزینه سوم ، اقامت از طریق سرمایه گذاری  ، یک گزینه محبوب برای به دست آوردن تابعیت دوم با سرمایه گذاری در اقتصاد کشور دیگر است. از دیگر خدمات مهاجرت جهانی می توان به اخذ ویزای بازدید، در طیف وسیعی از کشورها اشاره کرد.َ

PACIFIC MIGRATION

مهاجرت به آن سوی اقیانوس آرام ،مشتری را قادر می سازد تا آرزوی مهاجرت به کشورهایی مانند: ایالات متحده ، استرالیا ، انگلستان و آلمان را برآورده کند. آن ها یک تیم از نمایندگان حرفه ای دارند که با مشتری کار می کنند تا آنها را در مورد شرایط مهاجرت خود آموزش دهند. علاوه بر این ، این سرویس مشتریان را در انتخاب کشورهایی متناسب با خواسته های خاص آن ها راهنمایی می کند. در حال حاضر ، این شرکت در حال ارائه خدمات مشاوره ای برای مهاجرت استرالیا ، کانادا ، اروپا و همچنین مجوزهای کار لهستان ، ویزای دانشجویی ، اقامت اسلوونی ، ویزای بازدید از شینگن و سایر موارد است. متقاضیان علاقه مند می توانند با پر کردن فرم در وب سایت آژانس ، ارزیابی رایگان دریافت کنند.

MIGRATION CONSULTANTS

مشاوران مهاجرت معتبر در دبی ، ویزاهای کاری و ماهرانه را برای کانادا ، نیوزیلند ، استرالیا و… ارائه می دهند. متخصصان مهاجرت در این شرکت به خوبی در قوانین مهاجرت و سیاست گذاری در کشورهای پیشرفته تبحر دارند و برای هر کسی که قصد اقامت یا بازدید از این مکان ها را دارد کاملاً مناسب است. این فرایند در اینجا شامل: ارزیابی برای تأیید ویزا ، آماده سازی مشتری برای مصاحبه و حمایت از مشتری برای تهیه برنامه است. از دیگر خدمات می توان به : تصحیح مدارک برای اطمینان از پاک بودن برنامه ها از خطا یا هرگونه مغایرت اشاره کرد. خدمات مشاوره با وکلای معتبر بین المللی و مشاوران مهاجرت که مجوز انجام وظایف خود را در صنعت دارند، کار می کند. این سرویس که یک راه حل یک مرحله ای برای خدمات مهاجرتی در دبی است ، دارای چندین داستان پرونده است و برای کسانی که قبلاً از خدمات آن استفاده کرده اند ، یک آژانس قابل اعتماد محسوب می شود.

ROYAL MIGRATION SOLUTIONS

Royal Migration Solutions که در Business Bay واقع شده است ، یک شرکت مستقر در دبی است که خدمات ویزا مانند: ویزای مهاجرت ، ویزای کار ، ویزای تحصیل و مجوز کار را ارائه می دهد. این شرکت دارای 98.5 درصد موفقیت و سال ها تجربه با تعداد زیادی مشتری راضی است که طی سال های گذشته از خدمات آن استفاده کرده اند. خدمات در Royal Migration Solutions شامل ارزیابی صلاحیت مهاجرت از طریق صلاحیت مشتری ، کار با شرکت های حقوقی مهاجرت برای پاسخگویی به سوالات مشتری ، کمک به روند درخواست و ارسال درخواست از طرف مشتری های خود است. هر مشاور استخدام شده در Royal Migration Solutions لازم است شش ماه برنامه آموزش داخلی تهاجمی را پشت سر بگذارد. این برنامه که از هشت دوره تشکیل شده است ، اطمینان حاصل می کند که مشتریانی که ارزش ارائه می دهند ، ارائه می شوند.

داماک

شرکت داماک یکی از مشهورترین و بزرگترین شرکت های سازنده ی املاک و مستغلات جهانی است . که در دبی نیز بسیار درخشان عمل کرده و سازه هایی بسیار خیره کننده، پیشرفته، شیک و مدرنی را طراحی و اجرا نموده است . در دنیای مدرن و پیشرفته ی امروزه، لازمه ی داشتن یک زندگی آرام و راحت، داشتن تجملات و امکانات و رفاهیات جدید و به روز دنیا است که شرکت داماک این موضوع را به خوبی دریافته و تمامی موارد مورد پسند و مورد نیاز همگان را در تکمیل و تجهیز پروژه های خود به خوبی رعایت کرده و به کار برده است. مشاورین فارسی زبان داماک با پشتیبانی ۲۴ساعته ، پاسخ گوی شما عزیزان هستند . با خرید ملک از داماک با شرایطی متفاوت و آسان ،اقامتی راحت را تجربه کنید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه