مقالات / ویلاهای لوکس دبی – امارات

ویلاهای لوکس دبی – امارات

آیا می خواهید در دبی صاحب ویلا لوکس و لاکچری شوید ؟ 

زندگی رویایی و فوق لاکچری خود را در دبی از طریق داماک گروپ بدست آورید با مراجعه به سایت داماک گروپ damac از مشاورین و متخصصین  داماک بهره مند شوید.

ویلا لوکس دبی لاکچری چیست؟

لاکچری به عنوان یک کلمه ای که ریشه فرانسوی دارد، برای تعریف شرایط یا چیزهایی است که خیلی بیشتر از نیازهای اساسی را ارایه می نماید. وقتی ویلای لوکس لاکچری دبی ذکر می گردد، منظور مکانی است مجهز به جزئیاتی که راحتی و سهولت را در کنار استانداردهای عادی ارائه می دهد. این نوع ویلا ها که همه نیازهای زندگی را در مقایسه با سایر املاک مختلف برآورده می کنند، دارای زمینه های وسیع زندگی و دارای ویژگی های مشترک هستند. ویلا های لاکچری معمولا چشم انداز وسیعی از دریا، شهر یا جنگل و یا یک باغ بزرگ ارائه می کنند.

دبی یکی از شهرهای مهم امیر نشین امارت متحده عربی است و بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ بعد از ابوظبی می باشد. به دلیل پیشرفت های زیاد دبی در صنایع مختلف و عرصه ی تجارت جهانی طی دو دهه ی گذشته ویلاها و برج های بی نظیر و بسیار گرانقیمتی در این شهر ساخته شده است. زیباترین خانه های دبی با قیمت های رویایی و میلیون دلاری در بازار املاک به فروش می رسد با این حال  موقعیت و سطح کیفی زندگی در دبی، سرمایه گذاران زیادی را جذب می نماید. بنابراین رقابت برای ساخت ویلاها و آپارتمان های شیک و مدرن روز به روز بیشتر می شود.

یک ویلا لوکس دبی  چه ویژگی هایی دارد ؟

در این بخش با چند ویژگی یک ویلای لوکس در دبی آشنا میشویم  که این ویژگی ها شامل محوطه ی ویلا، بهترین شکل محوطه سازی، نمای ویلا، استفاده از بهترین مصالح برای نماسازی، سبک ویلا، مواد و مصالح کلاسیک و مدرن میباشند.

 آشنایی با انواع ویلا لوکس در دبی با داماک damac

در گذشته اغلب ویلا‌ها به صورت یک طبقه ساخته میشد ولی به تدریج ساخت ویلاهای دوبلکس و تریپلکس رواج پیدا کرد، و بدیهی است که نوع ساخت ویلا بر قیمت نهایی آن تاثیر گذار است. اگر خواهان ویلاهای لوکس و لاکچری میباشید با داماک DAMAC در ارتباط باشید.

ویلا لوکس دبی فلت:

قدیمی ترین نوع ویلا، ویلا فلت یا یک طبقه می باشد و پیشینه طولانی تری نسبت به ویلاهای تریپلکس یا دوبلکس دارند. اغلب ویلاهای فلت به دلیل تغییر سلیقه جمعی، تبدیل به ویلاهای دو الی سه طبقه شده و بازسازی شده اند. یکی از دلایل تبدیل ویلا فلت به دوبلکس یا تریبلکس را می توان گران شدن زمین دانست.

ویلا لوکس دبی  نیم پیلوت:

تعدادی از ویلاها به ویلاهای نیمه ‌دوبلکس و یا نیم ‌پیلوت شهرت دارند. اختلاف طبقات در ویلا نیم پیلوت کمتر از حدی است که بتوان آن را ویلا لوکس دبی دوبلکس نامید. در ویلاهای نیم پیلوت در طبقه اول با ایجاد چند پله، یک نیم طبقه را بوجود می آورند و برای مثال اتاق یا بخشی دیگر از ویلا را از طبقه اول جدا می سازند و از فضای زیرین آن برای مواردی مثل پارکینگ، موتور خانه و … استفاده می کنند. این کار هم موجب زیباتر شدن ویلا می شود و هم این امکان را به ما می دهد که از فضای موجود استفاده بهینه کنیم. این نوع ویلاها بین ویلاهای فلت و دوبلکس قرار دارند و قیمت آن ها از ویلاهای فلت بالاتر و از ویلاهای دوبلکس ارزان تر هستند.

ویلا لوکس دبی دوبلکس:

ویلاهای دوبلکس نوعی از ویلا هستند که در آن ها برای دست یابی به قسمت دیگری از ویلا احتیاج به تغییر طبقه باشد. به دیگر سخن تمامی قسمت های ویلا در سطح یکسان قرار نگرفته است و برخی قسمت ها در طبقات جداگانه ای قرار دارند.

این ویلاها بسیار زیباتر از ویلاهای فلت می باشند زیرا ایده های بسیار جالبتری را می توان در آن ها اجرا کرد. ویلاهای دوبلکس، به جز زیبایی، ویژگی های مثبت دیگری مثل امکان استفاده از چشم انداز و منظره خارج از ویلا را دارند که مشاهده ی آن بسیار دلچسب است.

دیزاین داخلی ویلاهای لوکس دبی:

1: راه پله های گردان

2: پنجره های بزرگ تمام قدی

ودر مجموع دکوراسیون داخلی گیرا و دل ربا است بی تردید ویلا لوکس دبی لاکچری بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

اقامتی لاکچری در ویلاهای لاکچری را با داماک گروپ DAMAC  تجربه کنید. داماک گروپ DAMAC  با مجرب ترين متخصصان خود بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

زندگی لاکچری در ویلاهای لاکچری را از ما بخواهید با داماک گروپ DAMAC  به زیباترین رویاهاي خود  در لاکچری ترین و لوکس ترین ویلاها برسيد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";