مقالات / زندگی لوکس با آپارتمان های داماک

زندگی لوکس با آپارتمان های داماک

در این محتوا به زندگی لوکس با آپارتمان های داماک damac می پردازیم. افراد می توانند با خرید آپارتمان در شهر دبی بهترین و راحت ترین زندگی را داشته باشند. در ادامه به معرفی تعدادی از این آپارتمان ها می پردازیم.

نویتاس تاور (فیورا):

موقعیت محلی آن در شهرک آکویا اکسیژن است و زمین گلف – فضای سبز – فضای شهرک و ویو دارد. دارای امکاناتی از قبیل: استخر- سونا- سالن ورزشی- سالن بازی- نگهبانی- خدمات شبانه روزی- فروشگاه – امکانات کامل می باشد. دارای 13طبقه – 2طبقه پارکینگ و نزدیک به سه بزرگراه – از یک طرف به خیابان اصلی می باشد.  شروع قیمت از 310.000 درهم و به صورت اقساط بدون بهره است.

مجستین:

این آپارتمان ها که به صورت فول فرنیش است در بیزنس بی قرار دارد. امکانات آن: استخر – سونا – سالن ورزشی- سالن بازی- نگهبانی و خدمات شبانه روزی- خدماتی- رستوران- کافی شاپ- سالن اجتماعات- خدمات عمومی و تعداد طبقات: 21 طبقه – سه طبقه پارکینگ – دو طبقه عمومی – یک طبقه لابی و نزدیک به دبی مال – برج خلیفه می باشد.

لورتو:

موقعیت آن در شهرک داماک هیلز و دارای آشپزخانه فرنیش است. امکانات آن: استخر، سونا، سالن ورزشی، سالن بازی، نگهبانی و خدمات شبانه روزی، فروشگاه، مرکز خرید، پزشک مقیم، تمام مشاغل خدماتی، رستوران، روم سرویس، کافی شاپ، سالن اجتماعات، مهد کودک، ولت پارکینگ

تعداد طبقات:

9 طبقه – دو طبقه پارکینگ – یک طبقه عمومی – یک طبقه لابی – یک طبقه تجاری و شروع قیمت آن از 1.262.000 درهم می باشد .

زندگی لوکس با آپارتمان های داماک و ویژگی این آپارتمان ها

در این قسمت به زندگی لوکس با آپارتمان های داماک و ویژگی این آپارتمان ها می پردازیم.

ارکید:

این آپارتمان واقع در شهرک داماک هیلز و دارای امکاناتی نظیر استخر – سونا – سالن ورزشی – سالن بازی – نگهبانی و خدمات شبانه روزی – فروشگاه – مرکز خرید – پزشک مقیم – تمام مشاغل خدماتی – رستوران – روم سرویس – کافی شاپ – سالن اجتماعات – مهد کودک –پارکینگ می باشد. و نزدیک به مرکز خرید شهرک داماک هیلز – فضای تفریحی – پارک و مجتمع تجاری می باشد . شروع قیمت از 1.443.000 درهم است.

گلف ویستا:

مقوقعیت محلی آن در شهرک داماک هیلز و دارای آشپزخانه فول فرنیش است. تعداد کل طبقات : 9 طبقه – دو طبقه پارکینگ – یک طبقه عمومی – یک طبقه لابی – یک طبقه تجاری و نزدیک به مرکز خرید شهرک داماک هیلز – فضای تفریحی – پارک و مجتمع تجاری می باشد. تنوع متراژ از 46 الی 340 متر و شروع قیمت از 680.000 درهم و به صورت اقساط بدون بهره است.

آیکون سیتی:

موقعیت محلی آن در خیابان شیخ زاید و دارای امکانات : استخر – سونا – سالن ورزشی – سالن بازی – نگهبانی و خدمات شبانه روزی – خدماتی – رستوران – کافی شاپ – خدمات عمومی – مرکز خرید می باشد. تعداد طبقات: 77 طبقه شامل 63 طبقه مسکونی، 3 طبقه لابی تریبلکس،10 طبقه پارکینگ. تنوع متراژ آن از از 40 متر الی 158 متر و شروع قیمت از 700.000 درهم می باشد.

زادا:

موقعیت محلی آن در بیزنس بی و دارای آشپزخانه فرنیش است. به برج خلیفه – بیزنس بی –کانال آب – استخر ویو دارد و دارای امکاناتی از قبیل: استخر – سونا – سالن ورزشی – سالن بازی – نگهبانی و خدمات شبانه روزی – خدمات نظافت 24 ساعته می باشد. تعداد طبقات آن 26 طبقه – 2 پارکینگ – 1 طبقه لابی – 1 طبقه امکانات عمومی و شروع قیمت از از 700.000 درهم می باشد.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";