مقالات / طرح های لاکچری در نقاشی ویلاهای دبی

طرح های لاکچری در نقاشی ویلاهای دبی

 طرح های لاکچری در نقاشی و رنگ آمیزی ویلاهای شرکت داماک  چگونه است ؟

یکی از اشتباهات رایج افراد در نقاشی و رنگ آمیزی ویلا این است که هنر پتینه کاری را با رنگ های دکوراتیو یکی می دانند، در صورتی که رنگ های دکوراتیو مجموعه ی وسیعی از رنگ ها با تنوع بالای طرح می باشند که می توانند در هر جای خانه جذابیت دکوراسیون ویلا را دوچندان کنند اما پتینه کاری یا به عبارت دیگر کهنه کاری یکی از مشتقات نقاشی و رنگ آمیزی ویلا می باشد که در آن برای با ارزش نشان دادن و برجسته کردن اشیاء لوکس و شبیه ساز عتیقه استفاده می کنند.

با هنر پینه کاری می توان رنگ های دکوراتیو را در طرح های برجسته روی سطوح مختلف کهنه کاری کرد. از رایج ترین پتینه کاریها در ویلاهای لاکچری می توان به پتینه طلایی رنگ روی درب ورودی های لوکس طرح های برجسته اسلیمی، پتینه مارکوپولو، ورساچه، لئو پاردو و پتینه ایتالیایی داماسکو و غیره نیز اشاره کرد.

رنگ آمیزی سقف و روی شیروانی در ویلاهای داماک

در استفاده از رنگ های دکوراتیو و مدرن برای سقف خانه های ویلایی، دقت کنید که طرح و رنگی که انتخاب می کنیم مناسب با فضای مورد نظر باشد، این در حالی است که رنگ های انتخابی بیانگر شخصیت و روحیه مالکان خانه های ویلایی است، برای مثال در ویلاهایی که با ادبیات و هنر همسو می باشند از طرح های مینیاتوری برای برجسته نشان دادن سقف تالار استفاده می شود. رنگ های دکوراتیو در واقع مخاطب را به شخصیت شناسی میزبان وا می دارند، پس در انتخاب رنگ مناسب برای سقف دقت کنید.

شیروانی منازل ویلایی از مکان هایی است که دورنمای زیبایی دارند اما با توجه به اینکه فضای شیروانی زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد استفاده از رنگ های دکوراتیو و لاکچری برای شیروانی هزینه نقاشی و رنگ آمیزی ویلا را بسیار بالا می برد و بهتر است از اینگونه طرح ها برای زیبا سازی فضای داخل ویلا استفاده کنید. در رابطه با رنگ مناسب شیروانی باید در نظر داشته باشید که از رنگ های باکیفیت و مناسب با شرایط جوی مختلف استفاده کنید.

با توجه به این که شیروانی در معرض فرسایش های بادی، آبی و آفتاب قرار می گیرد بهتر است از رنگ های مقاوم که عایق مناسبی در برابر دما و رطوبت می باشند استفاده کنید. استفاده از رنگ ها برای شیروانی در مناطق مختلف با توجه به ساختار شهرسازی، فرهنگی و غیره متفاوت است، پس دقت داشته باشید که قبل از انتخاب رنگ، تضادها را در نظر بگیرید.

رنگ آمیزی فوری راه پله و نرده های چوبی با رنگ پلی استردر ویلاهای داماک

پله های چوبی از بخش های لوکس و در عین حال کلاسیک در خانه های ویلایی است که می توان در ابعاد و طرح های مختلف در فضاهای داخلی خانه استفاده کرد. رنگ آمیزی راه پله و نرده های چوبی اصول خاصی دارد که اهمیت نقاشی و رنگ آمیزی ویلا را نشان می دهد. در رنگ آمیزی راه پله و نرده های چوبی از رنگ پلی استر و نیمه پلی استر در طرح ها و رنگ های مختلف می توان به بهترین شکل ممکن برای ایجاد سبک کلاسیک در خانه های ویلایی استفاده کرد.

درباره مشاورین املاک داماک فارسی و یا داماک گروپ

علاوه بر صحبت هایی که شد، پیشنهاد ما برای شما مشورت گرفتن از افراد با سابقه مثل مشاورین املاک داماک گروپ می باشد. املاک جهان با سابقه طولانی می توانند در این راه همره شما باشند تا به نتیجه مطلوب خود برسید و با خیال راحت سرمایه خود را زیاد کنید. با اجاره این آپارتمان های زیبا و لوکس و لاکچری صاحب درآمد بالا شوید.

Damac group بزرگترین و معتبرترین سایت املاک وارائه دهنده انواع ویلاهای لوکس در دبی است بهترین و لاکچری ترین رنگ ها را در ویلاهای خود بکار برده است چشم ها را به خود خیره می کند کافی است از شرکت داماک بخواهید.

 تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز فایل های بروز شده در اختیار مشتریان قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنید.

 اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش در اختیار مردم قرار می دهد .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی  در ارتباط  باشید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه