مقالات / نقشه سازه های لوکس و لاکچری در دبی – امارات

نقشه سازه های لوکس و لاکچری در دبی – امارات

نقشه سازه های لوکس و لاکچری را به دست کارشناسان داماک بسپارید تا خانه رویایی شما را بسازند.

چگونه یک نقشه آپارتمان استاندارد طراحی کنیم؟

نقشه ساختمان علت اصلی تمایز دو خانه با متراژ ثابت و تفاوت در جایگزینی نقاط مختلف خانه می باشد. بسیار به گوش شما رسیده که میگویند فلان آپارتمان خوش نقش است این برداشت نتیجه جانمایی صحیح توسط طراح بوده است و باید قبل از شروع به طراحی، کاملا شرایط خارجی و داخلی خانه را در نظر بگیریم.

یک نقشه آپارتمان که به خوبی طراحی شده، باید دارای موارد زیر باشد:

  • ورودی

ورودی یا کفش کن که شامل آینه دیواری به همراه جاکفشی می باشد باید به گونه ایی طراحی شده باشد که اگر مهمان یا غریبه وارد شود به حریم شخصی اعضای خانواده لطمه وارد نشود. اگر متراژ اجازه بدهد بهتراست دستشویی مهمان را نیز در این بخش تعبیه کنیم.

چگونه یک نقشه خانه لوکس استاندارد طراحی کنیم؟

  • اتاق نشیمن

حالتی نیمه خصوصی دارد بهتر است به گونه ایی جانمایی شود که اگر برایتان مهمان آمد باز هم اعضای خانواده بتوانند بدون برخورد با مهمان در آن جا به ادامه کارهایشان بپردازند و حداقل مبلمان مورد نیاز یک کاناپه به همراه تلویزیون است. در واقع محیطی است که بیشتر وقت اعضای خانواده در آنجا سپری می شود و معمولا بین 20 تا 30 مترمربع است و باید دور از پذیرایی و نزدیک آشپزخانه باشد .

  • آشپزخانه

یکی از اصلی ترین و پر رفت و آمد ترین مکان ها آشپزخانه می باشد و به همین دلیل طراحی آن با دقت بالایی انجام می گیرد. آیا تا به حال مثلث کار آشپزخانه به گوش شما رسیده است یا خیر؟ منظور از مثلث کار نحوه قرارگیری سینک، اجاق گاز و یخچال می باشد که اگر در یک راستا قرار بگیرند بسیار خسته کننده و کارایی آن ها کمتر می شود و باید به شکل سه راس مثلث قرار گیرند.

  • اتاق پذیرایی

محیطی غیر خصوصی که برای پذیرایی از مهمان تعبیه می شود و متراژ آن باید در حدی در نظر گرفته شود که یک دست مبلمان در آن بتوان چید. در بسیاری از منازل فضای اتاق پذیرایی و ناهار خوری تلفیقی می باشد بهتر است با ورودی و آشپزخانه ارتباط مستقیم داشته باشد و کاملا از فضاهای خصوصی و خواب جدا تعبیه گردد.

چگونه یک نقشه خانه استاندارد طراحی کنیم؟

  • اتاق خواب های خانه لوکس

آرام ترین بخش خانه را به اتاق های خواب اختصاص دهید. اتاق های خواب شامل اتاق والدین و فرزندان می باشد که متراژ اتاق والدین 20 متر و اتاق فرزندان بین 12 تا 15 متر متغیر است و در اتاق خواب والدین تنها یک تخت دو نفره کافی است اما در اتاق خواب فرزندان علاوه بر تخت میز تحریر هم تعبیه می شود.

به طور کلی وقتی به اصول و روابط بین فضاها توجه شود نقشه استاندارد تولید می شود.

درراستای این امر ما به شما شرکت داماک گروپ را معرفی میکنیم که بهترین سازه لوکس و لاکچری با نقشه هایی در شرایط استاندارد جهانی به شما ارائه می دهد.

درباره damac

DAMAC group از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است که تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان سراسر جهان به ارمغان آورده است. damacgroup.org با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی شیک، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه املاک لوکس در منطقه، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون ردپای این شرکت با پروژه هایی در امارات، قطر، عربستان سعودی، اردن، عمان، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید، مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید. داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد.

با اعتماد به اعضای ما رفاه و آسایش را به خانه هایتان به ارمغان ببرید.

برای اطلاعات بیشر می توانید از طریق وب سایت و مشاورین ما و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه