مقالات / وام های بلند مدت بدون بهره

وام های بلند مدت بدون بهره

زندگی در امارات متحده عربی و فرصت های کاری و زندگی لاکچری را در این کشور با شرکت داماک تجربه کنید .

آیا شما هم به فکر خرید ملک در دبی امارات متحده عربی هستید و می‌خواهید در این کشور سرمایه‌گذاری کنید؟ آیا با قوانین و شرایط خرید خانه در دبی آشنا هستید؟

در سال 2002 میلادی قوانین و مقررات محدودکننده خرید ملک در دبی بازبینی اساسی شد. از آن به بعد اجازه خرید ملک در دبی به خارجی‌ها داده شد. این بهبود قوانین موجب شکوفایی و رشد سرمایه‌گذاری در حوزه املاک و مستغلات دبی شد.

بیشتر املاک و برج‌های دبی توسط سرمایه‌گذارانی خریداری شد که دنبال فروش مجدد یا اجاره آن‌ها بودند. با وجود افزایش قیمت ملک در سرتاسر جهان و رکود اقتصادی در مقایسه با سایر شهرهای دنیا، قیمت ملک در دبی هنوز هم مناسب است. تنها مسئله‌ای که خریداران ملک در دبی را آزرده می‌کند، تأخیر در تحویل ملک در دبی است.

در سال 1386 خورشیدی، حساب اتحادیه برای املاک و برج‌های جدید در دبی اجباری شد. طبق این قانون جدید، سازنده‌ها نمی‌توانند از خریداران ملک در دبی بطور مستقیم پول دریافت نمایند. در عوض وجوه مربوطه را به حساب اتحادیه واریز می‌کنند.

این کار برای جلوگیری از ناپدید شدن پیمانکاران و سازندگان ملک در دبی پس از دریافت پول و تضمینی برای خریداران است تا برای مثال استخر 30متری که پولش را پرداخت کرده‌اند، موقع تحویل به حوض 3متری تبدیل نشود!

بهتر است خریدار پس از یافتن ملک موردنظر خود، و پیش از هرگونه اقدامی، ابتدا با شرکت‌های مشاوره قانونی در دبی تماس گرفته و از آن‌ها مشاوره بگیرند. دیگر اینکه برای اطلاع از پروژه‌های جدید می‌توانید از نمایشگاه‌هایی دیدن نمایید که به همین منظور توسط سازندگان برپا می‌شوند. در این میان می‌توانید با خود سازندگان ملک هم صحبت کنید.

 با توجه به اینکه درصد زیادی از معاملات ملکی در دبی، بین فروشندگان و خریدارانی انجام می‌گیرد که خودشان در دبی زندگی نمی‌کنند، سازمان املاک دبی نحوه انجام معاملات ملکی را به ‌صورت بسیار شفاف مشخص نموده و همه مشاوران املاک را موظف به انجام آن کرده است.

اگر خریدار و فروشنده طبق این چارچوب معامله خود را پیش ببرند، هیچ‌کدام تحت هیچ شرایطی به مشکل برنمی‌خورند. پس در خرید ملک در دبی حتما به روند و روال قانونی قراردادها و خرید ملک در دبی توجه کنید.

امارات

کم نیستند ایرانیانی که با چنین تصوری بار سفر می‌بندند و رؤیای موفقیت خود را در آسمان‌های پرستاره‌ی دبی، شارجه، ابوظبی و دیگر امیرنشین‌های پردرآمد امارات می‌بینند. در این گفتار قصد داریم به واکاوی چند و چون مهاجرت به امارات و کار و زندگی در امیرنشین‌های کرانه‌ی جنوبی خلیج فارس، امارات بپردازیم و با حقیقت و خیال سرزمین خشک و بیابانی همسایه بیشتر آشنا شویم.

امارات متحده عربی هر ساله بیش از پیش مقصد هزاران گردشگر، مهاجر، و بخصوص افرادی‌ست که از اقصی نقاط جهان به امید درآمد بیشتر به این امیرنشین‌های هفتگانه وارد می‌شوند. اهمیت و فزونی این جویندگان کار تاحدی‌ست که به‌عنوان مثال مهاجران هندی از این طریق سالانه میلیاردها دلار ارز وارد هندوستان می‌کنند. این شیوه حتی از سوی برخی دولت‌ها برای درآمد بیشتر عملیاتی شده است.

آب و هوای کشور امارات بیابانی است و زمستان های مطبوع به همراه تابستان های داغ و آفتابی دارد. تحمل گرمای تابستان در امارات طاقت فرساست و بارش باران در این کشور بسیار کم اتفاق می‌افتد. بهترین فصل سفر به امارات زمستان اعلام شده است، از ماه دسامبر تا فوریه این کشور دارای آب و هوایی مطبوع و آفتابی است. برای داشتن یک تعطیلات ساحلی عالی در امارات بهترین ماه مارس و نوامبر اعلام شده است.

افرادی که زیر دیپلم هستند و در کشور امارات مشغول به کار هستند اگر مرد باشند در سال حدود 300.100 درهم حقوق دریافت می‌کنند؛ حال اگر یک زن در این کشور مشغول به کار باشد حدود 276.568 درهم حقوق دریافت خواهد نمود. ارزیابی ها نشان می‌دهد که کارگران مرد در کشور امارات حدود 750.000 درهم در سال حقوق دارند و کارگران خانم در این کشور به میزان 710.000 درهم حقوق دریافت خواهند کرد. افرادی که با مدرک تحصیلی دکترا در کشور امارات وارد به کار می‌شود در صورتی که مرد باشد در سال حدود 378.479 درهم درآمد خواهند داشت، این مبلغ برای بانوان در همین سطح علمی حدود 364.259 درهم ارزیابی شده است. میزان درآمد افراد برای مقطع فوق دیپلم و لیسانس تقریباً در یک سطح دیده می‌شود. به طور کلی میانگین درآمد در شهر راس‌الخیمه حدود 420.571 درهم ارزیابی شده است، این در حالی است که افراد در دبی حدود 288.236 درهم حقوق دریافت می‌کنند. در شهرهای ابوظبی و العین میزان درآمد حدود 285.269 و 277.723 درهم اعلام شده است. شهر الرویس نسبت به سایر شهرهای اعلام شده از نظر درآمدزایی وضعیت ضعیف تری دارد، ارزیابی ها نشان می‌دهد که درآمدزایی در کشور امارات می‌تواند آسان و یا سخت باشد. فعالیت های زمین لرزه‌ای از دیگر موضوعاتی است که در زمینه امنیتی کشور امارات باید لحاظ شود. دبی بر روی خط گسل سواحل غربی قرار دارد و میزان فعالیت های زمین لرزه‌ای در این منطقه متوسط اعلام شده است. در کشور امارات پس لرزه های زیادی در سال های مختلف دیده شده است اما ساخت و ساز ساختمان ها در کشور امارات بسیار عالی بوده و هیچ بنایی فرو نریخته است.

 • ویژگی اصلی امارات را از نگاه  داماک گروپ بررسی کنیم

امارات متحده عربی، به ویژه دوبی، به مقصدی جذاب برای مهاجران تبدیل شده است. محیط اجتماعی بین المللی، زندگی شبانه پویا، آب و هوای گرم و مطبوع، اقتصاد پر رونق، و نرخ پایین مالیات همه و همه شرایطی ایده آل را برای زندگی در این کشور فراهم می سازند. به لطف برنامه جدید اقامت از طریق سرمایه گذاری ، شما و خانواده تان می توانید به سادگی اجازه اقامت در این کشور را دریافت کنید. روند رسیدگی بسیار سریع است، و بسته به نوع اجازه بین فقط 1 هفته تا 1 ماه طول خواهد کشید.

 • خانواده

می توانید بدون نیاز به افزایش مبلغ سرمایه گذاری، همسر و فرزندان وابسته خود را نیز در درخواست برای اجازه اقامت بگنجانید.

 • شرایط کار در امارات

ساعات کاری امارات روزانه حدوداً ۹ ساعت (هفته‌ای ۴۷ ساعت) است و برای این میزان ساعت کاری و بسته به نوع حرفه سالانه به طور متوسط از ۲۰ تا ۸۰ هزار درهم حقوق پرداخت می‌شود. میزان مرخصی مانند ایران ۳۰ روز در سال است و از این ۳۰ روز تنها ۲۲ روز مرخصی با حقوق است. ۱۵ روز مرخصی استعلاجی را هم به این مرخصی‌ها اضافه کنید. اما خبر خوش برای کارگران خارجی امارات بی‌شک معافیت مالیاتی است! فرد می‌تواند حقوق خود را تمام و کمال دریافت کند و نیاز به پرداخت هیچ مالیاتی نیست!!

چالش‌های اصلی تامین مسکن مناسب در امارات

چالش‌های مهم دیگر در بازار مسکن امارات می‌توان به فقدان وام‌های دولتی و بانکی برای سازندگان اشاره کرد ضمن اینکه اتفاقاتی نظیر احتکار در بازار زمین سبب افزایش قیمت مسکن به سطحی شده که برای بسیاری از اقشار، خانه‌ دار شدن را دشوار کرده است.

دبی و شعار =اتاق برای همه

برای دبی، طی یک دهه اخیر «مسکن» مترادف با ویلاهای لوکس، آپارتمان‌های گران قیمت و املاک هم پایه با بسیاری از شهرهای گران قیمت اروپایی، آسیایی و شمال آمریکا بوده است. در نتیجه پای بسیاری از ثروتمندان به این شهر باز شد و بازار املاک لوکس در آنجا رونق گرفت.

اما اکنون شرایط فرق کرده و امارات، به خصوص شهر دبی به دنبال ارائه مسکن با قیمت‌های مناسب است.

بنا بر اعلام کارشناسان، ارائه مسکن ارزان در امارات، به خصوص دبی که در مارس 2017 با تصویب سیاست تامین مسکن افراد کم درآمد اجرایی شد، توانست رونق قابل توجهی در بازار ایجاد کند.

تاثیر روند کاهشی قیمت‌ها در بازار املاک امارات و دبی

ادامه روند کاهشی قیمت‌ها در بازار املاک امارات به نوعی می‌تواند نشانه «اعتماد» به دولت این کشور و بخش املاک و مستغلات آن باشد.

بازار مسکن دبی همچنان نیازمند شفافیت بیشتر

گرچه سیاست مسکن ارزان در دبی توانسته در سطح جهانی رضایت فعالان حوزه املاک را جلب کند اما این سوال که سیاست فوق چه ضمانت اجرایی را به همراه دارد، همچنان به قوت خود باقیست.

 • شرح برنامه اقامت با شرکت داماک گروپ damacgroup

بر حسب سرمایه گذاری که انجام می دهید، می توانید دو نوع ویزا اخذ کنید. نخست، می توانید یک ویزای 6 ماهه ویژه ورود مکرر به این کشور را دریافت کنید. زمان رسیدگی به درخواست برای این نوع ویزا معمولاً حدود یک هفته است و این نوع ویزا از اکثر هزینه های اضافی معاف است.

دوم، می توانید برای یک ویزای اقامت 2 ساله درخواست دهید. این گزینه نیاز به زمان رسیدگی کمی طولانی تر (حدود یک ماه) دارد، و مشمول الزامات دیگری مثل گواهی تمکن مالی برای تأمین معاش خود و خانواده، و نیز یک مجوز ملک قابل تمدید به صورت سالیانه، می باشد.

امارات متحد عربی هرساله نیازمند نیروی کار تازه‌ نفس و جدید است، و چنانچه از نسبت جمعیت اماراتی‌الاصل به جمعیت مهاجران برمی‌آید نیروی کار مذکور ناگزیر از خارج از این کشور تأمین می‌شود. امیرنشین‌های در حال توسعه‌ی امارات یکی پس از دیگری به اتمام پروژه‌های عظیم داخلی می‌پردازند و هنوز یکی تمام نشده پروژه‌ی بعدی آغاز می‌شود. همه‌ی این پروژه‌ها به حجم عظیمی از نیروی کار انسانی وابسته‌اند. به همین دلیل نقش مهاجران در برنامه‌ریزی بلندمدت و سیاست‌گذاری داخلی این کشور بسیار حائز اهمیت است.

چشم‌انداز پیش رو محدود به ماه‌ها و سال‌های کوتاه آینده نیست، بلکه چه ‌بسا دهه‌ ها رشد و توسعه‌ی داخلی را دربرگیرد. در تأیید این مدعا همین بس که امروزه حدوداً نیمی از تولید ناخالص داخلی امارات مرهون صنایع غیرنفتی است، از جمله پروژه‌های عظیم مخابراتی، حمل و نقل دریایی و هوایی، و به‌ویژه گردشگری. با افزودن صنایع نفتی نظیر پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها این ظرفیت بیشتر هم می‌شود.

برای کار و زندگی در امارات پیش از هر چیز باید به نوع نیروی کار مورد نیاز این کشور پرداخت. ممکن است که فرد تخصصی داشته باشد که عملاً مورد نیاز امیرنشین‌ها نباشد. پس صرفاً به‌واسطه‌ی تخصص خاصی که در کار خود دارید نمی‌توانید راهی امارت شوید! ابتدا باید نیازهای کشور هدف را مطالعه کرد. برای این کار بهترین گزینه شاید شرکت‌های استخدامی امارات باشند. فرد می‌تواند با ارسال رزومه کار و فعالیت‌های متناسب با تخصص خود را معرفی کند. اینجا هیچ‌چیز فرمالیته نیست! فرد باید در مصاحبه‌ها شرکت کند و آزمایش‌های پزشکی لازم را انجام دهد.

مهم ترین الزام برای کسب صلاحیت اقامت این است که ملکی که توسط شرکت داماک خریداری می کنید باید مسکونی و قابل سکونت باشد.

شرایط وام در امارات چگونه است ؟

مهاجرت به امارات که کشوری امن با زیرساخت های پیشرفته است، می تواند تأثیر زیادی در سرنوشت یک فرد داشته باشد.

این کشور امکانات زیادی از جمله وام به ساکنان خود ارائه می دهد. وام خرید خودرو، مسکن یا وام‌های شخصی از جمله مواردی هستند که بانک‌ها به مشتریانشان اعطا می کند.

اما بهتر است که با احتیاط نسبت به دریافت وام اقدام کنید، زیرا احتمال دارد وام‌هایی بگیرید که قادر به بازپرداخت آنها نباشید.

در این مقاله هر آنچه که باید درباره وام در امارات بدانید، را آورده ایم.

وام‌هایی که بانک به مشتریان خود می دهد را می توان به چند دسته تقسیم کرد.

 • وام شخصی
 • وام خودرو
 • وام مسکن
 • وام تجاری

با این حال قبل از ارسال درخواست برای یک وام، باید با معیارهایی که بانک توسط آنها به مشتریان وام می دهد، آشنا شوید. بانک‌ها بر اساس میزان درآمد، امتیاز اعتباری و نسبت بار بدهی به مشتریان خود یک امتیاز اعتباری نسبت می دهند.

امتیاز اعتباری چیست؟

امتیاز اعتباری عددی سه رقمی است که نقش مهمی در تصمیم گیری یک بانک برای اعطای وام یا کارت اعتباری به یک متقاضی را دارا می باشد.

هر چه این عدد بالاتر باشد، مزیت بیشتری از جمله فرآیند وام‌دهی سریعتر، کاغذ بازی کمتر، نرخ بهره پایین‌تر، مقدار وام محدودیت های اعتباری بیشتر را برای فرد متقاضی به همراه دارد.

دفتر اعتباری الاتحاد (AECB) گزارشات اعتباری از جمله امتیاز اعتباری یک فرد متقاضی را ارائه می دهد. این دفتر اطلاعات مالی یک فرد متقاضی را از منابع مختلف جمع آوری کرده و با تجزیه و تحلیل این اطلاعات، گزارشی تولید می کند.

امتیاز اعتباری عددی است بین 300 تا 900 و هر چه این عدد بیشتر باشد، شانس گرفتن وام بیشتر می شود. معمولاً امتیاز اعتباری 700 خوب تلقی شده اما زیر 400 توسط اکثر بانک‌ها رد می شود و اگر به تعهدات مالی‌تان مثل پرداخت کارت اعتباری یا صورتحساب برق عمل نکنید، تأثیر منفی روی امتیاز اعتباریتان خواهد گذاشت.

نسبت بار بدهی چیست؟

فاکتور دیگری که در صلاحیت شما برای اعطای وام تأثیر دارد، نسبت بار بدهی (DBR) است.

قوانین بانک مرکزی الزام کرده یک DBR یک متقاضی نباید از 50 درصد حقوق ماهانه یک فرد تجاوز کند.

محاسبات DBR شامل اقساطی است که فرد تابحال گرفته از جمله وام‌های شخصی، خودرو و همچنین محدودیت کارت اعتباری و … است.

چطور DBR خودم را پیدا کنم؟

فرمول کلی برای بدست آوردن DBR، مطابق زیر است:

{کلیه اقساط وام + اعتباراتی که به صورت اقساط از کارت اعتباری کم شده + 5 درصد از محدودیت کل کارت}تقسیم بر درآمد ماهیانه ضربدر 100

به عنوان مثال، اگر شما دو وام با مجموع اقساط 1500 درهم داشته باشید و محدودیت کارت اعتباری‌تان 20000 درهم و حقوق ماهیانه 10000 درهم باشد، آنگاه DBR تان برابر 25 درصد خواهد شد.

چطور گزارش اعتبارم را بگیرم؟

برای اینکار می توانید بصورت آنلاین و یا از طریق اپلیکیشن دفتر اعتباری الاتحاد این گزارش را دریافت کنید.

هزینه هر گزارش به همراه امتیاز، 140 درهم است.

وام‌های شخصی به عنوان وام‌های ناامن هم شناخته می شوند، چون نیازی به وثیقه برای تأیید وام ندارند. ممکن است بانک از شما بخواهد که حقوق‌تان را به حساب منتقل کنید. همچنین باید ببینید که شرکت شما در لیست شرکت‌های مجاز برای بانک قرار دارد یا خیر.

در امارات برخی شرکت‌ها هستند که سابقه پرداخت حقوق دیرتر را دارند. برخی بانک‌ها وام‌ های شخصی را به کارفرمایان شرکت‌های مجاز می دهند. اگر گزینه انتقال حقوق را انتخاب کنید، نرخ بهره وام‌تان احتمالاً پایین‌ترخواهد آمد، در غیر اینصورت ممکن است نرخ بهره پایین‌ دو برابر یا بیشتر باشد.

مدارک مورد نیاز برای تقاضا:

آیدی کارت امارات، پاسپورت معتبر به همراه ویزای اقامت معتبر

برگه انتقال حقوق در صورت نیاز بانک

چک‌های منقضی شده برای EMI(اقساط ماهانه معادل) به دلایل امنیتی  در صورت نیاز بانک

گردش حساب سه ماهه بانکی به همراه اعتبار حقوق

آیا من واجد صلاحیت هستم؟

میزان هر وام بستگی زیادی به حقوق ماهیانه‌ شما دارد. برای وام‌های شخصی می توانید تا 20 برابر حقوق‌تان با محدودیت‌هایی که در بالا ذکر کردیم.

یکی از فاکتورهای دیگری که بر محدودیت وام تاثیر می گذارد، قرار گرفتن شرکت‎‌تان در لیست شرکت‌های مجاز است.

نرخ بهره می تواند ثابت و یا با یک بالانسی کاهش یابد. این به چه معناست؟ نرخ متغیر کمتر از نرخ ثابت است.

مثلاً اگر وام بر اساس بالانس کاهشی دریافت شود، در شش ماهه اول نرخ بهره پایین‌تری پرداخت کرده و می توانید مبلغ بیشتری از وامتان را پس انداز کنید.

وام خودرو

وام خودرو نوعی وام شخصی است، با این تفاوت که سند خودرو نزد بانک به عنوان گرو نگهداری می شود. برای دریافت این نوع وام، باید حقوق ماهیانه ‌تان حداقل 3000 درهم باشد.

مدارک مورد نیاز

فرم درخواست برای خودرو، همراه با قیمت آن

ویزای معتبر

گواهینامه رانندگی

گواهی حقوقی یا اثبات درآمد

گردش مالی حساب ( سه یا شش ماهه، بستگی به نظر بانک)

گواهی شراکت ( برای کسب و کارهای مشارکتی)

در امارات درخواست این نوع وام، کار راحتی است و اکثر نمایندگی‌های فروش خودرو یک پنل بانکی دارند که با آن کار می کنند.

اگر یک وام خودرو از این بانک‌ها بگیرید، اسناد و مدارک توسط این نمایندگی‌ها مدیریت می شود.

وام مسکن با داماک گروپ

برای گرفتن وام مسکن به فرآیندهای بیشتری نیاز است و همچنین باید قبل از آن چندین تأییدیه و بیمه از قبل تهیه کنید.

برای افرادی که قصد خرید یک ملک در امارات را دارند، وام مسکن حدود 75-80 درصد از قیمت آن را پوشش می دهد و بقیه آن را باید فرد متقاضی پرداخت کند.

مدارک مورد نیاز

آیدی کارت امارات، کپی پاسپورت و ویزا

اثبات درآمد برای افراد حقوق بگیر

کپی مجوز تجاری، برای افراد خویش فرما

نامه تخصیص (این نامه که جزئیات مسکن در آن مشخص شده، توسط مراجع ذیصلاح صادر می شود)

سه تا شش ماه گردش مالی حساب

توافق نامه خریدار

اثبات بودجه

اگر همسرتان شاغل است، پیشنهاد می شود همه پس اندازتان را به یک حساب منتقل کنید، سپس این حساب را به درخواست وام‌تان ضمیمه کنید تا بدین طریق نشان دهید پس انداز کافی برای کاهش ریسک بانک در حساب‌تان دارید.

علاوه بر موارد بالا، به مدارک زیر هم نیاز دارید:

 • پیش تأیید بانک
 • بیمه عمر
 • بیمه مسکن

پیش تأیید یک بانک کمک می کند تا قبل از خرید یک ملک، واجد شرایط بودن خود برای دریافت وام مسکن را مشخص کنید. هزینه این پیش تأیید 2000 درهم است.

بیمه عمر و بیمه املاک برای خرید ملک در دبی ضروری است.

پروسه وام، از زمان درخواست تا تحویل مدارک حداقل هفت روز کاری طول می کشد.

بانک ها وام‌هایی را به شرکت‌های تجاری کوچک و متوسط می پردازد. چه بخواهید کسب و کارتان را گسترش داده و یا کار جدید راه اندازی کنید، می توانید با کمترین دردسر این نوع وام را دریافت کنید.

وام‌های تجاری به چند دسته تقسیم می شود. چه نیاز به پول نقد برای افزایش نقدینگی داشته و یا به دنبال اعتبار برای خرید تجهزیات خاص باشید، بانک‌ها گزینه‌های مختلفی را به مشتریان این نوع وام ارائه می دهد.

مدارک مورد نیاز

 • پر کردن فرم درخواست
 • توافقنامه شراکت یا وکالت نامه ( POA)، اساسنامه شرکت(MOA)
 • کپی مجوز تجاری
 • گرش مالی حساب
 • کپی پاسپورت
 • سایر مدارک (بستگی به بانک دارد)
 • هزینه‌های اضافی

بجز اصل وام و نرخ بهره، هزینه‌های دیگری هم هستند که باید آنها را پرداخت کنید.

 • کارمزد:

 این هزینه یکبار گرفته می شود و غیرقابل استرداد است.

 • هزینه بیمه:

اکثر بانک‌ها متقاضی را ملزم می کند تا یک بیمه ارائه بدهند. این بیمه یکی از بیمه‌های حفاظت از وام، عمر و یا مسکن باشد.

دیرکرد اقساط:

 اگر نتوانید قسط‌تان را پرداخت کنید، باید یک هزینه اضافی بابت دیرکرد آن بپردازید.

تسویه حساب زودهنگام:

می توانید وامتان را زودتر از موعد آن هم تسویه کنید، اما برای اینکار باید یک هزینه اضافه ای پرداخت کنید، این هزینه اندک است.(یک درصد از مبلغ بازپرداخت و یا 10000درهم، هر کدام کمتراست)

علاوه بر نکات فوق، پیشنهاد می شود همیشه قبل از عقد قرارداد نسبت به توانایی خود در بازپرداخت مبلغ وام، اطمینان حاصل کنید.

طبق نظر کارشناسان داماک گروپ، بهتر است پس انداز کافی برای پرداخت حداقل شش قسط در بانک داشته باشید.

در این مقاله راه های خوب خرید ملک در دبی و نکته‌های مهم در فرایند قانونی آن را با شما در میان گذاشتیم. ولی توجه داشته باشید که استفاده از خدمات مؤسسه‌های حقوقی یا وکلای مجرب همیشه بهترین انتخاب است مثل داماک گروپ

نکته مهم اینکه تا روز انتقال سند در دفتر سازمان املاک، هیچ‌گونه وجهی بین خریدار و فروشنده رد و بدل نمی‌شود. پس مراقب سوءاستفاده‌های احتمالی باشید. هیچ وجهی را بدون مشاوره وکیل متخصص به حساب فروشنده یا شرکت یا بنگاهی در دبی واریز نکنید.

اخذ وام برای خرید ملک در دبی هم امکان‌پذیر است. حداکثر مبلغ وام برای خرید ملک در دبی حدود 5میلیون درهم است. شرکت‌های وام‌دهنده تا سقف 80درصد از قیمت کل را به خارجی‌های مقیم دبی و تا ۶۰درصد را به خارجی‌های فاقد اقامت وام می‌دهند.

اخذ وام برای خرید ملک در دبی با داماک گروپ

حداکثر مبلغ وام برای خرید ملک در دبی حدود 5میلیون درهم است. شرکت‌های وام‌دهنده تا سقف 90درصد قیمت خرید مسکن در دبی به بومی‌های دبی و تا 80 درصد از قیمت کل را به خارجی‌های مقیم دبی وام می‌دهند. خارجی‌های فاقد اقامت دبی برای خرید ملک در دبی فقط 60 درصد تسهیلات دریافت می‌کنند.

اقساط وام مسکن در دبی به‌صورت ماهیانه و با دوره پرداخت حداکثر 25 سال است. نرخ سود وام مسکن در دبی با موارد بین‌المللی محاسبه می‌گردد. با این وجود نرخ بهره برای خریدارنی که اقامت دبی ندارند، کمی بیشتر است. به ‌تازگی همه بانک‌ها وام مسکن نمی‌دهند، اما بعضی بانک‌ها، و صرفا برای برخی طرح‌های توسعه تسهیلات ارائه می‌کنند.

سازندگان بخش خصوصی خانه‌های بیشتری را احداث کرده و در اختیار اقشار کم درآمد خواهد گذاشت. همچنین، طی این طرح برخی از خانه‌های بافت‌های فرسود بازسازی می‌شوند. در راستای این امر ما شرکت داماک گروپ را به شما پیشنهاد می کنیم. داماک damac  در نظر دارد با وام های بدون بهره آپارتمان لوکس و لاکچری و فول فرنیش  آماده تحویل در اختیار مردم قرار می دهد .

چرا داماک ؟

سوالی است که بیش از نیمی از جمعیت دنیا پاسخ آن را می دانند. اگر شما جزو نیم دیگر هستید برای اطلاع به حضور محترمتان، تیتر وار بیان می کنیم که داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری. لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچه، بوگاتی، جاست کاوالی، تایگروود، پارامونت، ترامپ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمانها و ویلاهای داماک میباشد. توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمانها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید.

دبی مشاور املاک damacgroup

از طریق  داماک گروپ بهترین گزینه های املاک را بررسی و با کارشناسان مجرب ما بهترین سرمایه گذاری مطمئن را انجام دهید .

شرکت داماک گروپ بزرگترین و معتبر ترین سایت املاک در دبی است. داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید، هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد .

دبی  تنها شهری در جهان است که 96% جمعیت آن خارجی هستند به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان می باشد. برای زندگی در دبی داماک تنها سازنده در جهان است که سلیقه تمام ملیت ها را در سازه های خود در اولویت قرار داده تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلا و یا آپارتمان برسد . برای تمام جهانیان به وضوح روشن است که امارات متحده عربی علی الخصوص دبی به دلیل دارا بودن بالاترین درجه رفاه شهروندی، امنیت سرمایه گذاری و درآمد بالا در تمام سطوح شغلی و امکانات بسیار مدرن و بیشمار، روز به روز بیش از گذشته مورد توجه عام و خاص از اقشار مختلف تمام اقوام و ملیت ها است . دبی که اکنون تک ستاره درخشان کره زمین از هر لحاظ و در رکوردهای گینس دبی شهر برترین ها و بهترین های جهان لقب گرفته است. خوشبختانه به کشور ایران نزدیک و شرایط زیست محیطی و فضای شاد و پر رونق اقتصادی و رو به رشد سریع آن برای تمام ایرانیان عزیز، بازاری و تحصیل کرده، پزشک و مهندس، هنرمند و ورزشکار، دانش آموز و دانشجو، کارمند و خانه دار، همه و همه در هر سنی جذابیت خاص خود را دارد. نزدیکی دبی به ایران مزید بر علت است تا ایرانیان عزیز بتوانند مانند بیش از دویست ملیت خارجی ساکن دبی، زندگی دلخواه خود را آنطور که انتظار دارند امروز به دست آورند و ارتباط جهانی و رشد تک تک افراد خانواده را آنطور که آرزو داشتند همین امروز محقق کنند. اماراتی ها، مردمانی متمدن با فرهنگ مهربان و خوش اخلاق و دارای بالاترین پتانسیل ممکن برای همکاری در تجارت و رشد اقتصادی هستند. پر واضح است که وقت طلاست و همه ما فقط یکبار زندگی می کنیم پس وقتی امکان بهره مندی از چنین فضای متعالی برای خانواده فراهم است، تعلل و تاخیر در تصمیم و اقدام، چیزی جز ظلم به آینده خود و عزیزانمان نیست. وقتی پروردگار متعال چنین لطفی را در حقمان مبذول داشته تا توان اجرای چنین حرکت رو به رشد را داشته باشیم پس درنگ جایز نیست. قطع به یقین برای بدست آوردن اقامت خانوادگی این خطه طلایی از کره زمین، ملزم به سرمایه گذاری در ملک هستیم پس چه بهتر، انتخابی داشته باشیم که از هر لحاظ بهترین و در خور شان و شخصیت خود و خانواده و باعث سرافرازی و افتخار اطرافیان باشد . بنابراین فقط یک انتخاب داریم یک انتخاب طلایی، قدر زر زرگر شناسد، داماک .

داماک damac  در نظر دارد با وام هایی بدون بهره خانه ای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد. همیشه به دنبال وام بدون بهره باشید این وام را از داماک بخواهید.

اگه دنبال خرید آپارتمان، رهن یا اجاره آپارتمان هستین حالا فرقی نمیکنه ویلایی یا آپارتمان باشه با میخواین خونتون رو بفروشین، میتونین راحت برای انتخاب گزینه‌ی مورد نظر یا مقایسه خونه‌های مختلف به سایت داماک گروپ صفحه آپارتمان سر بزنین.

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران، به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا” پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد. باید مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید. چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز کنید. نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

اقامت فوری، در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک در دبی یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان را به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

امیدواریم از این مقاله  استفاده مناسب را برده و نکته‌ها و توصیه‌های آن را برای خرید خانه در دبی یا امارات به کار بگیرید. با خرید ملک در دبی می‌توانید سرمایه‌گذاری مطمئن و پرسودی در حوزه املاک و مستغلات داشته باشید و آینده مالی خود و خانواده‌تان را تضمین نمایید.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.org

مراجعه کنید.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه