مقالات / دفتر کار لاکچری در دبی

دفتر کار لاکچری در دبی

شما می توانید با داشتن دفتر کار لاکچری در دبی بهترین کسب و کار را برای خود راه انداخته و از این راه درآمدزایی بالایی داشته باشید. یکی از نکات بسیار مهم در خصوص کار و دفتر کار لاکچری در دبی این است که قبل از بررسی موسسات معتبر کاریابی در دبی شرایط و قواعد کلی آن را بدانید.

در شهر دبی قرارداد کاری بر دو نوع تنظیم می شود:

  • قرارداد کاری محدود
  • قرارداد کاری نامحدود

قرارداد کاری محدود: قرارداد کاری محدود در دبی مدت زمان محدود و مشخصی دارد و معمولاً بسته به مدت زمان اقامت شخص در دبی می باشد. پس از اتمام مدت، قرارداد خود به خود فسخ شده محسوب می شود. قرارداد های محدود معمولاً برای انجام کارهای پروژه ای مناسب می باشند.

قرارداد محدود با موافقت هر دو طرف قرارداد امکان تمدید دارند . در صورتی که کارمند زودتر از موعد قرارداد بخواهد قرارداد را فسخ کند باید به میزان 3 ماه حقوق و مزایای خود، خسارت پرداخت کند. اگر کارفرما بخواهد زودتر از موعد قرارداد را فسخ کند باید نیمی از 3 ماه حقوق و پاداش کارمند را به عنوان خسارت به وی پرداخت کند. برای مثال: استخدام یک مهندس عمران در دبی برای انجام یک پروژه ساختمانی 2 ساله یک قرارداد کاری محدود می باشد.

قرارداد کاری نامحدود: قرارداد نامحدود در دبی بدون مدت بوده و تحت شرایط خاصی قابل فسخ می باشد. به علت ساده تر بودن قوانین در خصوص قرارداد های نامحدود کاری، اکثر قرارداد های کاری در شهر دبی به صورت نامحدود بسته می شوند. این نوع استخدام بیشتر برای افرادی می باشد که قصد استخدام دائم را دارند. برای مثال استخدام یک کارگر ساده در دبی معمولاً به صورت نامحدود می باشد.

دفتر کار لاکچری و موسسات کاریابی در دبی

داماک damac در این بخش به دفتر کار لاکچری و موسسات کاریابی در دبی می پردازد.

افراد می‌توانند قبل از ایجاد دفتر کار لاکچری دبی، ابتدا به موسسات کاریابی این شهر رفته و مهارت لازم را در حیطه‌ی کاری خود ببینند و سپس دست به ایجاد دفتر کار لاکچری دبی بپردازند. متقاضیان کار در دبی می‌توانند از چند طریق به کاریابی بپردازند.

یکی از ویزاهایی که افراد متقاضی کار می‌تواند دریافت نمایند، ویزای جاب آفر یا پیشنهاد شغلی می باشد. در این صورت فرد متقاضی با مراجعه حضوری به کارفرما و ارائه شرایط خود و رزومه کاری خود می تواند ارتباط برقرار نماید. یکی دیگر از راه های کاریابی در این شهر مراجعه به سایت ها و یا موسسات بین المللی و قانونی کاریابی است.

یکی از روش‌های کاریابی در دبی برای متقاضیان کار در این شهر، استفاده از موسسات کاریابی است. موسسات کاریابی می توانند متقاضی را به طور مستقیم با کارفرما ارتباط دهند. این موضوع باعث می‌شود که متقاضیان کار در دبی به راحتی بتواند شرایط کاری مختلف را در این شهر مورد بررسی قرار دهند و کاری را که متناسب با تخصص و سابقه کاری آنهاست را پیدا کنند.

همچنین کارفرماها می‌توانند موقعیت های مورد نیاز کاری خود را در این سایت ها معرفی نمایند تا متقاضیان کار در دبی بتوانند به راحتی آنها را ملاحظه کرده و در صورتی که شرایط اعلام شده از طرف کارفرما را مناسب ببینند، بتوانند درخواست خود را به کارفرماها اعلام نمایند.

شرایط کلی کار در دبی

از دفتر کار دبی که بگذریم به شرایط کلی کار در دبی میرسیم که در ذیل به شرح آن پرداخته ایم:

فرصت های کاری در دبی بسیار فراوان و زیاد می باشد. بسیاری از مهاجران مشاغل را از طریق شرکت های کاریابی بین المللی در کشورهای خود می یابند. در دبی بسیاری از موقعیت ها از طریق آژانس های استخدام یا به صورت آنلاین در معرض دید نیروی متخصص می باشد.

یکی از مهم ترین موضوعات افرادی که قصد کار در دبی دارند و باید بدانند بررسی میزان نرخ بیکاری این شهر است. نرخ بیکاری هر شهر نشان دهنده ی میزان حضور سرمایه‌گذاران در اقتصاد آن شهر و پویا بودن اقتصاد آن کشور می باشد.

مهاجرین معمولاً به دنبال آن هستند که بتوانند پس از حضور و کار در دبی، به اقامت بلند مدت و یا پاسپورت آن شهر دست یابند. دبی جزو شهرهایی است که شرایط کسب اقامت و یا تابعیت را بسیار دشوار ساخته است و افرادی که جهت کار در دبی اقدام می‌کنند در ابتدا اقامت‌های کوتاه مدت و موقتی دریافت می‌کنند که مدت آن‌ها بستگی به زمان قرارداد آن‌ها دارد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه