مقالات / مدینه جمیرا

مدینه جمیرا

شهر دبی به دلیل آب و هوای گرم و خشک در ابتدا یک شهر بیابانی بوده اما امروزه با ارتقا زیرساخت های مختلف و احداث سازه های شگفت انگیز ، به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری بی همتا در کشور امارات تبدیل شده است. همچنین بلندترین برج های جهان، مهیج ترین پارک های آبی ، شهربازی ها و … در این شهر واقع شده اند.

“داماک برترین سایت املاک دبی” مدینه جمیرا را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

معرفی مدینه جمیرا

Madinat Jumeirah یک استراحتگاه 5 ستاره در دبی است. این بنا بزرگترین تفرجگاه کشور امارات است که در بیش از 40 هکتار از مناظر و باغ ها گسترش یافته است. مدینه جمیرا به گونه ای طراحی شده است که به یک شهر سنتی شباهت دارد. این اقامتگاه شامل چهار هتل مجلل: القصر، جمیرا مینا السلام،النصیم و دارالمسیاف می باشد. این استراحتگاه دارای بیش از 50 رستوران و بار است.

  • 1.القصر

Al Qasr، که به معنای واقعی کلمه به “قصر” ترجمه می شود،  شامل 294 اتاق و سوئیت است که برای انعکاس محل اقامت تابستانی یک شیخ طراحی شده است.

  • 2.مینا السلام

Mina A ‘Salam، یا “بندر صلح” اولین بوتیک هتلی بود که تکمیل شد و دارای 292 اتاق و سوئیت است.

  • 3.دارالمسایف

این بخش شامل 29 محل اقامتگاه مستقل و دو طبقه مسکونی با الهام از خانه های تابستانی سنتی عربستان است. هر یک از 29 خانه دارای 9 تا 11 اتاق و سوئیت است که در مناطق استراحتگاه گسترش یافته اند.

  • 4.النصیم

Al Naseem، که به  “The Breeze” ترجمه می شود، آخرین بوتیک هتل تکمیل شده، شامل 430 اتاق و سوئیت می باشد. با این حال، تنها هتل در جمیرا است که از طریق آبراهه به هتل های دیگر ارتباط ندارد.

4 کیلومتر از آبراهه ها، مناطق مختلف رفت و آمد مکرر را به هم متصل می کنند و تاکسی های آبی (ابر قایق) به مهمانان اجازه می دهد تا در امتداد آنها به تمام نقاط سفر کنند.

امکانات مدینه جمیرا

سالن تاتر، یک مرکز تجاری، سرویس مراقبت از کودک، زمین بازی و … از جمله این امکانات می باشد.

توانبخشی لاک پشت ها

آبراهه های Madinat Jumeirah محل نگهداری و پناهگاه لاک پشت ها است و هدف آن درمان و بهبود لاک پشت های آسیب دیده، قبل از رها سازی در طبیعت است.

موقعیت مدینه جمیرا دبی

مدینه جمیرا در دو کیلومتری ساحل اختصاصی مجاور هتل ساحلی جمیرا ، برج العرب و پارک آبی وایلد وادی واقع شده است.

سخن آخر

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

مطالب مشابه:

پارک آبی وایلد وادی

هیجان انگیز ترین پارک های دبی

شهر شناور دبی

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه