مقالات / کسب درآمد در شهر دبی

کسب درآمد در شهر دبی

نکته مهم در این نوع سرمایه‌گذاری فصلی بودن آن است مثلا در شمال کشور امارات در فصول بهار و تابستان درآمد این روش بسیار زیاد و در پاییز و زمستان می‌خوابد و برعکس در پاییز و زمستان بازار اجاره ویلا روی بورس است و در فصول دیگر می‌خوابد. نکته‌ی دیگر برای رسیدن به درآمد ثابت از طریق اجاره ویلا، فعالیت بلند مدت و مستمر و کسب مشتریان بیشتر و دائمی به‌ مرور زمان است.

سرمایه‌گذاری املاک با خرید خانه کلنگی در دبی 

خرید و بازسازی خانه‌های کلنگی یکی دیگر از راه‌های ورود به بازار املاک با سرمایه کم است. به ‌این ‌ترتیب که با خرید خانه‌های کلنگی شهری و روستایی و بازسازی آن‌ها به آخرین امکانات رفاهی می‌توانید همان ملک را با قیمت به‌ مراتب بالاتر بفروشید و کسب درآمد کنید. در این مسیر می‌توانید با معماران و طراحان دکوراسیون داخلی نیز شراکت کنید. به‌این‌ترتیب که ملک از شما و بازسازی از آن‌ها و سپس درآمد حاصل از فروش را با داماک گروپ تقسیم کنید.

بازسازی خانه‌های کلنگی در مناطق شهری و تبدیل خانه‌های روستایی به ویلاهای لاکچری  با داماک گروپ در مناطق روستایی دو گزینه‌ی بسیار محبوب از این نوع سرمایه‌گذاری هستند.

هر چند وقت دولت امارات و سیستم بانکی کشور برای به راه انداختن جریان نقدینگی در جامعه اقدام به تعریف طرح‌های مسکن و ارائه تسهیلات بانکی با شرایط خوب می‌کنند. برای استفاده از این نوع تسهیلات باید همیشه گوش ‌به ‌زنگ و هوشیار باشید و به‌ محض تصویب چنین مصوباتی اقدام کنید.

در راستای این امر با کمک شرکت داماک گروپ با وام های بدون بهره با اقساط آسان می توانید صاحب املاک لاکچری و لوکس شوید.

خرید خانه با وام  

درصورتی‌ که پول کافی برای خرید خانه را ندارید، می‌توانید با سپرده‌گذاری در بانک‌های مطرح کشور و طی یک دوره زمانی محدود اقدام به دریافت وام مسکن و خرید خانه و پرداخت اقساط وام از طریق دریافت اجاره‌ بها نمایید. در این مورد می‌توانید با خرید خانه‌ی دوبلکس و حتی تریپلکس و آپارتمان، اقدام به سکونت در یک واحد و کسب درآمد از واحدهای دیگر و بازپرداخت وام مسکن با داماک گروپ نمایید.

سرمایه‌گذاری املاک با خرید زمین

خرید زمین جزو اقسام سرمایه‌گذاری املاک است که پایین ‌ترین نرخ بازگشت سرمایه نسبت به اقسام دیگر املاک را دارد اما امکان ورود به آن با سرمایه‌ی کم وجود دارد. درمورد سرمایه‌گذاری با خرید زمین باید دنبال زمین‌های خام باشید که نیاز به رسیدگی دارند و در ادامه به اشکال مختلف: دیوارکشی، گرفتن تغییر کاربری، سند و جواز ساخت، برای آن‌ها ارزش افزوده ایجاد کنید.

با خرید زمین در مناطق مطرح حومه شهر دبی و فروش آن پس از پیشرفت و ترقی عمرانی منطقه و یا خرید زمین‌های خارج از بافت شهری و طرح های روستایی با علم به ورود آن‌ها به داخل بافت و طرح ها در آینده و داشتن دید بلند مدت می‌توانید کسب درآمد خوبی از خرید و فروش زمین خام در مناطق مختلف کشور نمایید.

سرمایه‌گذاری املاک با خرید املاک تجاری دبی

خرید مغازه و اداره و املاک تجاری دبی علی رغم داشتن قیمت و ارزش بالاتر و نیازمندی به سرمایه بیشتر، به دلیل متراژ به ‌مراتب پایین‌تر، نسبت به املاک مسکونی قابلیت خرید و سرمایه‌گذاری بیشتری دارند. به‌طور مثال امکان خرید خانه ۲۰ متری در هیچ نقطه از کشور وجود ندارد اما خرید مغازه‌های با متراژ ۱۲ تا ۲۰ متری ممکن و بسیار سودآورتر از خرید خانه است.

خرید انبار و اجاره دادن آن هم یکی دیگر از انواع سرمایه‌گذاری املاک تجاری است که درآمد خوبی را به دنبال دارد.

یکی از نکات مهم در زمینه سرمایه‌گذاری در املاک تجاری، افزایش ارزش بیشتر آن‌ها با گذشت زمان نسبت به املاک مسکونی است نکته‌ی مهم دیگر قراردادهای اجاره بلند مدت املاک تجاری نسبت به املاک مسکونی است. با توجه به اینکه بسیاری از کسب و کارها تمایل کمتری به تغییر آدرس خود را دارند و قراردادهای اجاره خود را برای سال‌های متمادی تمدید می‌کنند.

سرمایه‌گذاری با خرید املاک زیر قیمت از داماک گروپ

خرید املاک زیر قیمت شاید کمی غیرعادلانه و ناجوانمردانه به نظر برسد اما یکی از پرسودترین نوع معاملات ملکی در کشور نیز هست که نیاز به سرمایه آن‌چنان هم ندارد. به خریداران این نوع املاک در کشور شکارچیان ملک می‌گویند که در حال حاضر جزو ثروتمندترین افراد جامعه هستند.

در این نوع سرمایه‌گذاری، فرد سرمایه‌گذار دنبال املاک زیر قیمت می‌گردد. بسیاری از افراد به دلایل مختلف (معمولا مشکلات مالی) اقدام به فروش املاک خود با قیمت‌های پایین‌تر از قیمت بازار می‌کنند؛ چون به پول آن فوری و سریع احتیاج دارند. در حالت عادی هر ملکی پس‌ازاینکه برای فروش گذاشته می‌شود مدتی باید معلق بماند تا برای آن مشتری پیدا شده و معامله شود. این زمان در دوره‌های رکود بازار مسکن می‌تواند تا چند سال نیز طول بکشد.

برخی از افراد به دلیل مشکلات مالی و یا اتفاقات ناگوار و ناگهانی مجبور به فروش املاک خود به‌صورت فوری و زیر قیمت می‌شوند. در این میان شکارچیان زمین وارد عمل شده و به‌صورت نقد و با قیمت‌های به‌ مراتب پایین‌تر از ارزش واقعی، ملک مورد نظر را می‌خرند.

برای پیدا کردن زمین و املاک زیر قیمت در مناطق مختلف کشور امارات کافی است به بخش املاک زیر قیمت، در وب‌ سایت داماک گروپ مراجعه کنید و یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه